Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 9 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 81 to 100 of 175

Thread: Far Cry 5

  1. #81 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Am facut si eu precomanda la MG, am luat Gold Edition cu un cod de 20% reducere ma ajuns aproape cat versiunea standard .Abea astept sa ma apuc de el.

  2. #82 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Quote Originally Posted by dorin_star View Post
    Am facut si eu precomanda la MG, am luat Gold Edition cu un cod de 20% reducere ma ajuns aproape cat versiunea standard .Abea astept sa ma apuc de el.
    Salut. De unde ai avut codul?

  3. #83 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Codule era MAXINFINITE de la un youtuber ! Dar nu cred ca mai merge a fost valabil mai demult

    Trimis de pe al meu SM-N9005 folosind Tapatalk

  4. #84 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Cica de ieri e Arcade Stress Test Pre-Launch, dar doar pe PC!

  5. #85 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Yup, pana maine inclusiv. Nu stiu daca e closed sau au toti acces la el,

  6. #86 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Initial cand am vazut: zombies, Mars and Vietnam in FC5 am crezut ca e prea fain sa fie adevarat, sigur e o gluma si cineva trolleaza.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #87 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Yup, pana maine inclusiv. Nu stiu daca e closed sau au toti acces la el,
    Nu, nu e open.
    E accesibil doar celor care au dat precomanda jocului!

  8. #88 SP
    Member Dell 17's Avatar
    Quote Originally Posted by Alex Khan View Post
    Nu, nu e open.
    E accesibil doar celor care au dat precomanda jocului!
    Eu nu am dat precomanda și am primit mail cu invitație.

    Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

  9. #89 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by DrMengele View Post
    Eu nu am dat precomanda și am primit mail cu invitație.

    Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk
    Numarul de invitatii e limitat, restul care n-au primit trebuie sa dea precomanda...asa imi apare pe Uplay.

  10. #90 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Yup si eu am jucat cu unii care nu aveau precomanda.

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk

  11. #91 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Primit invitatie pt pc stress test fara precomanda si fara sa fiu interesat de joc. Cand am vazut ca e cu uplay/origin nici nu am deschis linkul.

    As fi foaaaarte surprins daca 5’ul va fi un joc bun. M-am inselat cu ac origins dar la asta my spidey sense says its a no no.

  12. #92 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Probabil ca nu va fi. Seamana mult prea mult cu 4. Doar ca de data asta, s-au gandit ca l-ar putea diferentia prin inserarea unor elemente care sa creeze tot felu' de controverse, pe sistemul ca orice tip de reclama, e tot reclama. O sa vedem. Cu AC, au creat impresia ca macar se straduie sa asculte de oameni. Sigur ca nici acolo nu s-au abtinut de la a macelari versiunea de PC cu vreo doua-trei tipuri de DRM, iar fara un i7, n-ai ce sa stai la discutii, mai bine nu il iei.

    E pacat. Cu vreo 8 - 10 ani in urma, erau parca o companie mai iubita, mai scoteau jocuri de calitate... Mai recent, insa, parca toate seriile lor au acelasi schelet, pe care il imbraca cu acelasi gameplay si ii dau drumu'. Asta e cea mai mare problema a lor, dupa parerea mea, ca evolueaza extrem de greu, stau ani de zile pe un model si e necesar un feedback foarte puternic si indelungat in timp ca sa schimbe ceva. Nici nu s-au afundat complet in rahatu' ala in care au plonjat cu mare entuziasm EA, WB si altii asemenea, dar e aproape imposibil sa astepti cu drag un joc de la ei.

  13. #93 SP
    Member Mishy's Avatar

  14. #94 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  15. #95 SP
    Member westy9009's Avatar
    pana la urma are suport HDR pe PS4 PRO ?- pentru cei ce l-au infipt in consola deja

  16. #96 SP
    Member nutzule's Avatar
    da, are

  17. #97 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am jucat aseara putin pe One X. Jocul arata bine iar iluminarea este foarte reusita iar implementarea HDR-ului este reusita mai putin excesele absolut inutile de cand iesi dintr-o cladire si efectiv te orbeste. Cel putin cand joci intr-o camera intunecata, iti vine sa-ti pui ochelarii de soare.

    The Father pare mai inofensiv decat Vaas sau Pagan Min, dar hoarda de zombies care-s cu el nu, in schim AI-ul e slab rau.

    Si sunt putin dezamagit de faptul ca Ubisoft inca nu a descoperit cum sa faca cinematics-urile in game pentru ca tranzitia dintre ele si joc sa nu mai implice si un black loading screen de cateva secunde pentru ca nu ajuta la imersiune.

    Astept sa-l testez si in co-op + sa explorez toata harta de care sunt mai curios decat jocul in sine. Si btw, cred ca era foarte buna/potrivita o drona si in jocul asta.

  18. #98 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    It’s a fun game...ma duc sa ma joc


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #99 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu aștept verdictul lui Khan

  20. #100 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Eu aștept verdictul lui Khan
    Da, verdictul meu e ca nu o sa-l cumpar. M-am convins destul din ce am vazut in walkthrough ca e doar un Far Cry 3 cu alta tematica
    Asa cum am mai spus, nu ma atrage tematica parca special aleasa pe fundalul politic actual, eu preferand ceva exotic ca-n jocurile precedente.
    Sunt multi care raporteaza ca jocul e inca plin de buguri, ca povestea e teribil de plictisitoare si oribila , ca s-a mai zis pe aici ca antagonistul e de toata jena.
    Si ca la orice joc Ubisoft, dupa 10-15 ore de jucat se instaleaza imediat monotonia.

    Pe metacritic, momentan are media de 81-84 pe console, dar pe PC are media de 75
    Far Cry 5 for PlayStation 4 Reviews - Metacritic

    Nu de alta, dar daca vreti un joc cu redneci, partea cu Trevor din GTA 5 e mult mai captivanta decat tot jocul asta.




    Cu toate astea, astept cu nerabdare season pass cu Marte, Zombies si Vietnam si sunt curios daca pot fi cumparate si jucate separat (alea si-ar merita banii).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 9 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand Far Cry 4 / Far Cry Primal / Just Cause 3 (PS4) By keanustar in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 14-08-2017, 22:36
  2. Replies: 0 Last Post: 11-06-2011, 15:19

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts