Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 15 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast
Results 201 to 220 of 284

Thread: Anthem

  1. #201 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    EA are nevoie de un internship la Naughty Dog.

  2. #202 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    bai fratilor ce face asta ?... adauga sau scade rezistentele!
    Attached Images Attached Images clipboard01.jpg

  3. #203 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Hahaha

  4. #204 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Putulica de N7 scuipa pe Anthem... si face un loot crate. Am trait sa vad si asta...

    ---------- Post added 28-02-2019 at 20:45 ----------

    A mai vazut cineva ca propulsoarele de pe spatele Anthem-ului poarta numele STARK?

  5. #205 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Easy Allies Review

  6. #206 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Sunt retardați rău cei de la BioWare.


  7. #207 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    1. Bioware nu e in stare sa scoata un joc fara buguri.
    2. Playerii intalnesc bugurile pe care Bioware nu le-a rezolvat.


    3a. Bioware baneaza playerii pentru greseala companiei.
    3b. Bioware isi asuma greseala cu modestie si repara jocul fara sa faca show.


    Doar una din cele 2 optiuni ar duce compania la faliment, si din pacate baietii exact pe aia au ales-o.

  8. #208 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  9. #209 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Eu personal am felia mea de enjoy cu Anthem pana acum, arata excelent chiar si cu downgrade-urile facute iar ca si gameplay si mecanica se simte foarte misto.

    Am chiar momente cand ma opresc si fac poze, arata incredibil muntii aia Avatar style mai ales cand vine si lumina cum trebuie pe ei & javelin.

    Singurele chestii pe care as vrea sa le repare ieri daca se poate ar fi sa nu mai iau random disconnect ca bate vantul si cade cate un cablu de la EA si mi-as dori foarte mult sa il dea afara pe ala care a decis sa puna mid-story un mandatory quest sa fac 500 de challenges in Freeplay. Sper sa ii iasa un furunc mare in popou pentru treaba asta.

    In rest, imi place. Ca nu are destul content la lansare...ok, asa o fi, am 15 ore pana acum in care m-am simtit bine, cred ca fac lejer 30-45 fara sa simt nevoia de mai mult content pana cand evident... vor lansa new content, gratis.

  10. #210 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am vreo 3 prieteni cu PS4 care se plâng că jocul le stinge consola. A mai pățit cineva așa ceva? Mă refer la cei cu PS4/PS4 Pro

  11. #211 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da. Am si eu 2 prieteni cu PS4 Pro si au patit la fel. Eu pe Xbox One X nu am patit asa, dar de cateva zile, probabil de la vreun update, imi da freeze jocul, timp in care consola nu raspunde la nicio comanda, dupa care il inchide complet (jocul) si-si revine si consola.

    Dar am inteles ca si pe PC e la fel. A patit si fratele meu pe un PC mai mult decat potent.

  12. #212 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Da, aia pățesc și ei, se blochează totul, iar după ce dau close app se închide cu totul

  13. #213 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Au facut ei un update 'smecher' de 5.41GB acum 3 zile ca sa repare X si au stricat Y.
    Mie nu mi se inchide consola (Xbox One X) dar imi da freeze total si disconnect din sesiuni, des.

  14. #214 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Plus ca inca n-au adaugat si ei un meniu pentru HDR. Nu stiu cum l-au activat/dezactivat/ce i-au facut, dar se vede mai nasol noaptea decat se vedea inainte si nici nu pot dezactiva HDR-ul din joc.

  15. #215 SP
    Member chris diaz's Avatar










  16. #216 SP
    Member Peetzy's Avatar

  17. #217 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    https://www.reddit.com/r/AnthemTheGa...e_best_weapon/



    Cer pret intreg pentru ca oamenii sa le testeze jocul ...

  18. #218 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Mai socant e ca au primit pret intreg de la oameni care le-au testat jocul.

  19. #219 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Orice ati zice cei care nu l-ati jucat, jocul e fun overall, cu toate problemele lui, iar eu personal nu regret banii dati.

  20. #220 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    ^Mai socant e ca au primit pret intreg de la oameni care le-au testat jocul.
    Nu am testat nimic, m-am bucurat de un concept misto si nou, ca tot suntem murdari toti la gura de 'nou nou nu aduce nimic nou'.

    Are probleme tehnice o carca, mai mult stau in meniu decat in joc, imi crapa, imi da disconnect de cate 3-4 ori/seara, se vede ca e cel mult in beta, insa am ales sa sprijin jocul asta strict din cauza faptului ca este EXTREM de fun si se simte extrem de misto totul de la combat la movement/verticalitate etc, atunci cand merge.

    Va merge... cei care ati ales sa fiti prudenti insa ii veti da o sansa la vara, va veti bucura de un joc frumos.
    Lasa... ca nu e primul joc reparat cu patch-uri, sa nu mai fim fecioare toti ca la Bloodborne puteai sa multiplici ember-urile alea si sa ai viata infinita si mai si mergea in 15-20 de FPS-uri pana la primele patchuri.

    Nu regret nici un leu dat, prefer momentele frumoase din Anthem (care sunt o tona) oricand unui corridor shooter cu o campanie de 5 ore cu personaje fade dar fara buguri.
    Este un joc care daca nu ar fi avut atatea si atatea probleme tehnice ar fi meritat minim 8-8.5 pentru lucrurile noi si frumoase pe care la aduce si care au trecut nevazute din cauza valului asta de hate propagat pe internet.

    Haluk rullz!!

    PS: As vrea sa fac subscribe la minut daca se poate la threadul de Division 2 ca sa vad cum o sa fie criticat pentru ca e la fel ca Division 1.
    Daca nu are buguri sigur sigur sigur nu aduce nimic nou deci... why bother... hotii jegosii huoooo vor sa-mi ia cu japca cei 250 de lei munciti cu greu in domeniul meu unde mereu aduc ceva nou, niciodata nu gresesc si absolut intotdeuna imi iese totul perfect, din prima

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 15 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts