Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Cum consideri violenta din jocuri?

Voters
168. You may not vote on this poll
  • Care violenta? Nu am voie jocuri rated "M"

    4 2.38%
  • E OK, la un nivel care nu ma deranjeaza

    98 58.33%
  • Este exagerat de multa violenta

    8 4.76%
  • Nu este niciodata suficienta

    58 34.52%
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 31 of 31

Thread: Cum consideri violenta din jocuri?

  1. #21 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Atata timp cat nu sunt chestii prea masochiste... e ok oricata violenta ar fii...
    Sincer sa fiu nu m-a influentat niciodata violenta din jocuri la viata cotidiana... Cum ar fii colegul meu de banca care a jucat cod si a doua zii la scoala se credea nazist si isi desena pe mana simbolul nazi si arunca cu pixuri prin clasa crezand ca sunt grenazi

  2. #22 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Atata timp cat nu sunt chestii prea masochiste... e ok oricata violenta ar fii...
    Sincer sa fiu nu m-a influentat niciodata violenta din jocuri la viata cotidiana... Cum ar fii colegul meu de banca care a jucat cod si a doua zi la scoala se credea nazist si isi desena pe mana simbolul nazi si arunca cu pixuri prin clasa crezand ca sunt grenade
    fixed

  3. #23 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Avand in vedere ca sunt jocuri video - trebuiesc tratate ca atare, cine le ia in serios ar trebui sa-si faca un control.

  4. #24 SP
    Member RELOADED9's Avatar
    +1 rodarkone Personal violenta in jocuri e inexistenta pentru mine. Pot sa zbor creieri pe pereti toata ziua in mw3 sau alte jocuri si nu am nimic. Poate ca si faptul ca joc competitiv are un efect si nu am timp sa fiu atent la violenta propriu zisa. Singura oara cand ma bucur sa omor oameni e in gta 4, dar de plictiseala. Atat. Din pacate sunt unii "nebuni" care o aplica in viata de zi cu zi, precum norvegianul ala idiot care a omorat vreo 70 de oameni nevinovati si a zis ca s-a inspirat din mw2 de la scena cu aeroportul.

  5. #25 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Sa inteleg ca tu crezi ca violenta din jocuri te "antreneaza" pt violenta din viata reala? Hai sa fim seriosi, doar nu-ti imaginezi un pici de 12 ani cum trage in coleg cu un AK47...

    Violenta in jocuri e un lucru bun, dar violenta in viata reala e un lucru extrem de rau, doar un idiot apeleaza la violenta (si mai refer inclusiv la violenta verbala). Daca mie-mi place Killzone3 nu inseamna ca si in viata reala bag cutitul in ochi la cineva.
    Ai inteles gresit, eu din jocuri am invatat sa nu intru in conflicte si altele...

  6. #26 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Nu este niciodata suficienta.

    MOAAAAAR BLOOD, MOOAAAAAAAAR GORE, MOOOAAAR GUTS

  7. #27 SP
    Member Moromete's Avatar
    Quote Originally Posted by CSergiu View Post
    Nu este niciodata suficienta.

    MOAAAAAR BLOOD, MOOAAAAAAAAR GORE, MOOOAAAR GUTS

  8. #28 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by RELOADED9 View Post
    Din pacate sunt unii "nebuni" care o aplica in viata de zi cu zi, precum norvegianul ala idiot care a omorat vreo 70 de oameni nevinovati si a zis ca s-a inspirat din mw2 de la scena cu aeroportul.
    in fiecare din noi e prezent norvegianul..

  9. #29 SP
    Member A_A_A's Avatar
    E,,omul negru norvegian"

  10. #30 SP
    Junior Member cristakecris's Avatar
    Violenta din jocuri ,este buna ,parca in aceste jocuri te afli intr-o alta lume si poti face ce doresti ,e doar pe ecran si atat,eu sunt de accord cu violenta din jocuri

  11. #31 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Necesara e putin spus. Indispensabila cred ca ar fi cuvantul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Cum sa devii Master Chief pe strazile din Romania By MonkY in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 18-02-2015, 06:34
  2. Cum cumpar din ps store? help please By maty1998 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 3 Last Post: 07-12-2012, 20:02
  3. Va place violenta in jocuri ? By PumaS in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 08:28
  4. Cum scap de linia asta din Windows 7 ? By MonkY in forum Software
    Replies: 5 Last Post: 10-01-2010, 03:29
  5. Nintendo - Cum sa faci bani din jocuri ! By MonkY in forum Console News
    Replies: 11 Last Post: 17-09-2008, 20:39

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts