Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 33 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 ... LastLast
Results 361 to 380 of 656

Thread: Assassin's Creed Valhalla

  1. #361 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Il vreau si eu , cum sta treaba cu versiunile astea Gold & Ultimate ? Jocul vine pe disc in versiune standard iar upgade-ul la Ultimate este sub forma de key ? Sau stie ca este disc de ultimate ?

  2. #362 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, cel mai probabil vei avea un cartonas in cutie si vei face redeem la un cod.

  3. #363 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Da, cel mai probabil vei avea un cartonas in cutie si vei face redeem la un cod.
    Ok ! Deci la revanzare respectivul va avea ver. standard , ca la RDR2 . Pai atunci standard sa fie !

  4. #364 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, la revanzare, doar daca nu folosesti tu codul, altfel dai versiunea standard.

  5. #365 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    Nu incerc sa mictionez in mead-ul nimanui, insa m-am uitat la walkthrough a lui FightinCowboy, nu eram prea hotarat daca jocul merita banii day one.
    Fix AC Odyssey dar cu vikingi... sper totusi ca va fi interesant de explorat, dar nu la full price tag.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Cum naiba e fix AC Odyssey cand alti revieweri, inclusiv ACG, au spus ca au schimbat foarte multe (in bine) la sistemul de leveling, questing, looting, inventory managing?

  6. #366 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai Oddysey a fost Origins in grecia. Deci asta e Origins cu vikingi?

    Va zic eu ca nu. Au schimbat multe chiar daca au reciclat multe.
    Pana si personajul este mai greoi la control, combatul este complet refacut si dificil decat in Oddysey.
    Este cu totul mult mai grounded.

  7. #367 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Sooo,completely unrelated, are cineva idee cum as putea pune mana pe un collector's ? Inafara de ebay.Ubi shop nu mai livreaza in tara.

  8. #368 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Cum naiba e fix AC Odyssey cand alti revieweri, inclusiv ACG, au spus ca au schimbat foarte multe (in bine) la sistemul de leveling, questing, looting, inventory managing?
    ACG m-a corupt sa il iau ! Merg pe mana lui si de data asta . GamingBolt parca i-au dat 9 ! Vedem ce va fi .

  9. #369 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Origins și oddysey au fost destul de bune cam de 7-8 dacă asta e și mai bun atunci e foarte bine

  10. #370 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Cum naiba e fix AC Odyssey cand alti revieweri, inclusiv ACG, au spus ca au schimbat foarte multe (in bine) la sistemul de leveling, questing, looting, inventory managing?



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #371 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Destructoid zic(e) in recenzie ca e mai simplificat decat Odyssey pe partea de mecanici RPG.

    However, Ubisoft also scaled back almost everything else from the way it was represented in Odyssey. Assassin's Creed Valhalla is much less of an RPG. Eivor doesn't feel as though he's given much autonomy over the story's direction, and the dialogue choice conversations fall short of making an impact more often than not.

    The gear system has been significantly stripped down, as the equipment Eivor receives is mostly found as semi-major rewards for exploration.

  12. #372 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    ^da, dar imo e o schimbare buna. Multi s-au plans ca s-a dus prea RPG si ca tot inventory si loot management-ul erau anevioase, si cam erau.
    Anyway, am bagat vreo cateva ore, looks amazing. Combatul e putin ciudat, dar asta pt ca sunt dubioase alegerile default de butoane (mereu fac asta la AC, nu inteleg de ce nu se aliniaza si ei la restul jocurile din industrie, ffs pune dodge-ul pe CERC ).

    Am tras si niste poze
    Attached Images Attached Images 2020119223006.jpg 2020119230335.jpg 2020119223835.jpg 2020119230941.jpg 2020119232128.jpg 2020119234458.jpg 2020119235653.jpg

  13. #373 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    Ala e Batman

    In Oddysey:

    Aici in schimb da, asa incepe jocul

  14. #374 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Media notelor de pe Metacritic pe fiecare platforma
    PC- 85
    PS4-82
    X1-82
    XSX- 85


    Cei care l-ati luat si il jucati pe console, va place grafica?

    Poate gameplay-ul a fost imbunatatit si abia acum poti sa spui ca e RPG din ce am vazut pe You Tube. Povestea nu e nici rea, nici exceptionala.
    Dar grafica arata infecta pe alocuri si in cutscene-uri (uneori exagereaza cu griul) , si animatiile, si lyp sinc-ul, si modelele si texturile (arata mai rau decat un joc din 2010). Mi se pare sub Origins si Odyssey care erau mai "colorate". Ma astept ca Ubisoft sa lucreze la un patch care sa-i imbunatateasca grafica.


    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    In Oddysey:

    Aici in schimb da, asa incepe jocul

  15. #375 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, este un joc care va avea media undeva la 80-85, deci un joc bun spre foarte bun.

    Grafic este peste Origins si Oddysey overall, cu peisaje mult mai detaliate si cu o lumina mai naturala.
    Also, ajuta foarte mult in prima parte, zapada cu tesselation si cand cade lumina in zonele pe unde ai fost, mai ales printre copaci, ai o imagine impresionanta pentru un joc din seria AC.

  16. #376 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Mie nu mi se pare peste Origins si Odyssey.



  17. #377 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asta este o parere subiectiva. Personajele sunt in toate jocurile de ceara si lipsite de detalii, iar lyp sinc-ul este penibil in toate, la personajele secundare, chiar si animatiile.

    Dar el ca joc, overall, este mult mai frumos, detaliat si bine facut decat predecesoarele.

    Desigur, asta este tot o parere subiectiva, pentru ca doar asa putem spune parerile personale. Also, mie nu mi-a placut deloc grafic Oddysey, iar Origins mi s-a parut peste Oddysey in privinta asta.

    Also, ce zici tu acolo cu ce poti sau nu poti face in Oddysey, e ceva ce se intampla mai tarziu in poveste, probabil. Eu am renuntat la joc dupa ~45h investite, pentru ca a fost prea bine facut.

    ---------- Post added 10-11-2020 at 10:38 ----------

    Am facut un Review in progress aici, in urma unui cod oferit de Ubisoft

  18. #378 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by SeCeX View Post
    Sooo,completely unrelated, are cineva idee cum as putea pune mana pe un collector's ? Inafara de ebay.Ubi shop nu mai livreaza in tara.
    Pe .ie nici nu apare editia de colectie. Doar pe eu, dar nu livreaza in tara. Foarte ciudat si da, foarte scump, 199e

  19. #379 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Nu mai imi ajunge jocul odata!

    Pe sameday cand verific awb, imi apare ba ca e predat curierului, ba ca e la depozit pentru sortare

    Can't wait to crack open a cold one and enjoy the slaying!

  20. #380 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Am facut un Review in progress aici, in urma unui cod oferit de Ubisoft

    Pff, cred ca am ratat cand s-a postat pe thread-ul dedicat pentru coduri de review. M-as fi inscris si eu pentru a scrie o recenzie.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 33 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 12-09-2012, 20:56
  2. Replies: 0 Last Post: 29-08-2012, 22:27
  3. Replies: 0 Last Post: 05-12-2011, 20:38
  4. Replies: 0 Last Post: 06-07-2011, 15:33
  5. Assassin's Creed 3 By ReNeGaDe124 in forum Console Club
    Replies: 17 Last Post: 26-06-2010, 20:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts