Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Google+

  1. #1 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar

    Google+

    Google Plus este noua reţea de socializare a companiei Google, care vine cu destule "lucruri" noi faţă de actualele reţele de socializare. Reţeaua este proaspăt deschisă.. �n căutare de public, �nsă accesul la aceasta este �ntr-o oarecare măsură restr�ns, deoarece pentru deschiderea unui cont aveţi nevoie de o invitaţie.

    Acest thread a fost deschis pentru a va exprima părerile, opiniile şi pentru cereri de invitaţii. După părerea mea, această reţea de socializare este una mult mai stabilă, mai bine structurată şi promite mai multe dec�t principalul rival, Facebook-ul.

    Momentan, Google+ se află �n stadiul beta.
    Pentru invitaţii puteţi trimite un PM cu adresa de mail.

    �n primele trei săptăm�ni au fost create aproximativ 20 milioane de conturi (5 milioane USA, 2.8 milioane India).
    Attached Images Attached Images c-cfasv-aaaaaaaaaaaa.png

  2. #2 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Imi plac cercurile si noul Hangout

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Spre nedumerirea tuturor eu nici macar nu l-am incercat... Nu stiu de ce, parca au inceput sa ma asalteze cu retelele de "socializare"...

  4. #4 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Eu l-am incercat. Mi se pare o abureala totala...

  5. #5 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Este la fel ca toate site-urile de acest gen. O prostie.

  6. #6 SP
    Junior Member Professional's Avatar
    e o tzeapa totala

  7. #7 SP
    Junior Member buzucan's Avatar
    Eu cred ca pana la urma Google+ o sa intreaca pe cei de la Facebook, dar nu prea curand..avand in vedere ca deja sunt telefoane cu buton de facebook, site-urile au conectarea prin facebook...

  8. #8 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Facebook se va axfisia �n 3-4 ani, Google+ promite, pare mult mai serios și treptat �și va impune ritmul.

    Probabil nu vă place deoarece sunteți obișnuiți să găsiți butonul x �n locul y, este foarte bine g�ndit pentru �nceput.

  9. #9 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by Bogdan View Post
    Facebook se va axfisia �n 3-4 ani, Google+ promite, pare mult mai serios și treptat �și va impune ritmul.

    Probabil nu vă place deoarece sunteți obișnuiți să găsiți butonul x �n locul y, este foarte bine g�ndit pentru �nceput.
    E asfixia. Si nu, nu se va intampla asta cu facebook, ca nu e napster.

  10. #10 SP
    Member Bogdan's Avatar
    �n regulă, greșeala mea. Totuși �n ceea ce privește feisbucul nu sunt de acord, orice urcă este urmat de cobor�re la un moment dat. Am văzut acum c�teva luni niște statistici care nu arătau prea bine pentru feisbuc. C�t despre "axfisia," �mi place să unific limbile, dacă asta reprezintă o problema sunați la 112!

  11. #11 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Cine mai vrea cont și nu a primit invitație, poate accesa acest link: https://plus.google.com/i/uz-3EfKHYOo:TGT36u9WZD4

  12. #12 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Attached Images Attached Images google.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Google Play Store By MonkY in forum Android
    Replies: 6 Last Post: 16-03-2021, 21:26
  2. Google Chrome By paul in forum Software
    Replies: 61 Last Post: 26-03-2016, 22:33
  3. Google Glass By tudyniuz in forum Hardware
    Replies: 10 Last Post: 25-05-2014, 16:23
  4. Google Nexus 7 By calin_kalf in forum Android
    Replies: 37 Last Post: 08-02-2014, 17:18
  5. Google Drive By ffocus in forum Android
    Replies: 1 Last Post: 26-04-2012, 21:52

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts