Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 40 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 798

Thread: ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship

  1. #21 SP
    Member Vami's Avatar
    Quote Originally Posted by eXistenZ View Post
    frate tu macar ai citit inceputul ? incepe in 25-26 prima etapa
    Am citit man dar am omis ultima parte.

  2. #22 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Ce mai trebuie sa facem pentru inscriere in afara de a posta componenta echipei? Exista vreo taxa de inscriere? Care e scopul acestui campionat? Exista premii? Trebuie adunati bani pentru premii? etc...
    Nu mai faci nimic man. Inca nu am hotarat ce premii sa luam. Vom anunta in curand. Scopul este pregatirea pentru al treilea razboi mondial, care o fi scopul? It's for FUN!

  3. #23 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    ii voie 3 jucatori + 1 de rezerva?

    LE echipa finala arata asa:

    Psycho-07
    G-XtremE
    king_color

    The 3 Musketeers

  4. #24 SP
    Member andreips3's Avatar
    Deja 3 echipe inscrise . Super
    Mai e destul pana in 19 aprilie, preconizez ca o sa fie destui inscrisi.
    Question: Putem fi spectatori la meciuri?

  5. #25 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Vezi ca sunt patru echipe. Echipa mea am trecut-o direct in primul post. Am pus la setari spectators: no, dar oricum vom avea toate replay-urile de pe Killzone.com.

  6. #26 SP
    Junior Member leo_stoicescu's Avatar
    as dori sa particip si eu dar nu am alti prieteni sa-mi pot face o echipa. pot fi primit pe undeva ?? multumesc
    id-ul meu este: leo_sto
    leo

  7. #27 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    cele mai bune 4 echipe sau inscris acum vom vedea ce va urma

    hai fratilor fara frica,inscrietiva
    poate nu esti un tragator fantastic dar fiind mai despet ca adversaru ii poti face foarte usor printr-o tactica
    asa ca fara frica,intrati

  8. #28 SP
    Member slabunator's Avatar
    BRAVOS! Nivelul competitional mi-i se pare foarte bun

  9. #29 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Nu mai faci nimic man. Inca nu am hotarat ce premii sa luam. Vom anunta in curand. Scopul este pregatirea pentru al treilea razboi mondial, care o fi scopul? It's for FUN!
    http://www.consolegames.ro/forum/f59...-championship/

    Ia lectii despre cum se anunta un campionat si lasa ironiile de taraba pentru altcineva. Cu mine nu iti merge. Sau am uitat ca asa se procedeaza: in momentul cand cineva e binevoitor - cazul meu care doream sa particip cu bani sau jocuri pentru premii, e luat la "unspe" metri. Bravo domle.

  10. #30 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Stai linistit ca vom avea si premii, nu te panica. Momentan nici nu sunt suficiente echipe in concurs.

  11. #31 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    chiar nu inteleg de ce. pe toate thread-urile de kz2 tipa ca vor sa joace si acum cand au ocazia stau cu capu in nisip. haideti oameni buni ca nu va mananca nimeni. cu premii, fara premii, let's do this

  12. #32 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Deci , hai sa mai facem o echipa ! Cine se baga ?

  13. #33 SP
    Member slabunator's Avatar
    Propun un "after war party" dupa terminarea campionatului, sa ne amintim ca suntem cu toti inca prieteni
    Poate asa ne strangem 20-30 de insi intr-un singur meci, ar fii frumos.

  14. #34 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    aallex buna idee. In orice caz nici nu stiu daca va avea loc un after war party din moment ce suntem 4 echipe inscrise. Cat hype pt nimic. Ma asteptam la minim 10 echipe...

  15. #35 SP
    Member L0G1X's Avatar
    O nouă echipă �şi anunţă participarea la campionat:

    andrei1 ( adiandrei1)
    Srachi ( Ciulimo23)
    L0G1X ( L0G1X)

    Game on gentlemen!

  16. #36 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    chiar nu inteleg de ce. pe toate thread-urile de kz2 tipa ca vor sa joace si acum cand au ocazia stau cu capu in nisip. haideti oameni buni ca nu va mananca nimeni. cu premii, fara premii, let's do this
    Ore de ce le este frica? mai bine spus de cine
    Care au spamat threadurile cu teori despre un turne/concursuri killzone 2 si nu va inscrieti , intru online pe serveru vostru si va eviscerez

    P.S mie noroc ca mi-a spus istrategie ca nu gaseam threadu, trebuie pus unu si pe aria de ps3.

  17. #37 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    chiar nu inteleg de ce. pe toate thread-urile de kz2 tipa ca vor sa joace si acum cand au ocazia stau cu capu in nisip. haideti oameni buni ca nu va mananca nimeni. cu premii, fara premii, let's do this
    Eu cred ca vor fi 10 echipe cand vom incepe concursul. Mai sunt o groaza de jucatori buni care inca nu au echipa: Rockstar, GeOKeR, aallex. Chiar nu vrea nimeni sa faca echipa cu ei?

  18. #38 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Aallex faci echipa cu mn si cu Rockstar ? vreau si eu ne bagam la un meci sa vedem cum jucam ?!

  19. #39 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    istrategie - astazi sunt toata ziua liber, deci o sa fiu online.

  20. #40 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Aallex faci echipa cu mn si cu Rockstar ? vreau si eu ne bagam la un meci sa vedem cum jucam ?!
    Ms de invite, dar am incercat si eu sa imi fac o echipa si am dat deja cateva invitatii. (desi nimeni n-a acceptat inca, as fii neserios sa intru in alta echipa) Astept raspunsurile lor, si daca nimeni nu vrea, si intre timp n-ati mai gasit inca un coechipier atunci intru la voi

    Multumesc din nou de invitatie !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 40 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. ConsoleGames FIFA Championship for PlayStation 3 By Spike in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4381 Last Post: 16-01-2014, 14:47
  2. Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 579 Last Post: 29-08-2011, 14:23
  3. Replies: 706 Last Post: 11-07-2011, 13:37
  4. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  5. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts