Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 163 of 177 FirstFirst ... 63 113 153 161 162 163 164 165 173 ... LastLast
Results 3,241 to 3,260 of 3531

Thread: Ultimul joc devorat

  1. #3241 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Heavenly Sword
    +Story bunicel
    +Hack'n Slash GOW Style
    +Nariko+Kai
    +Momentele cand esti inconjurat/a de 1000+ inamici
    +Combo System
    +Coloana sonara foarte relaxanta si se potriveste perfect cu tema jocului

    +/- Pe alocuri destul de previzibil

    -Low Fps(20-25 fps)
    -No jumping ?
    -AI foarte idiot
    -Scurt.L-am terminat in 6h(no rush)


    A fost o surpriza placuta jocul dar din ce am vazut e foarte underated.Poate vreun HS 2 pe viitor pentru PS4 1080p 60 fps si ar fi un vis "umed".
    Attached Images Attached Images hs-nariko2.jpg

  2. #3242 SP
    AkF
    Member AkF's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla0874 View Post
    Heavenly Sword
    +Story bunicel
    +Hack'n Slash GOW Style
    +Nariko+Kai
    +Momentele cand esti inconjurat/a de 1000+ inamici
    +Combo System
    +Coloana sonara foarte relaxanta si se potriveste perfect cu tema jocului

    +/- Pe alocuri destul de previzibil

    -Low Fps(20-25 fps)
    -No jumping ?
    -AI foarte idiot
    -Scurt.L-am terminat in 6h(no rush)


    A fost o surpriza placuta jocul dar din ce am vazut e foarte underated.Poate vreun HS 2 pe viitor pentru PS4 1080p 60 fps si ar fi un vis "umed".
    E printre primele jocuri terminate pe PS3. Intr-adevar jocul e superb. Din pacate e foarte scurt, avand in vedere ca e SP only. De aici si notele mici.
    P.S. A fost primul joc care a aratat cu adevarat puterea unui PS3, avand in vedere ca nu prea avea jocuri in perioada respectiva si cele care le avea nu aratau grozav.

  3. #3243 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Assassin's Creed 2: Game of the Year Edition

    +Orasele
    +Povestea
    +Personajele (mai ales Leonardo)
    +Gameplay-ul
    +Grafica
    +Controlul
    +Muzica
    +Atmosfera
    +Free-running
    +Assassins
    +Templars
    +Hidden blades
    +Istoria
    +View points
    +Assassin Tombs
    +Glyphs
    +Monteriggioni
    +Armele
    +Flying Machine
    +Codex Pages
    +Gondolele
    +Finalul
    +Altele

    -Bug-uri
    -Mici probleme cu controlul

    10/10

    Extraordinar jocul, mult mai bun decat primul din serie, au imbunatatit tot ce se putea. Orasele sunt superbe(cea mai buna parte a jocului), povestea mi s-a parut foarte interesanta, singurele probleme ar fi la gameplay/control la care se mai putea lucra. Si Leonardo mi s-a parut unul dintre cele mai placute si interesante personaje pe care le-am vazut in jocuri.
    Attached Images Attached Images url.jpg

  4. #3244 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    @Trefla0874: Eu nu imi aduc aminte de probleme cu fps-ul. L-am jucat acum 5-6 ani, dar tot nu imi aduc aminte sa fi avut jocul probleme tehnice.

  5. #3245 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Vorbesc doar atunci cand te lupti cu armata lui Bohan pe camp si vin spre tine ogramada de inamici , atunci se vede cum scade fps-ul dar ramane playable totusi.

  6. #3246 SP
    Member Mariush's Avatar
    AC2 - De departe cel mai reusit joc din serie

  7. #3247 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Crysis 3 @PC:

    +grafica, normal grafica nu este un criteriu important pentru mine dar aici a imbunatatit mult experienta, superba lumea creata de Crysis 3, superba, calitatea si detaliu se observa mai ales la caractere (Psycho in special), sunt foarte placut impresionat ce au facut la acest capitol.
    +caracterele, pe langa trasaturile grafice impresionante, voice acting-ul si animatiile au fost deasemenea de o calitate foarte buna, dand viata caracterelor si ajuntand mult la immersion, sunt unele din cele mai reusite caractere parerea mea.
    +Profet, a devenit unul din caracterele mele favorite din gaming.
    +selectia de arme, nu am fost dezamagit deloc si mi-a placut sa le fosesc in special mi-a placut bow-ul cu selectia lui de munitie si aditia baionetei.
    +Control Layout perfect pentru maneta de 360, foarte comfortabil si usor de folosit, imediat m-am obisnuit cu el.
    +aditia hacking-ului.
    +tragi direct cu una din cele mai mari si distructive arme din gaming, mai mult nu spun ca atunci ar deveni spoiler .
    +Ending-ul mai ales locatia .
    +boss fights.
    +soundtrack-ul foarte impresionant, unul din cele mai bune a imbunatatit cu mult experienta.
    +povestea, a fost chiar buna, impresionanta chiar pentru un shooter.

    -sincer parca ar bow-ul a avut prea putina munitie (ma refer la cantitate)...



    Mi-a placut foarte mult acest joc si aceasta serie, ca serie a devenit a doua favorita a mea (prima find ME), ca shooter este favoritul meu. Vorbind de ME am observat ca sunt cateva asemanari intre ele .

  8. #3248 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Metro Last light pe Xbox360 9/10
    ++ Gameplay-ul: este cu mult îmbunătăţit faţă de Metro 2033, şi mă refer în special la faptul că monştrii nu mai trec prin tine când te atacă.
    + Grafica
    + Ambientul
    + Povestea cu un final imprevizibil
    + Personajele secundare şi episodice sunt foarte bine conturate.
    + Armele destul de diversificate având în vedere că e un joc post apocaliptic.
    + Sistemul de trading & weapon upgrade
    + The strip club (acolo se observă cel mai bine cât de realistă este grafica) :-D

    - No side misions

    Vă recomand tuturor celor care vreţi să jucaţi acest joc să începeţi mai întâi cu Metro 2033(în cazul în care nu l-aţi jucat) .

  9. #3249 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Si mie mi-a placut Metro Last Light !

    Cel mai "blow your mind " joc de anul acesta mi s-a parut de departe : Bioshock Infinite

  10. #3250 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    Si mie mi-a placut Metro Last Light !

    Cel mai "blow your mind " joc de anul acesta mi s-a parut de departe : Bioshock Infinite
    Da, Infinite are o poveste foarte bine gandita, cand te acomodezi si crezi iti dai seama ce se petrece in joc JBANG! ti-a taiat craca de sub picioare. o_O

  11. #3251 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Uncharted Drake's Fortune
    ++Grafica
    +Sunet
    +Story
    +Personajele
    +Locatiile in care se desfasoara actiunea
    +Platforming-ul
    +AI-ul

    Nu are niciun minus notabil!


    9,5/10

  12. #3252 SP
    Member Link's Avatar
    Quote Originally Posted by Bizzare View Post
    Da, Infinite are o poveste foarte bine gandita, cand te acomodezi si crezi iti dai seama ce se petrece in joc JBANG! ti-a taiat craca de sub picioare. o_O

  13. #3253 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Voi de spoiler ați auzit, aveți idee cu ce se mânăncă?

  14. #3254 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by Link View Post

    Mersi Link

  15. #3255 SP
    PET
    Member PET's Avatar
    Eu tocmai am terminat
    . M-a tinut in priza 3 zile.

    Urmeaza sa ma fortez sa termin BioShock Infinite, joc care m-a cam plictisit. Mi-a placut pentru 2-3 ore apoi a devenit un fel de "draaag... let's finish this". Poate o sa fiu impresionat pe final?

    Tocmai mi-am cumparat Call of Juares Gunslinger. Am auzit ca e un joc facut sa fie FUN. I'm up for that.
    Apoi ... The Cave & Hitman Absolution (joc cumparat in ziua 1 cu 50 lei ... folosit discout coupon, store credit si INCA nu am avut timp sa-l joc).

  16. #3256 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    The Last of US

    Does it needs any introduction ??

    10/10 No comment. Mi-a placut jocul ca a fost foarte lung. Rar mai vezi asa ceva in ziua de astazi.

  17. #3257 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Merci de spoiler

  18. #3258 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Merci de spoiler
    Daca si asta e spoiler
    PS: O sa intalnesti din astea la greu deci nu e mare chestie importanta sau vre-un secret

  19. #3259 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Dupa ce am vazut poza ta, exact acolo am ajuns. Zic bai, fix ce am vazut postat. Nu mai puneti gameplay, luati wallpapere si gata.

  20. #3260 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Dupa ce am vazut poza ta, exact acolo am ajuns. Zic bai, fix ce am vazut postat. Nu mai puneti gameplay, luati wallpapere si gata.
    OK, desi nu mi se pare mare spoiler ... Daca poate un moderator sa editeze postul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 163 of 177 FirstFirst ... 63 113 153 161 162 163 164 165 173 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul joc devorat - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 21 Last Post: 16-07-2017, 01:27
  2. Ultimul Joc Nedevorat!-PC By Strike105X in forum Jocuri PC
    Replies: 6 Last Post: 24-07-2015, 09:35
  3. Ultimul joc (ne)devorat By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 11 Last Post: 21-07-2015, 22:53
  4. Melodii care va plac din actualul/ultimul joc By DeathOfArt in forum Console Club
    Replies: 11 Last Post: 27-01-2015, 15:59
  5. Replies: 2 Last Post: 23-09-2009, 11:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts