+ Reply to Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 53

Thread: Probleme useri CG - o noua sansa!

  1. #21 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Si eu ma bucur cand vad glume bune

  2. #22 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    daca nu a facut ceva foarte grav, cred ca beugen ar merita o noua sansa, mai ales ca azi ne arata Microsoft noua consola , ne mai ajuta cu stiri, chiar daca erau sub forma de linkuri.

  3. #23 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Done! Dar sa fie si el mai atent la Regulament ConsoleGames.Ro

  4. #24 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Am vorbit cu Raskolnicov si a promis ca va fi cuminte, rog sa fie debanat sau sa i se reduca sentinta pt buna purtare, a avut si el o scapare acum, ca orice om mai greseste si el.

  5. #25 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Subscriu la cererea de mai sus, a gresit ca a raspuns la provocare, dar merita o sentinta mai usoara avand in vedere evenimentele.

    Plus ca da la toti.

  6. #26 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Pfff...

  7. #27 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Va dau eu sentinta de-o impartiti amandoi cu Rasko

  8. #28 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    darkpaul13, daca nu se poate macar sa stim cu ce a gresit, eu nu cred ca a facut ceva rau

  9. #29 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Imi pare rau Dant3... nu-mi sta in caracter sa dau astfel de ban-uri (forever) mai ales in perioade ca acestea. La fel cum imi pare extrem de rau dar nu voi putea sa fac publice mizeriile aruncate de darkpaul13 la adresa mea. Imi e jena sa dau si copy/paste, mai ales ca astfel de cuvinte vin de la un user vechi pe CG. Din pacate nici nu a avut curajul sa mi le spuna in fata... Oricum, ii poate multumi lui tacconi pentru asta, desi in final el a fost singurul care a spus foarte clar ce crede despre mine si echipa. Pot doar sa spun ca s-au folosit cuvinte grele... care din pacate nu pot fi trecute cu vederea. Ii doresc toate cele bune, dar in alta parte...

  10. #30 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    darkpaul13, daca nu se poate macar sa stim cu ce a gresit, eu nu cred ca a facut ceva rau
    Sigur ca nu... Eu imi amintesc cateva episoade mai vechi imi care sarea la beregata mea. Nu zic, nimeni nu-i sfant, eu recunosc ca si eu am mai gresit (si am si primit "warning-uri") si tu ai gresit (sper ca n-o sa negi acum ca si tu te-ai repezit la mine de cateva ori), dar el era foarte agresiv si spunea tot felul de chestii fara sa verifice un pic daca are dreptate sau nu.

    N-am fost deranjat foarte tare, e o prostie sa te enervezi pe un anonim de pe un forum, dar toate au o limita si se pare ca el a trecut-o.

    Eu as avea alta intrebare: cum de e mentorica inapoi printre noi? Eu stiam ca a luat ban permanent si cel putin eu n-am uitat, a facut greseala uriasa sa ma injure foarte urat, aia n-o s-o uit niciodata (si daca vreodata o sa am ocazia o sa-i "multumesc" pentru asta), sunt foarte, foarte curios de ce a fost iertat.

  11. #31 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu stiu ce spun si ce fac, nu am ce sa neg. Atata timp cat nu am jignit pe nimeni si mi-am expus punctul de vedere într-un mod civilizat nu vad care e problema. As vrea sa spun mai multe dar nu cred ca mai are rost...Nici eu nu înţeleg nişte chestii dar am renunţat sa ma lupt cu morile de vant. E tris ca anumite persoane nu isi dau seama ca fac un mare deserviciu forumului prin atitudinea lor de mari conducători.

  12. #32 SP
    Member Mechatronick's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    V-ati si gasit voi doi, mieluseii si pilonii comunitatii. La cate sanse ati primit pe acest forum ar trebui sa va mai vedeti si lungul nasului, dar asa se intampla cand dai unui om un deget iti ia toata mana.

    Interesanta atitudine fata de doi useri care, oricat de non mieluseli (sau cum vrei tu) ar fi ei, totusi au contribuit la mentinerea acestei comunitati in viata (as in, au donat). Si pentru ce, pentru faptul ca Dante cel putin a intrebat de ce a luat darkpaul ban?

    P.S.: nu, n-am nici o treaba cu niciunul dintre cei doi, doar am remarcat agresivitatea cu care au fost tratati.

    L.E. Dupa recitirea conversatiei, inteleg ca tu te refereai in post-ul tau la Tacconi si darkpaul, nu Dante. Daca intradevar intelesesem gresit prima oara ignorati acest post.

  13. #33 SP
    Admin MonkY's Avatar
    RaverX: sincer, cateodata ma minunez si eu cate sanse le oferim unora si altora... in speranta ca oamenii se mai schimba, invata din greseli si mai evolueaza... Poate ca e o atitudine gresita, nu stiu. Mie unul de exp. RonanN1 mi-a demonstrat ca se poate si merita efortul depus chiar si pentru cate un user in parte. Sper ca si mentorica sa demonstreze asta iar daca ti-a adus injurii sper ca ti-a cerut scuze. It's all upto him.

    Mechatronick: ai inteles un pic gresit. Grey se referea la tacconi si darkpaul13, care aveau deja mai multe "bile negre" si cu toate astea, in loc sa-si ceara scuze, tot ei vin cu scandal. Dant3, ca user mai vechi si activ pe forum, a vrut sa stie ce s-a intamplat cu darkpaul (si mi se pare absolut normal, intrucat noi nu avem ca altii "arii de scandal").

    Anyway, eu unul sper sa nu mai apara astfel de cazuri, pentru ca sincer, astfel de oameni te fac cateodata sa te intrebi daca mai merita sa muncesti la un astfel de proiect.

  14. #34 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Depun si eu o cerere pentru debanare de pe chat.

    Nu contest ca n-ar fi trebuit sa-l fac prost pe Snake, dar poate ar trebui luat in calcul faptul ca am facut asta dupa ce respectivul ma provocase cu niste acuzatii absolut aberante. Avand in vedere ca sunt (zic eu) un user cu un limbaj civilizat si articulat, pledez pentru ridicarea sanctiunii.

    Totusi singurul user care mai era banat pe chat in momentul in care am fost eu sanctionat este tacconi, care umplea chatul de ceausisme in fiecare zi. Sper ca nu sunt bagat in aceeasi oala cu el.

  15. #35 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Si de ce a fost sters ce a scris Gray ? Vad ca Mechatronick a dat replay la un post de a lui Gray, da habar nu am unde e acest post. Inteleg ca nu e bine o arie de scandal sau sa fie lasate posturile, da macar sa mai pricepem si noi "astia" care intarziem la actiune.

  16. #36 SP
    Admin MonkY's Avatar
    bungabunga: vom vedea in timp daca va fi scos ban-ul de pe Chatbox sau nu. It's all upto you.

    Danny: e un singur motiv pt. care se sterg posturi pe CG, si acela este legat de scandalul si spalatul rufelor in public (lucru care nu ne place). Cei care intarziati la actiune, stati si voi mai mult pe site si nu veti rata momentele "interesante" (trust me, n-ai pierdut nimic special)

  17. #37 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    bungabunga: vom vedea in timp daca va fi scos ban-ul de pe Chatbox sau nu. It's all upto you.
    Pentru prima abatere (si aia minora, pentru ca a ) snake a provocat din rasputeri, intr-un mod absolut deplasat si b ) doar nu l-am injurat sau mai stiu eu ce) iti spun sincer ca masura luata pare cam severa, cel putin din punctul meu de vedere.

    Daca ma simteam cu musca pe caciula sau daca sanctiunea era mai blanda (ceva gen prima abatere - 24 de ore) nici nu scoteam o vorba.

  18. #38 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    MonkY, nu toti au timp de stat pe forum. Eu spre exemplu, in timpul zilei intru des dar nu stau nici 10 min. Si in acel timp e imposibil sa verific ultimile 20 de thread-uri (sau mai multe). Seara deja e gata distractia.

  19. #39 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ce s-a întâmplat cu flavi_us?

  20. #40 SP
    Banned Templier's Avatar
    Dant3 ai PM

+ Reply to Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Sansa ratata By SirAndrew in forum Offtopic
    Replies: 15 Last Post: 04-08-2010, 22:58
  2. Final Fantasy-Ultima sansa ptr Sony PS3? By Walkman in forum Console News
    Replies: 31 Last Post: 25-12-2009, 20:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts