Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 51 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast
Results 81 to 100 of 1017

Thread: Intrebari sau probleme care nu necesita deschiderea unui thread

  1. #81 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Eu l'am primit dupa 3 saptamani si 4 zile. Acuma depinde de norocul fiecaruia.

  2. #82 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Stie cineva cum imi pot personaliza desktopul in XP? Si nu ma refer numai la poza de pe background... ceva mult mai complex. Si daca se poate, nu numai desktopul

    Ceva de genul asta?

  3. #83 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    daca fac un transfer de bani folosind Home Banking-ul de la ING sambata dimineata cand va fi efectuat transferul. sambata sau luni?

  4. #84 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Din cate stiu transferul in cazul acesta ar trebui sa se realizeze luni.

  5. #85 SP
    Member Mariush's Avatar
    100% luni

  6. #86 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Ce ipod as putea sa imi cumpar in jur de 300 lei?Nou!

  7. #87 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  8. #88 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Stie cineva cum pot face PS Eye sa mearga pe PC drept camera web?
    Am tot incercat cu ce zic oamenii pe google dar nu merge...

  9. #89 SP
    Member AVoF's Avatar
    Quote Originally Posted by HoTSaucE View Post
    Ce ipod as putea sa imi cumpar in jur de 300 lei?Nou!
    Nu stiu de ce vrei sa-ti iei neaparat nou.La 300ron debea gasesti niste ''sifturi'' in magazin neperformante.Poti cauta pe okazii sau pe CG si se intampla sa gasesti superoferte.Eu de exemplu am luat anul trecut un Ipod Nano 5th gen (cel cu camera video) cu 80ron si era perfect functional si nu ziceai ca e folosit mai mult de 3 luni.In momentu de fata si cu 150ron gasesti lucruri foarte bune.


    EDIT: ipod nano 3rd 8gb - Okazii (55992131) - un exemplu rapid cu 160ron si de obicei poti ajunge si la 130ron.

  10. #90 SP
    Member zNowkid's Avatar
    Am si eu o problema.Incerc sa ma concectez cu Origin si primesc aceasta eroare.A mai avut cineva aceasta problema?
    Attached Images Attached Images screen.jpg

  11. #91 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Imi poate explica si mie cineva cum pierd puncte experience? ieri de ex tot primeam 2 puncte,3 puncte etc. dupa care nu stiu cum am pierdut 41 nu e o problema insa vreau sa stiu si eu sistemul.

  12. #92 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    http://www.consolegames.ro/forum/f51...cg-experience/
    http://www.consolegames.ro/forum/f51...de-experience/

    Poate si din cauza ca sistemul tot sufera modificari dar in threadurile de mai sus gasesti explicatia.

  13. #93 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Stie careva ce joc e acesta din poza? Presupun ca e un mod la GTA, dar nu sunt sigur.
    Attached Images Attached Images 4b5644054e061.jpg

  14. #94 SP
    Member Mircea's Avatar
    Bateriile Li-ion de la telefoane se mai formateaza? Am gasit pe google pareri impartite.

  15. #95 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Nu, doar cele extrem de vechi, nichel metal de exemplu.

  16. #96 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar

  17. #97 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    +1

    Si pe mine ma intereseaza ceea ce a intrebat FuriaAlba.

  18. #98 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Buna,vreau sa imi cumpar un ps3,120 gb slim modat si cu jocuri la cerinta clientului,dupa cum zice el(Okazii.ro: Activitatea utilizatorului mrbluemayo, istoric calificative, feedback de la utilizatori - Okazii uitat si eu sa vad daca are calificative negative dar nimic,am vorbit cu el pe messenger,il da la 800 ron,dupa cum zice el recent adus din anglia in stare perfecta de functionare ca nou(Play Station 3 Slim 120Gb - Okazii (56239911) are si un site www.combin.ro. Vreau sa cumpar consola si am vrut sa ma sfatuiesc cu voi inainte sa cumpar pentru a evita sa fiu tepuit..pare un tip serios dar cu okazii nu poti fii sigur,ce credeti,as putea fi tepuit?

  19. #99 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Riscul sa fii tepuit pe okazii este destul de mare.Eu nu m-as lua totusi dupa acele calificative, era sa fiu tepuit cu un ps3 de 40gb cu un tip care avea calificative mari.Cand cumpar ceva atat de valoros eu intotdeauna testez produsul inainte de a-l cumpara, daca accepti plata prin curier iti asumi un risc...

  20. #100 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    @Fizzl3

    Eu unul, nu aş avea �ncredere �ntr-un tip cu un singur calificativ pozitiv. (acel calificativ este acordat �n urma unei tranzacţii, �n care el a fost cumpărătorul)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 51 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast

Similar Threads

  1. Se poate modifica numele unui thread ? By Rad00 in forum Help Desk
    Replies: 2 Last Post: 22-12-2011, 20:26
  2. Replies: 17 Last Post: 17-09-2010, 14:12
  3. Replies: 5 Last Post: 10-01-2009, 13:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts