Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 27 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 ... LastLast
Results 441 to 460 of 536

Thread: ConsoleGames.ro - Forza Motorsport 2 Championship

  1. #441 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    If you can't beat 'em, join them .

  2. #442 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eh, eu vroiam sa ne busim organizat
    Poate faceam un filmulet din acela educational cu "Asa nu", "Asa da"

  3. #443 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Nu ar mai avea fun daca nu l-as auzi pe Mo "bobbbbic...stai pe partea ta" sau " FRANNNEEEEEEEEEEZ"

  4. #444 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    of of of ... mai mai mai... scuzati calitatea... s-a stricat si mai mult pe youtube

    Sacaluka' Vision



    Greyhound's Vision


  5. #445 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    of of of ... mai mai mai... scuzati calitatea... s-a stricat si mai mult pe youtube

    YouTube - ConsoleGames.ro Forza Motorsport impact
    Ahahahahhaaa.... cat de tare muzica (e ceva de nunta, nu ?). Si vacutza aia ce cauta in melodie ?
    Din cate am vazut eu in filmulet, si din putina experienta in FM2 pe care o am (care tinde spre zero), cel in care a intrat Sacaluka nu are nici-o vina, el saracul era in "vrie" dupa impact. Eu unul cand vad asa ceva, franez in draci si o iau pe aratura Din cate am observat, Sacaluka a franat mult prea tarziu desi a vazut impactul dintre cei doi...

  6. #446 SP
    Member SiCK's Avatar
    Sacaluka = guilty.
    N-are frane in poza si nici macar nu s-a deranjat sa ia putin dreapta nici o clipa cand a franat.N-a vrut sa piarda nimic,de aia n-a franat.Se putea evita usor impactul IMO.
    Attached Images Attached Images sshot-1.png

  7. #447 SP
    Junior Member bilamofo's Avatar
    haha genial ai pus melodia Mo bravos!

  8. #448 SP
    Member CrissX's Avatar
    Ahahaha.. ce frumos te-am inchis Grey, tu ocupat cu furatul de interioare... Arta dom'le
    Nu ai fost prudent.Ai franat intr-adevar dar ai avut viteza prea mare sa te poti opri.

  9. #449 SP
    Member Bokolino's Avatar
    a pus frana...dar prea tarziu...
    parerea mea este sa nu ne certam k e doar un joc... ma rog..un jok mai serios...dar majoritatea sunt aici doar sa se distreze...
    eu sunt cu 25 de puncte in spatele lui florin... nici in 1000 de ani nu l ajung....dak ramane sacaluka macar imi da o raza de sperantza k sunt doar 10 puncte diferentza

  10. #450 SP
    Member Sacaluka's Avatar
    tot eu sunt guilty nu? domnu Sick mai bine tine`ti opiniile pentru tine ca se vede clar in video ca am franat. Inainte sa ma judeci uitete de 10 ori la video.

  11. #451 SP
    Member SiCK's Avatar
    Quote Originally Posted by Sacaluka View Post
    tot eu sunt guilty nu? domnu Sick mai bine tine`ti opiniile pentru tine ca se vede clar in video ca am franat. Inainte sa ma judeci uitete de 10 ori la video.
    N-am zis ca n-ai franat....Ai franat cand n-aveai ce sa mai repari.Prea tarziu.
    In momentul cand ai vazut ca s-a intamplat ceva deosebit pe pista trebuia sa fii "in garda" sa reduci putin viteza,nu sa franezi cu pedala la podea.Tie nu ti-a pasat si ai mers pe "ce o fi,o fi",n-aveai de unde sa stii in ce parte va aluneca masina lui,adevarat...dar ai mers ca trenul. Ai vrut sa treci,sa scapi de ei.

    Am vazut filmul de macar 5 ori inainte sa postez,n-ai grija.
    Trebuia franat la 0:30 nu la 0:32.A fost o chestie de moment.

    GreyhounD fata de tine nu a gresit cu nimic,doar ca a vrut prea mult acolo pe interior. Cand i-a derapat masina nu mai avea prea mult control.N-am de ce sa-i iau partea lui ca nu-l cunosc pe el mai mult decat pe tine...eu am spus doar ce vad in cele 2 clipuri.

  12. #452 SP
    Member Sacaluka's Avatar
    pai si atunci de ce ma scoti vinovat pe mine domnule? e o chestie de secunde. normal ca vroiam sa trec de ei pentru ca era o fereastra buna de a ajunge pe primul loc. faza cu franatul, eu nu am vazut ce se petrece acolo pentru ca era fum si eu joc cu manuala deci tre sa fiu cu ochii si pe RPM sau cum drak ii mai zice. am franat in momentul in care am vazut ca grey vine in fata mea si sunt sigur ca nu orice sofer face manevre de care zici tu in situatii de genu. vina lui grey a fost ca sa bagat prea tare si stia ca sunt riscuri dar tot a facut ce a facut. puii mei de acu sa intamplat, a trecut si mam retras deci nu se mai poate da inapoi.

  13. #453 SP
    Member CrissX's Avatar
    Mda, treaba asta s-a intamplat cu 2 etape in urma, daca nu sa sesizat atunci, acum e prea tarziu.Propun inchiderea totala a discutiei. Omul vrea sa plece, vaya con dios, intr-un final e alegerea lui, noi ne-am manisfestat dorinta de al tine in concurs.

    Cel mai bine ganditi-va la cursa care urmeaza, are un grad ridicat de risc, ai lovit masina la 290km/h poti sa te retragi din cursa, pentru ca nimic nu mai ramane intreg.

  14. #454 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Quote Originally Posted by CrissX View Post
    Mda, treaba asta s-a intamplat cu 2 etape in urma, daca nu sa sesizat atunci, acum e prea tarziu.Propun inchiderea totala a discutiei. Omul vrea sa plece, vaya con dios, intr-un final e alegerea lui, noi ne-am manisfestat dorinta de al tine in concurs.

    Cel mai bine ganditi-va la cursa care urmeaza, are un grad ridicat de risc, ai lovit masina la 290km/h poti sa te retragi din cursa, pentru ca nimic nu mai ramane intreg.
    Deocamdata nu ajunge la 290km/h cu setarea asta care o am

  15. #455 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    eu ajung cu ea la 290, dar nu mai iau virajul

  16. #456 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Don't count on me for a while... bafta la calificari.

  17. #457 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Don't count on me for a while... bafta la calificari.
    ma asteptam

  18. #458 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    ma asteptam
    Asta ce vrea sa insemne ? Pe altii i-ati calificat si Duminica fara probleme... Sorry, dar m-am trezit la 11:00 in ideea ca ma antrenez un pic la Forza, ca sa vad ca sunt peste 10 news-uri in lista de moderare si alte cateva sute de threaduri de verificat. Asta din pacate mi-a lasat prea putin timp la dispozitie. Sorry, asta este...

    Bafta concurentilor !

  19. #459 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Asta ce vrea sa insemne ? Pe altii i-ati calificat si Duminica fara probleme... Sorry, dar m-am trezit la 11:00 in ideea ca ma antrenez un pic la Forza, ca sa vad ca sunt peste 10 news-uri in lista de moderare si alte cateva sute de threaduri de verificat. Asta din pacate va rezulta in si mai putin timp liber disponibil pentru orice altceva. Sorry, asta este...

    Bafta concurentilor !
    Pai si care-i problema, nu ai putut sambata, mai poti incerca duminica. Asta a fost si motivul pentru care am creat si a doua sesiune de calificari. Era clar ca nu pot ajunge toti sambata.
    Acum, nu vad de ce te plangi ca ai news-uri, asta nu e bine ? Sau ... ce legatura are cu concursul
    Hai, ne vedem maine la ora 13.00. Be there!

  20. #460 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu m-am plans Grey, doar am motivat. Incerc sa ajung maine la 13:00. In cel mai rau caz plec de pe ultima pozitie (nu ca ar fi ceva deosebit in asta )

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 27 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 579 Last Post: 29-08-2011, 14:23
  2. Replies: 706 Last Post: 11-07-2011, 13:37
  3. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  4. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts