Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast
Results 61 to 80 of 115

Thread: Recomandare telefon

  1. #61 SP
    Member sollo's Avatar
    Eu numai Nokia am avut pana cand mi-am luat un Huawei G510, isi face treaba, dar de cand mi-am facut actualizare la soft, merge mai greu, nici bateria nu prea ajuta, sistemul Android nu prea ma incanta. Cred ca revin la Nokia, foarte bune telefoane, doar la convorbiri mai facea figuri, dar sper sa fi rezolvat problema la difuzor. Multumesc, o sa caut un model care sa-mi placa, dar sa nu fie nici scump.

  2. #62 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Nu am sesizat nici o problema pe durata convorbirilor mai ales cand intra HD Voice. Si eu am avut multe telefoane cu Android, dar de cand am dat de Windows Phone ma apuca rasul cand cineva imi arata un Android.

  3. #63 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by sollo View Post
    O sa mai astept. Pe mine ma intereseaza sa fie fluid telefonul in aplicatii, pe net, sa pot deschide un document in pdf fara sa astept ore, sa aibe un design placut, cand scriu un mesaj sa nu se blocheze. Strictul necesar. Nu doresc un telefon pentru nu stiu ce jocuri sau sa fac super pozele... multumesc
    Iti recomand MotoG, un telefon foarte bun

  4. #64 SP
    Member ymess's Avatar
    Moto G se misca excelent, ecranul e foarte bun, camera e ok la pretul asta, singurul lucru care lasa de dorit e ca putea fi mai subtirel.

  5. #65 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Am de ales dintre Nokia Lumia 625/635 . Mie unu imi face cu ochiu Lumia 625 .Voi ce ziceti .

  6. #66 SP
    Member Buyk's Avatar
    Doar dintre acestea doua ai de ales?(ambele au doar 512 RAM) adica nu ai vrea ceva pe android cu hardware ceva mai puternic?
    in orice caz dintre cele doua as merge pe 625, cu precizarea ca are Corning Gorilla Glass 2 spre deosebire de 635 unde are Gorilla 3, are un design mai frumos 625 cu un ecran si baterie mai mare decat 635 ( 635 nu are camera frontala cu toate ca este model de 2014)
    Insa in jurul banilor astia m-as orienta spre ceva cu macar 1GB Ram si as mai astepta putin poate se vor face niste oferte frumusele la telefoane.

    Uite aici diferentele amanuntite dintre 625 si 635 CLICK

  7. #67 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Cum zice si Buyk, e pacat sa dai banii pe model cu 512 ram. Windows mobile se misca foarte ok pe telefoanele cu 1gb ram.

  8. #68 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Nu mai vreau android , asta e clar . De asteptat , as mai putea sa astept cel putin pana luna viitoare.

  9. #69 SP
    Member sollo's Avatar
    Cei de la Nokia o sa scoata modelele Lumia 730/735 si Lumia 830, eu astept pentru Lumia 730, este dual sim si se incadreaza in ce doresc eu...

  10. #70 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Pizzi View Post
    Se vede foarte bine. Chiar am urmarit zilele astea niste tutoriale cu foarte mult scris si se vedeau excelent. Eu mai am si un Iphone 4 si de cand mi-am luat Nokia, Iphone-ul zace in sertar. Multa vreme de acum incolo numai Lumia am sa-mi iau. Urmatorul cred ca o sa fie Lumia 930 sau poate chiar ceva mai mare.


    PS: mie imi plac mult si Lumia 1320 si 1520
    Iubitor de display-uri mari ce esti On-topic Lumia 625 mi se pare cel mai reusit telefon Nokia ca raport calitate / marime / pret / performanta. Sigur sunt si alte telefoane Nokia mai performante, dar si mai scumpe. In momentul de fata Lumia 625 e detronat doar de 925 pe raportul performanta / pret pana in 1000 de lei. 930-ul e flaship dar are si un pret pe masura si sincer toata lumea zice ca decat 930 mai bine 1520 cu acelasi hardware, display mai mare, battery life mai buna.

  11. #71 SP
    Junior Member forsakenbv's Avatar
    Nu Lumia ! Clar, fara asta ! Am avut un 520 iar mai apoi un 625, crede-ma mai bine luam fix-ul dupa mine.
    sistem de operare care lasa de dorit, nu trebuia sa adauge asa ceva pe telefonul asta.
    Daca ar fi sa iti recomand un telefon dupa "experientele " mele neplacute cu telefoane gen Nokia Lumia /Sony Xperia, acela ar fi LG Optimus 9... e alegerea ta, doar ti-am dat un sfat.

  12. #72 SP
    Member legokid220's Avatar
    Salut baieti ! as vrea sa-mi cumpar un Zperia Z !
    As vrea un magazin cu pret avantajos .. eu am gasit situl asta: Sony Sony Xperia Z Negru xpzn Sony Grifonul.ro - Grifonul.ro
    Oare este ok sa cumpar de aici ?
    Voi ce-mi recomandati ?

  13. #73 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nexus 5 sau Galaxy S4 Value Edition? Au cam același pret la Altex. Sau OnePlus One luat de afara, deci pauza garanție? Nu ma pot hotărî.

  14. #74 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Go for nex 5!

  15. #75 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu te complica cu OnePlus One fara garantie. Fiind un produs nou, poate avea probleme de fabricatie. Ori astepti sa apara la Altex cu garantie ori iei Nexus 5. Mari diferente nu sunt iar Nexus 5 e extrem de bun.

  16. #76 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Mi-am luat Nexus 5 pana la urma. Azi la ora 5 tre sa apara curierul. Sper sa fie OK.

  17. #77 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Buna alegere.

  18. #78 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Salut , vreau sa prelungesc abonamentul inca pe 2 ani la Orange si as vrea sa trec la iPhone 4S - 68 euro cu 25 euro pe luna. La 4S imi place la nebunie sticla aia de pe spate si rama metalica . Exista alte variante mai bune ?

  19. #79 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    La abonament de 25 euro/luna mai dai bani pe un tel din 2011? Come on...

  20. #80 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Pai mi-e oricum imi trebuie un abonament de minim 20 euro cu net ,minute internationale , roaming. iPhone 5-ul si astea ce s-o lansat mai noi nu imi plac , is prea usoare si pretentioase. Aa da si am uitat sa mentionez nu imi trebuie nici o tableta la ureche. Eu cred ca 4s e alegerea perfecta zic

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast

Similar Threads

  1. Recomandare casti telefon By clax_117 in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 3 Last Post: 13-03-2013, 22:52
  2. Recomandare Telefon Android. By Cristy in forum Android
    Replies: 10 Last Post: 02-01-2013, 15:40
  3. Recomandare telefon By dragos_mihaiy in forum Android
    Replies: 8 Last Post: 26-12-2012, 22:32
  4. Recomandare telefon Android By Madk91 in forum Android
    Replies: 12 Last Post: 07-12-2012, 18:10
  5. Recomandare telefon By paunstefan in forum GSM
    Replies: 11 Last Post: 09-10-2011, 14:20

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts