Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 41 to 60 of 74

Thread: Sala jocuri console

  1. #41 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    din moment ce a zis ca e pe ultima suta de metrii cu sala , asta ar insemna ca nu s-a deschis inca ... zic eu

  2. #42 SP
    Junior Member mihai gru's Avatar
    Quote Originally Posted by alecs View Post
    Locatia mai exact.
    Vreau sa fac o vizita.

    aaaa...s-a deschis nu?
    azi am terminat de amenajat,mi au venit consolele

    luni se deschide

    in legatura cu locatia...nu stiu daca am voie sa o public..am??? sa nu fiu acuzat de reclama...stie cineva?

  3. #43 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Pai e in Tg Jiu un club de ps3 nu are nici o luna de cand sa deschis si are destul de multi clienti.Sunt 10 console, jocuri SF4 Uncharted 1,Uncharted 2,AC 2,FNR 4,FNR3,FIFA 2010 etc.Dar de obicei am vazut ca majoritatea prefera jocuri gen FNR 4,SF4 si COD6.Pretul undei ore este de 6lei si se pot juca doi iar daca plateste pentru 3ore primeste una gratis...Locatia nu a fost publicata la acest club si imediat sa aflat de el si cred ca o sa iti mearga afacerea ca de obicei oameni se joaca doar pe PC si o sa prefere sa incerce si lucruri noi...

  4. #44 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Quote Originally Posted by mihai gru View Post
    in legatura cu locatia...nu stiu daca am voie sa o public..am??? sa nu fiu acuzat de reclama...stie cineva?
    E ok.
    Nu cred sa se intample nimic.

    Just say it.

  5. #45 SP
    Senior Member tray's Avatar
    E ok Spunene-ne asa :
    -Locatia exacta
    -Tarifele
    -Ce jocuri ai momentan?

  6. #46 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Nu e ca si cum ai face reclama la alt site...zi adresa / orasu / ...asl pls

  7. #47 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    bine zice tray . Vrem detalii , vrem detalii

  8. #48 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    ?.....

  9. #49 SP
    Junior Member mihai gru's Avatar

    cu parere de rau...

    Salut, cu parere de rau vreau sa anunt ca din motive operative si mai ales legislative am fost nevoit sa inchid sala din bucuresti dupa numai o saptamana de activitate .nu intru in detalii dar asa am decis ca e mai bine pentru mine avand in vedere ca acolo nu trebuie sa dau explicatii proprietarului spatiului cam a trebuit s o fac aici.nu vreau sa mai depind de un spatiu inchiriat,in Dej fiind proprietar a mai multor spatii,am decis s-o mut acolo.


    multumesc pt toate repayurile si inca o data imi cer scuze mai ales celor care au trecut zilele trecute pe la sala


    in 2 zile de acum o voi deschide in orasul DEJ ,judetul Cluj

  10. #50 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    si anume ce motive legislative?? rog pm daca se poate, multumesc.

    Traiasca PCR...

  11. #51 SP
    Junior Member baad newz's Avatar
    Venind vorba de sala de ps3 din Tirgu Jiu.Am fost si eu acolo sa ma joc.Angajatii sunt oameni foarte de treaba si au grija sa nu iti lipseasca nimic.Au jocuri atat de multe incat nu ai avea timp intr-o zi sa le joci pe toate.Tariful este unul foarte ok.Tinand cont ca la unele internet cafeuri ora este la pretul de 3 ron pentru o ora de jucat pe console 6 ron mi se pare un pret destul de avantajos.Plus ca iti poti inchiria o noapte intreaga la pretul de numai 25 de ron.Ceea ce nu imi place este ca desi sunt prieten cu patroana aceasta tot mi-a cerut bani la finalul timpului de joc :lol....In rest pot spune ca sunt foarte placut surprins de calitatea serviciilor si a oamenilor care frecventeaza acest loc.Ca sa nu uit.In acest weekend clubul organizeaza un turneu de Fifa 10.Taxa de inscriere este de 25 ron dar premiile constau intr-o suma destul de substantiala.



  12. #52 SP
    Member OxygeN's Avatar
    eee uite si clubu nam mai fost in el de o luna jocuri au destule iar baieti de acolo sunt chiar de treaba mai ales kace.

  13. #53 SP
    Member Imperatore's Avatar
    Quote Originally Posted by baad newz View Post
    Venind vorba de sala de ps3 din Tirgu Jiu.Am fost si eu acolo sa ma joc.Angajatii sunt oameni foarte de treaba si au grija sa nu iti lipseasca nimic.Au jocuri atat de multe incat nu ai avea timp intr-o zi sa le joci pe toate.Tariful este unul foarte ok.Tinand cont ca la unele internet cafeuri ora este la pretul de 3 ron pentru o ora de jucat pe console 6 ron mi se pare un pret destul de avantajos.Plus ca iti poti inchiria o noapte intreaga la pretul de numai 25 de ron.Ceea ce nu imi place este ca desi sunt prieten cu patroana aceasta tot mi-a cerut bani la finalul timpului de joc :lol....In rest pot spune ca sunt foarte placut surprins de calitatea serviciilor si a oamenilor care frecventeaza acest loc.Ca sa nu uit.In acest weekend clubul organizeaza un turneu de Fifa 10.Taxa de inscriere este de 25 ron dar premiile constau intr-o suma destul de substantiala.

    Confirm si eu toate lucrurile bune si frumoase pe care le-ai spus despre sla de ps3 uri din Tg-Jiu . O initiativa interesanta, foarte curajoasa si cred ca era nevoie de asa ceva in spatiul de entertainment din oras,din regiunea respectiva. Mie mi-a placut mult de tot,sunt jocuri multe, nu esti fortat sa te limitezi la anumite titluri si ceea ce e mai interesant este ca se organizeaza concursuri,unde premiile nu sunt deloc neglijabile,chiar foarte motivante.KEEP IT UP si FELICITARI !

  14. #54 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    constanta are sala ps3, acum vad ca si tg jiu.

    in bucuresti chiar nu e nici una ?

  15. #55 SP
    Member cristian77's Avatar
    As face si eu una in Arad,puii mei,sa nu ne lasam mai jos.Are cineva date contact de la sala din Tg Jiu? (pm please) Arata foarte bine,felicitari

  16. #56 SP
    Member Imperatore's Avatar
    Revin cu impresii despre sala de jocuri din Tg.Jiu ! In weekend s-a desfasurat turneul de FIFA10 la care au participat in jur de 16 jucatori.Totul a fost impecabil, si cand spun asta ma refer la organizarea care a fost facuta in asa fel incat nici un aspect neplacut sa intervina si sa strice buna desfasurare a turneului. Turneul s-a intins pe durata a doua zile.Faza grupelor s-a tinut sambata seara iar fazele eliminatorii au avut loc duminica in jurul pranzului. Premiile iarasi au fost si ele impecabile zic eu : Locul 1-1000 ROn,Locul II-500 RON, Locul III-250 RON.

    Multumesc foarte mult organizatorilor (erai intrebat la fiecare 3 min. daca totul e in regula sau ai nevoie de ceva), si sper ca la urmatorul turneu numarul participantilor sa creasca iar competitia sa capete din ce in ce mai multa notorietate !

  17. #57 SP
    Junior Member baad newz's Avatar
    Subscriu si eu la ce a spus mai sus Imperatore.Concursul desfasurat ireprosabil si chiar daca premiile iti puteau lua mintile toata lumea a jucat de fun.Poate fac rost si de niste poze.Felicitari castigatorului.One of the best players in the country.If not the best maybe.Organizatorilor le doresc numai bine si asteptam cu mare nerabdare si alte concursuri.Numai bine

  18. #58 SP
    Junior Member wigaer's Avatar
    sper sa nu se considere reclama sau alte chestii care se pot lasa cu warn sau altceva de genul dar clubul are acum si o adresa de web pe care puteti gasi mai multe informatii si chiar contact pt cei care sunt interesati din anumite motive. este vorba despre Kratos - Club PS3 Targu Jiu

  19. #59 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Quote Originally Posted by wigaer View Post
    sper sa nu se considere reclama sau alte chestii care se pot lasa cu warn sau altceva de genul dar clubul are acum si o adresa de web pe care puteti gasi mai multe informatii si chiar contact pt cei care sunt interesati din anumite motive. este vorba despre Kratos - Club PS3 Targu Jiu

    Cred ca ai putea da o fuga pana la sala (daca nu cumva esti detinatorul sau actionar) si sa "tragi" cateva imagini digitale sa vada si ochiul nostru ce se petrece acolo. Un link cu o lista de jocuri nu prea ne ajuta sa ne dam cu parerea, sau pe localnici sa se inghesuie pe acolo.

  20. #60 SP
    Junior Member wigaer's Avatar
    daca folosesti mozilla/ie de ceva timp inseamna ca stii sa navighezi pe internet si daca esti foarte putin atent pe unde navighezi poti sa gasesti singur... dupa "concursuri" exista sectiunea "galerie foto"
    oricum cu putina filozofie sper sa gasesti ce te intereseaza pana la urma...
    si stai linistit ca nu sunt nici un fel de actionar si daca as fii nu vad care este problema

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. Sfaturi Sala Jocuri By andrai886 in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 29-12-2012, 14:27
  2. Sala de console Ps3 Ploiesti - pareri By Burnout in forum Console Club
    Replies: 52 Last Post: 31-08-2010, 16:50
  3. Opinii sala console By Ares in forum Offtopic
    Replies: 19 Last Post: 21-08-2010, 15:32
  4. Intrebare sala console By coeziv in forum Software
    Replies: 28 Last Post: 25-01-2009, 01:03

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts