Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Vei pastra PS3-ul/X360-ul dupa lansarea noilor console?

Voters
349. You may not vote on this poll
  • Da, voi pastra consola veche. Sunt colectionar!

    163 46.70%
  • Da, voi pastra, dar nu pentru mult timp.

    32 9.17%
  • Nu, nu voi pastra nimic din generatia veche. Next-gen all the way!

    24 6.88%
  • Inca nu am decis cum voi proceda. Sper sa merite next-gen-ul.

    25 7.16%
  • Nu imi voi achizitiona next-gen. Cel putin nu inca...

    105 30.09%
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 45

Thread: Vei pastra PS3-ul/X360-ul dupa lansarea noilor console?

  1. #21 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Poi merita sa-ti pastrezi consola veche ... anul trecut stiu ca se anuntase ca FIFA 13 va fi ultimul din serie lansat pe PS2 .... guess what ... se pare ca se vinde bine in contianure ...ergo we got fifa 14 on ps2

  2. #22 SP
    Junior Member hamiltonDSi's Avatar
    O sa cumpar PS 4 Slim cand apare, cel mai probabil in 2015/6. Pana atunci raman cu PS 3

  3. #23 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Nu imi voi achizitiona next-gen. Cel putin nu inca...

  4. #24 SP
    Member COD.221's Avatar
    Cred ca o sa zboare la fel cum a facuto PsOne la aparitia PS2, si PS2 la aparitia Xbox360, care deja sta in cutia lui de 1 an decat sa stea degeaba o fac cadou la careva care o foloseste.

  5. #25 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Cred ca o sa pastrez atat X360-ul (am deja o colectie maricica de jocuri si n-as vrea sa o stric), cat si PS3-ul (abia cumparat, mai multe exclusivitati inca nejucate + stream-ul de jocuri free pe PS+).

  6. #26 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Eu le voi pastra in continuare pe toate.

  7. #27 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    Nu imi voi achizitiona next-gen. Cel putin nu inca...
    +1

  8. #28 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Quote Originally Posted by OEE View Post
    Da, phat-ul meu care a rezistat eroic atatia ani nu o sa ma paraseasca.
    True dat, phat-ul meu de 80Gb nu ma va parasi nici pe mine - cred ca este device-ul cel mai fiabil dintre toate pe care le-am avut (la paritate cu un ceas Casio ProTrek, dar ala e facut pentru anduranta). Serios, nu am avut nici un fel de problema de ani de zile cu ps3-ul meu (phat) si l-am folosit aproape zilnic.

  9. #29 SP
    Junior Member bonescorpion's Avatar
    Abia am schimbat xbox-ul pe ps3. mai am plenty of games de jucat

  10. #30 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Se pastreaza, se pastreaza iar cei care au votat: "Nu, nu voi pastra nimic din generatia veche. Next-gen all the way!" sa se duca la culcare. N-au invatat nimic (mai ales ca jocurile current gen nu vor merge pe consolele next gen). Pai sa fiu in locul lor mi-as mai lua inca un PS3/X360.

    LA CULCARE AM ZIS!

  11. #31 SP
    Junior Member spooky1's Avatar
    Am PS3 meu de 2 ani si nu am avut probleme cu el..in momentul in care o sa cumpar PS4 cel mai probabil o sa il dau la vreun prieten ceva..Motivul numarul 1 este ca eu abia ma atasez de oameni cu atat mai putin de plastice si fiare(masina,tel etc) si motivul nr 2 este ca in proportie de peste 90% am jucat cam tot ce as fi vrut eu sa ma joc si ce rost mai are sa il tin sa adune praf.

  12. #32 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Am PS3 din 2008. Nu o sa renunt la el niciodata. Iar in ceea ce priveste consola next-gen, sa ma astepte pana in 2015-2016

  13. #33 SP
    Member momi's Avatar
    Eu astept reducerile de black Friday pentru a achizitiona un PS3 ...am multe exclusivitati de jucat pe linga alte jocuri neterminate pe XBOX360 ...noua generatie mai are de asteptat cel putin 1 an sau o reducere de pret

  14. #34 SP
    Member taz@'s Avatar
    Totul se pastreaza, nimic nu se arunca! Nici macar cutiile!

  15. #35 SP
    Member dtancu's Avatar
    Xbox360-ul il arunc dandu-i drumul de pe o stanca pe cheile Bicazului.
    Gen Tom Green "roll the piggy from the hill"
    In memoria celor 3 RROD pentru care am schimbat xbox-uri si de asemenea because I can!!!


    PS3-ul phat ramane fiindca a rezistat impecabil din launch day si pe de alta parte mai am jocuri superbe de rejucat pe el.
    btw, asa se judeca succesul unei generatii de console: dupa cat de mult vrei sa o pastrezi la aparitia urmatoarei generatii.

  16. #36 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    pai daca nu pastrez ps3-ul, ce fac cu cele 109 jocuri ?!

  17. #37 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Iau Xbox One si il sui in pod. Ma joc pe 360

  18. #38 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    XMB ftw !!

  19. #39 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Da, nu pentru ca sunt un mare colectionar, ci pentru ca nu consider ca merita vanduta.

  20. #40 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Nici nu se mai pune problema Nu o sa dau PS3-ul nici daca imi ofera cineva un PS4 la schimb. Abia l-am cumparat acum 8 luni si merita toti banii.
    In legatura cu PS4, nu ma grabesc. Poate sa mai astepte pana prin 2015-2016. Momentan sunt prea multe jocuri de jucat pe PS3

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 22 Last Post: 30-10-2013, 20:12
  2. Primele impresii dupa lansarea lui Mortal Kombat 9 By AndRewqp in forum Stories & Other News
    Replies: 11 Last Post: 30-10-2011, 10:59
  3. Replies: 0 Last Post: 11-06-2011, 15:19

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts