Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 27 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 26 ... LastLast
Results 301 to 320 of 540

Thread: Resident Evil 5

  1. #301 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    poate nu inteleg eu ce inseamna "sniparu"?

  2. #302 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    trebuie sa omori 50 de serpi. cauta-i prin iarba.
    Vb serios?

    Eu am mers pana la capitolul 3-2 pe mana shotgun-ului. Inca putin si il upgradez la maxim.

  3. #303 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Eu cu Focus avem toate armele upgradate la maxim
    Inf. Ammo FTW - Wesker dead within like 3 seconds

  4. #304 SP
    Member slabunator's Avatar
    1. am cateva arme maxed out, am cumparat si optiunea pt inf ammo din bonus features, cand intru in joc dau YES la optiunea inf ammo, si tot nu merge,armele in cauza sunt primul shotgun si primul pistol, ceva nu fac bn?
    2. stie cineva un loc bun pt money farming? vreau sa iau the hydra si samurai gun-ul, 30 000 each
    3. a luat cineva DLC-ul ? impresii? care e capacitate maxima de pers per game, citisem in unele locuri ca ar fii 4 vs 4 iar in altele 2 vs 2.?

  5. #305 SP
    Member psycho-07's Avatar
    eu am jucat de ieri pana acum si nu am dormit deloc din cauza asta am scris gresit si eu scriu de pe psp pe forum, nu stiu de ce imi da sign out mereu cand joc R5 dar mia dat trofee

  6. #306 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by aallex View Post
    1. am cateva arme maxed out, am cumparat si optiunea pt inf ammo din bonus features, cand intru in joc dau YES la optiunea inf ammo, si tot nu merge,armele in cauza sunt primul shotgun si primul pistol, ceva nu fac bn?
    2. stie cineva un loc bun pt money farming? vreau sa iau the hydra si samurai gun-ul, 30 000 each
    3. a luat cineva DLC-ul ? impresii? care e capacitate maxima de pers per game, citisem in unele locuri ca ar fii 4 vs 4 iar in altele 2 vs 2.?
    1. trebuie cumparata optiunea la fiecare arma, dar trebuie si activata. cauta prin meniuri.
    2. 5-1
    3. din cate stiu doar 1vs1 si 2vs2

  7. #307 SP
    Junior Member hosa's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Eu cu Focus avem toate armele upgradate la maxim
    Inf. Ammo FTW - Wesker dead within like 3 seconds
    care wesker ma mort in 3 sec si la ce dificultate? zi-ne sa ne luminam si noi

  8. #308 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by hosa View Post
    care wesker ma mort in 3 sec si la ce dificultate? zi-ne sa ne luminam si noi
    Valeu muica! Are 2 posturi si ma ia cu "ma".
    Iesi putin din casa ca poate te lumineaza soarele, alta sansa nu iti prevad. Mai ia si tu un manual de gramatica, inavata termeni ca epitet, metafora, oximoron si hai si fa-ma praf dupa aceea. Ma!

  9. #309 SP
    Junior Member hosa's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Valeu muica! Are 2 posturi si ma ia cu "ma".
    Iesi putin din casa ca poate te lumineaza soarele, alta sansa nu iti prevad. Mai ia si tu un manual de gramatica, inavata termeni ca epitet, metafora, oximoron si hai si fa-ma praf dupa aceea. Ma!
    prietene nu despre asta era vorba aici. iar daca ai gasit vreo greseala gramaticala in psotul meu te rog sa mai pui mana pe un manual de gramatica ceva.
    revenind la subiect, habar nu ai cu ce se mananca jocul. daca te referi la 5.3 wesker + jill am reusit sa-l omor din 3 gloante de Lightning Hawk fully upg. 3000 power + 2 full melee combos. daca te referi la celelalte lupte cu el ma indoiesc ca ai reusit sa le termini in mai putin de 5 min.
    big tip: controleaza-ti putin atitudinea. poate tu ai nevoie de iesit din casa.

    later edit: vad ca iti masori inteligenta in numarul de posturi. bravo. asta da semn de maturitate.

  10. #310 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    3000 power?? Hai maaaaaa....Nu te cred. Jura-te!

  11. #311 SP
    Junior Member hosa's Avatar
    L. Hawk (Magnum):
    =================
    .---------.-------------.-----------------------------------------.
    |Cost: |Special: |How to obtain: |
    |=========|=============|========================= ================|
    | 5000 |Piercing |1. Find in Chapter 5-3. |
    | | |2. Buy for 5000 Gold. |
    '---------'-------------'-----------------------------------------'

    .------------.-------------.-----------.-----------.
    |Firepower: |Reload SpeedCapacity: |Piercing: |
    |============|=============|===========|========== =|
    |1400 (Base)| 1.70 (Base) | 5x (Base)| 1 (Base) |
    |1600 (2000)| 1.62 (2000) | 6x (1000)| 5 (5000) |
    |1800 (3000)| 1.53 (3000) | 7x (1000)| 7 (10000) |
    |2000 (4000)| 1.45 (4000) | 8x (3000)|-----------|
    |2300 (6000)| 1.36 (6000) |-----------|-----------|
    |2600 (8000)|-------------|-----------|-----------|
    |3000 (12000)|-------------|-----------|-----------|
    '------------'-------------'-----------'-----------'

    poftiti domnule cunoscator. s-ar parea ca spre deosebire de tine mai stiu cat de cat cu ce se mananca acest joc si nu vorbesc pe de rost. 3 secunde auzi... no offence intended.

  12. #312 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Dar vai...Increeeeedibiiil!
    Tu ai gasit Magnums in joc? Exista? Te rog frumos spune-mi de unde ca as lua si eu 2-3 bucati...

  13. #313 SP
    Junior Member hosa's Avatar
    incercarea ta de a fi sarcastic = fail. grow up.

  14. #314 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Dar vai...Increeeeedibiiil!
    Tu ai gasit Magnums in joc? Exista? Te rog frumos spune-mi de unde ca as lua si eu 2-3 bucati...
    Rasko,chiar exista magnum in joc

  15. #315 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    mai voi nu va prindeti ca face misto de voi?
    just relax....

  16. #316 SP
    Junior Member hosa's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    mai voi nu va prindeti ca face misto de voi?
    just relax....
    hence my previous post. dar ma gandesc ca unii nu stiu ce e ala sarcasm.

  17. #317 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by hosa View Post
    care wesker ma mort in 3 sec si la ce dificultate? zi-ne sa ne luminam si noi
    pe cuvant ca poate! curving bullets FTW!

    vreau sa vad un versus intre voi. winner plays against me

  18. #318 SP
    Member slabunator's Avatar
    vreau sa va zic ca samurai edge-ul(pistol semi automat) e foarte fain, urmeaza sa iau hydra(3 barrel shotgun) dupa care urmeaza canon gun-ul(ceva pistol cu damage imens) si in final gatling gun-ul poate o sa iau si arcul lu sheva,cine stie. oricum, armele noi sunt foarte misto,abea acum le-am descoperit si eu. ce imi mai place din nou foarte tare e lansatorul de grenade cu grenade din azot lichid.

    ICE + Chris Redfield's mega-biceps powerd punches = LOVE lol

  19. #319 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Valeu muica! Are 2 posturi si ma ia cu "ma".
    Iesi putin din casa ca poate te lumineaza soarele, alta sansa nu iti prevad. Mai ia si tu un manual de gramatica, inavata termeni ca epitet, metafora, oximoron si hai si fa-ma praf dupa aceea. Ma!
    Hosaro avea 2 posturi pentru ca primul a fost nevoit sa il faca in threadul de sfiv iar al doilea pentru ca i-am trimis eu link la ce ai postat tu intrebandu-l daca este posibil bineinteles plecand de la prezumtia ca esti un user serios = posturi serioase.
    Intr-adevar poate postul lui ti sa parut putin ofensator dar nu uita ca a venit ca reply la o minciuna.
    Eu cred ca ne aflam intr-o comunitate de gameri (cat e ea de mare/mica) care nu judeca un user dupa numarul de posturi cum sugereaza postul tau , gen "tu nu ai dreptul la opinie, nu vezi cate posturi ai".
    Daca judecam pe cineva dupa nivelul de gamer atunci tin sa te anunt ca Hosaro este probabil primul de pe acest forum care a terminat RE5 la professional diff. si cunoaste jocul mult mai bine decat tine.
    Nu poate fi vorba despre nivelul de maturitate ; contrar te invit sa iti citesti toate reply-urile dar mi-e mai usor sa cred ca esti doar un tip glumet caruia ii place sarcasmul.
    Daca judecam dupa cunostinte gramaticale atunci iti recomand dexonline.
    Numarul meu de posturi pe acest forum este relativ mic, cred ca eventualul tau reply (constructiv sper) poate incepe cu acest repros. (sper sa nu)


    Daca postul meu te-a ofensat intr-un anumit fel atunci vreau sa stii ca am fost doar glumet si plin de sarcasm.

    Nu stati suparati "kiss and make up" (no homo) si inapoi la macelarit zombies

  20. #320 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Cum e pana la urma DLC-ul?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 27 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 26 ... LastLast

Similar Threads

  1. Resident Evil 6 By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 203 Last Post: 03-04-2016, 21:50

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts