Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 27 FirstFirst ... 17 25 26 27
Results 521 to 536 of 536

Thread: ConsoleGames.ro - Forza Motorsport 2 Championship

  1. #521 SP
    Member Bokolino's Avatar
    Respect organizatorilor k au avut nervi de otel si rabdare ...si la mai multe campionate...fara numar

  2. #522 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Ordinea finala Sebring:

    1. CrissX (CrissX360) - 1
    2. GreyhounD (Greyhound2k7) - 2
    3. Axeaxel (Axeaxel) - 3
    4. florynd (florynd) - 4
    5. Dj Mo (I Dj Mo I) - 5
    6. Bokolino (bokolino) - 6
    7. Mika (DarkMatinee) - DNF
    8. MonkY (Alfamonk) - DNF
    9. Bobby (Bobbic) - DNF
    10. Muggs (mu99s) - DNF
    11. babulu (babulu) - DNF
    12. DeathWings(Deathwings223) - DNF

    Clasament general si final:

    1. CrissX (CrissX360) - 144 puncte
    2. GreyhounD (Greyhound2k7) - 138 puncte
    3. Axeaxel (Axeaxel) - 131 puncte

    4. florynd (florynd) - 121 puncte
    5. Dj Mo (I Dj Mo I) - 73 puncte
    6. Bokolino (bokolino) - 67 puncte
    7. babulu (babulu) - 66 puncte
    8. Mika (DarkMatinee) - 64 puncte
    9. MonkY (Alfamonk) - 59 puncte
    10. Muggs (mu99s) - 57 puncte
    11. Bobby (Bobbic) - 40 puncte
    12. DeathWings(Deathwings223) - 11 puncte



    A fost un concurs frumos, plin de suisuri si coborasuri, felicitari castigatorului locului 1, precum si celorlalti ocupanti ai podiumului final. Nu in ultimul rand, felicitari si multumiri tuturor participantilor care au fost alaturi de acest concurs pana la sfarsit, cu bune si cu rele.

    Va multumim, sa ne revedem pe pista cat mai curand

  3. #523 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Vezi ca Dj Mo si Bokolino sunt in fata mea si a lui babulu ca puncte.

  4. #524 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Felicitari pentru concurs! La cat mai multe si sper ca in viitor sa se organizeze si ceva pe PS3.

  5. #525 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Vezi ca Dj Mo si Bokolino sunt in fata mea si a lui babulu ca puncte.
    fixed

  6. #526 SP
    Member CrissX's Avatar
    Felicitari tuturor care au avut rabdarea sa termine in picioare acest campionat.Multumim lui Dj Mo/Greyhound pentru initiativa.. si cupe. Ne revansam la intalnire. Am scapat de ore intregi de antrenamente pe zi, am invatat iar Forza 2, daca voi mai participa la un campionat, nu ma mai agit. Am sacrificat un botez si plecarea in vacanta cu cei mici acum 1 saptamana. A meritat zic eu, dar nu mai repet asta. Bravo tuturor, o sa ne imbatam cu vin la cupa .

  7. #527 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Si la mai multe .

  8. #528 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    ConsoleGames.ro multumeste tuturor participantilor la campionat. Felicitari castigatorilor si nu in ultimul tuturor celor care au luat parte la acest eveniment.

  9. #529 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Felicitari participantilor. Mie chiar imi pare rau ca s-a terminat, si fir-ar sa fie, fix in ultima cursa m-a deconectat. Mergeam singur de fapt... am "sperat" ca a picat la toti, dar, asta a fost. Si a fost interesant. Si sunt sigur ca urmatorul va fi mult mai mare si mai interesant (acum ca am prins experienta). Va astept la intalnirea de "decernare" a premiilor, sa facem o baie de sampanie

    CrissX, GreyhounD si Axexel, sunteti foarte buni. Speram sa va placa si cupele
    In mod normal, daca e totul ok, ne vom intalni pe data de 15 Noiembrie, ora 18:00 la "La misto". Detalii aici: http://www.consolegames.ro/forum/f60...html#post27952 si astept sa va anuntati ca sa facem rezervare pentru o masa mare cu participantii

  10. #530 SP
    Member CrissX's Avatar
    Multumesc si lui SACALUKA pentru mesaj. Pacat ca ai renuntat, esti la fel de bun ca noi , ai fi avut mari sanse la podium, dintre toti concurentii de tine mi-a fost frica cel mai mult, esti imprevizibil, parca zburai cu lamboo... nu stiu cum faceai si in spatele meu te vedeam . Next time bro.Am castigat nu pentru ca sunt bun la Forza 2, ci pentru ca m-am antrenat mai mult, am invatat sa setez masina, am invatat bine punctele de franare.. am jucat mecanic sa spun.Din punctul meu de vedere Greyhound e asul la Forza 2, e mai bun trebuie sa recunosc.Noi ne-am folosit de ajutoare: ABS, cutie automata, el totul manual.

    Ofer cadou masina mea, primul doritor, primul servit

  11. #531 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Felicitari participantilor care au avut rabdarea sa termine acest campionat si felicitari lui Criss.
    A fost frumos, vorba lui Mo, sambata viitoare o sa ne trezim ca vream sa ajungem la calificari dar de unde atatea calificari
    Cat despre organizarea concursului, jos palaria

  12. #532 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by CrissX View Post
    Multumesc si lui SACALUKA pentru mesaj. Pacat ca ai renuntat, esti la fel de bun ca noi , ai fi avut mari sanse la podium, dintre toti concurentii de tine mi-a fost frica cel mai mult, esti imprevizibil, parca zburai cu lamboo... nu stiu cum faceai si in spatele meu te vedeam . Next time bro.Am castigat nu pentru ca sunt bun la Forza 2, ci pentru ca m-am antrenat mai mult, am invatat sa setez masina, am invatat bine punctele de franare.. am jucat mecanic sa spun.Din punctul meu de vedere Greyhound e asul la Forza 2, e mai bun trebuie sa recunosc.Noi ne-am folosit de ajutoare: ABS, cutie automata, el totul manual.

    Ofer cadou masina mea, primul doritor, primul servit
    Nu uita ca si Florynd foloseste cutie manuala si nu se ajuta de ABS .

  13. #533 SP
    Member CrissX's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Nu uita ca si Florynd foloseste cutie manuala si nu se ajuta de ABS .

    Florynd.. sa mai invete . Acum.. nu oricine joaca pe full/manual e profesor.

  14. #534 SP
    Junior Member florynd's Avatar
    Felicitari Criss.
    Eu nu am sacrificat NIMIC pentru Froza.
    Iti urez sanatate

  15. #535 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    oameni buni... postati si voi... http://www.consolegames.ro/forum/f60...html#post27952... care vreti sa veniti la inmanarea cupelor

  16. #536 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    inchis pana la urmatoarea etapa

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 27 FirstFirst ... 17 25 26 27

Similar Threads

  1. Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 579 Last Post: 29-08-2011, 14:23
  2. Replies: 706 Last Post: 11-07-2011, 13:37
  3. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  4. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts