Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 20 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast
Results 101 to 120 of 387

Thread: Battlefield V

  1. #101 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Inca un clickbait generic...macar daca era amuzant.

  2. #102 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  3. #103 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Nu stiu dudes, parca arata PREA schimbat. Nu imi place deloc acel font folosit, cum apare cand faci kills, cum arata chestiile alea invizibile inainte sa le construiesti si parca totul e prea modern. Sincer speram sa vad un bf1 cu arme si vehicule de ww2 dar nu voi primi asta.

    Degeaba arata toti grand operations cand toti "veteranii" vor juca conquest 99% din timp.

    E day one buy oricum dar my hype level is lower.

  4. #104 SP
    Member Mishy's Avatar
    Ai dreptate, parca interfata e cam moderna si nu se prea potriveste cu tema de WW2, dar daca pastrau interfata din BF1 se plangea lumea ca e doar un reskin. Oricum astea sunt chestii minore, eu sper doar sa nu avem probleme pe partea de multiplayer.

  5. #105 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    La o prima impresie, zici ca e COD, insa astept mai mult gameplay inainte sa ma pronunt, sper sa fie bun, de cumparat nu se pune problema, dar sper sa nu ma intorc la BF4 dupa scurt timp.
    A da, si ador cum zbiara femeile, un sunet foarte placut

  6. #106 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Battle Royale
    Attached Images Attached Images 35050741_10155907782291633_7121324195044130816_o.jpg

  7. #107 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Asta am avut la E3. Impresii?


  8. #108 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Grafic arata foarte bine, nu pare sa fie la fel de colorat ca in trailer, noile elemente de gameplay sunt interesante, si astept beta.

    PS: Sunt sigur ca ideea de a introduce battle royale a fost fortara de catre EA, se vede cum prezentatorii(DICE) incearca sa para incantati de anunt, insa nu prea le convine.

  9. #109 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Ce tot aveti cu Battle Royale? Eu unul abia aștept sa joc un BR făcut de unul dintre developerii ăștia mai mari, poate iese ceva finisat față de restu care sunt disponibile ca m-am saturat de bug-urile din PUBG si de țopăitul din Fortnite.

  10. #110 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    E obositor sa tot auzi despre un mod de joc care a aparut prin anii '90, si care a redevenit popular pt ca jocurile sunt ieftine/gratis.

  11. #111 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by 495 View Post
    Nu stiu dudes, parca arata PREA schimbat. Nu imi place deloc acel font folosit, cum apare cand faci kills, cum arata chestiile alea invizibile inainte sa le construiesti si parca totul e prea modern. Sincer speram sa vad un bf1 cu arme si vehicule de ww2 dar nu voi primi asta.

    Degeaba arata toti grand operations cand toti "veteranii" vor juca conquest 99% din timp.

    E day one buy oricum dar my hype level is lower.
    Iconitele ai animatiile sunt tipice COD ������

    Nu arata rau jocul , poate si grand operation sa fir interesant fiind mai complex acum, modelul bf1 este stupid.. uni campeaza alti ataca cu behemot si ce mai au , modelul bf5 pare mai palpitant.

    Imi place enorm ca acum nu mai ai munitie infinita pe tanc, nu mai poti campa pe deal cu tancu..

  12. #112 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    In continuare, pare...meh

  13. #113 SP
    Banned Captain Price's Avatar
    Parca-i reskin la BF1.
    E fun, dar ma asteptam sa fi bagat harti cu 100 de jucatori, plus ceva boti pentru a spori atmosfera de razboi.
    Asa, m-am cam plictisit de meciuri 32vs32

    Si ca abordare de joc, parca tinde tot mai mult spre CoD si CS


    Mult alergat si impuscat si prea putina gandire.

  14. #114 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Tu știi ce spui acolo.

    Sent from my CLT-L09 using Tapatalk

  15. #115 SP
    Banned Captain Price's Avatar
    In al doilea razboi mondial real nu cred ca strabunicii nostri fugeau expusi in halul ala ca-n joc ca-si luau imediat gloante in cap.

    Dar se pare ca si in BF1 a fost la fel cand in primul razboi mondial in realitate, soldatii stateau mai tot timpul in transee ca de aia era recunoscut ca razboi static.

  16. #116 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Pai nu vezi lucrurile cum trebuie și la BF1, gândește la momentul în care se dădea comanda de atac, nici nu ai cum să îl faci istoric jocul, acolo existau niște planuri de război. În joc aleargă fiecare pe unde îl taie capul, plus ca îți dai respawn

  17. #117 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Daca ai fi jucat DLC-urile din Bf1, ai fi vazut cat se campeaza la Sniper si LMG.

    Nu poti sa faci un joc "historically accurate" dar si distractiv.

  18. #118 SP
    Banned Captain Price's Avatar
    Bine ca macar o sa construim cazemate.

    Desi pentru multi o sa fie frustrant ca in timpul ala isi pot lua headshot de la vreun camper.


    In ciuda trailerului, chiar astept beta-ul.

  19. #119 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Bai, mie imi da asa un vibe de bad company 2 M-a cam dezamagit Bf1 desi in Bf4 aveam cateva sute de ore jucate cu colegi de aici de pe forum, insa Bf5 cel putin din gameplay-uri pare fun. I'm not that much into history accurate si un joc video trebuie sa fie in primul rand...fun, pt ca de asta de abia astepti sa te intorci de la munca ca sa il butonezi cateva ore.

    Plus ca no more premium pass

  20. #120 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Cei ce se plang de lipsa de realism: Vehiculele vor avea munitie limitata, joac-o p'asta!

    minutul 10 in interviu

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 20 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts