Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 115

Thread: Recomandare telefon

  1. #41 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Nu lua 4S daca astia le livreaza cu iOS 7. Eu mi-as lua Galaxy S4, desi nu imi place Touch Wiz. L-am vazut si testat, si separat de faptul ca vine cu o tona de chestii preinstalate pe care nu le vei folosi niciodata, se misca extrem de bine. La G2 am o mare problema cu modul in care arata, iar eu nu imi cumpar un telefon daca nu mi se pare frumos. HTC e frumos & all, dar parca tot pe Samsung as merge.

  2. #42 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Ce nu inteleg eu insa de ce se baga in aceeasi clasa un iPhone 4S cu un Galaxy S4? N-ar trebui sa vorbim de macar iPhone 5 sau 5C? Sa zicem ca 5S e in alta clasa (de pret in special), dar totusi... 4S mi se pare cam vechi.
    Eu vorbeam in functie de bugetul meu, daca imi arati un 5 la 1100 lei cu 15€/luna ma bag

  3. #43 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Eu vorbeam in functie de bugetul meu, daca imi arati un 5s la 1100 lei cu 15€/luna ma bag
    5S ma indoiesc profund... dar un i5 ar trebui sa gasesti la banii aceia. Acum depinde de operatorul de telefonie...

  4. #44 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu nu am gasit la niciun operator in banii aia, iPhone 5 16 gb cel mai ieftin l-am gasit la aprox 1600 lei 15€/luna. Dar nu pot sa depasesc 1100

  5. #45 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Nu scosesera 5-ul din productie?

  6. #46 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    L-a inlocuit Iphone 5c pe 5 si e scump la abonamente mici, foarte scump, nu merita clar. Ia-ti Htc One 32gb cel mai bine dintre alea care le-ai zis.

  7. #47 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Eu am avut si S4 si One, iar daca planuiesti sa faci si poze, nu lua HTC. S4 merge super ok.

  8. #48 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Ma bate gandul sa.mi iau un note 3 .... ce parere aveti despre el?

  9. #49 SP
    Admin MonkY's Avatar
    silvian92: daca tot vrei un Note 3, poate te ajuta http://www.consolegames.ro/forum/f11...05-experience/.

  10. #50 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Am nevoie de un telefon relativ ieftin care sa redea muzica impecabil in casti. Celelalte specificatii nu prea ma intereseaza, cat timp poate face browsing decent. Aveti vreo idee?

  11. #51 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^ Pana la urma am luat un 4S. Sunt multumit de el.

  12. #52 SP
    Senior Member Florin85's Avatar

  13. #53 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Florin, acum depinde si ce ecosistem iti place. Daca vrei Windows Mobile, clar Nokia... Daca vrei Android, sincer nu cred ca Allview ar fi cea mai buna alegere. Personal, dintre cele doua as alege Nokia 925-ul.

  14. #54 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar

    Recomandare telefon

    Cum a zis si Monky, depinde de preferintele tale. Pentru simplul motiv ca nu sunt mare fan android, as lua Nokia. Totusi, Android 5 pare foarte promitator, asa ca probabil e prea devreme sa ma pronunt in privinta asta. In orice caz, daca te hotarasti asupra druidului, NU lua Allview.

  15. #55 SP
    Member sollo's Avatar
    Vreau sa-mi achizionez un telefon Huawei G6, ce parere aveti?

    Telefon mobil Huawei Ascend G6, Black - eMAG.ro

    se incadreaza in banii mei (450 la abomanent de 11 euro), design-ul imi place, caracteristicile sunt destul de bune, dar nu stiu ce sa zic despre soft...multumesc

  16. #56 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Sincer sa fiu, m-as reorienta. De ce nu un Moto G? Pe Android chiar e greu sa gasesti telefoane cu un soft bine pus la punct. Uita-te si tu ce nebunie e la Samsung, cat de mult sunt incetinite telefoanele de Touch Wizz. Moto G in schimb are un soft bine pus la punct si foarte apropiat de ce gasesti pe un device Nexus.

    Arata bine Huawei, mai ales la banii aia, dar si rezolutia e mai slaba, camera e mai slaba si mai mult ca sigur vreun update nu mai primesti. Poti ramane pe Android 4.3, asta cand mai tot ce s-a lansat din noiembrie 2013 a venit cu 4.4

  17. #57 SP
    Member sollo's Avatar
    O sa mai astept. Pe mine ma intereseaza sa fie fluid telefonul in aplicatii, pe net, sa pot deschide un document in pdf fara sa astept ore, sa aibe un design placut, cand scriu un mesaj sa nu se blocheze. Strictul necesar. Nu doresc un telefon pentru nu stiu ce jocuri sau sa fac super pozele... multumesc

  18. #58 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Atunci iti recomand un Nokia Lumia. Eu am 625 si sunt foarte multumit. Pentru asta l-am luat si eu - office, outlook si navigare fluenta.

  19. #59 SP
    Member sollo's Avatar
    Si eu ma gandeam la Nokia, dar nu prea imi place designul, cam gros si greu. Partea de video la Nokia cum este? De calitate? Ca te mai uiti si la un serial cand nu ai treaba la munca

    Asta imi place, dar e scump. http://www.nokia.com/ro-ro/telefoane/telefon/lumia930/

  20. #60 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Se vede foarte bine. Chiar am urmarit zilele astea niste tutoriale cu foarte mult scris si se vedeau excelent. Eu mai am si un Iphone 4 si de cand mi-am luat Nokia, Iphone-ul zace in sertar. Multa vreme de acum incolo numai Lumia am sa-mi iau. Urmatorul cred ca o sa fie Lumia 930 sau poate chiar ceva mai mare.


    PS: mie imi plac mult si Lumia 1320 si 1520

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Recomandare casti telefon By clax_117 in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 3 Last Post: 13-03-2013, 22:52
  2. Recomandare Telefon Android. By Cristy in forum Android
    Replies: 10 Last Post: 02-01-2013, 15:40
  3. Recomandare telefon By dragos_mihaiy in forum Android
    Replies: 8 Last Post: 26-12-2012, 22:32
  4. Recomandare telefon Android By Madk91 in forum Android
    Replies: 12 Last Post: 07-12-2012, 18:10
  5. Recomandare telefon By paunstefan in forum GSM
    Replies: 11 Last Post: 09-10-2011, 14:20

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts