Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 58 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 ... LastLast
Results 981 to 1,000 of 1159

Thread: Mafia II

  1. #981 SP
    Member zNowkid's Avatar
    cei cu versiunea de ps3 ... ati primit acel cod pentru "betrayal of jimmy" ?

  2. #982 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Da

  3. #983 SP
    Member Alex's Avatar
    Am o intrebare ce vreau sa o adresez tuturor fanilor MAFIA.
    Ati fi de acord cu un remake al jocului Mafia 1?

  4. #984 SP
    Member maravela's Avatar
    Quote Originally Posted by alex001 View Post
    Am o intrebare ce vreau sa o adresez tuturor fanilor MAFIA.
    Ati fi de acord cu un remake al jocului Mafia 1?
    Ar fi ceva nemaipomenit

  5. #985 SP
    Member Dasani's Avatar
    Quote Originally Posted by alex001 View Post
    Am o intrebare ce vreau sa o adresez tuturor fanilor MAFIA.
    Ati fi de acord cu un remake al jocului Mafia 1?
    ba ca nu!
    pui tu o vorba buna sa-l faca?

  6. #986 SP
    Member Alex's Avatar
    Quote Originally Posted by Dasani View Post
    ba ca nu!
    pui tu o vorba buna sa-l faca?
    As pune daca as avea pile la ei

  7. #987 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Probabil ca o sa faca daca simt iz de cash


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #988 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    L-am terminat si eu azi. Nu a fost chiar asa rau cum ma asteptam, dar totusi povestea mi s-a parut putin cam exagerata, au incercat sa ne faca sa trecem prin toate cliseele vietii de mafiot si unele misiuni mi s-au parut facute doar sa fie acolo. De exemplu, misiunea cu tigarile.

  9. #989 SP
    Member zNowkid's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Da
    that is just...in afara de manual si harta nu am primit nimic.niciun cod .

  10. #990 SP
    Senior Member tray's Avatar
    ma termina nervos chapter 14 pe hard e penibil de greu si se pare ca nu sunt singurul

  11. #991 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    ma termina nervos chapter 14 pe hard e penibil de greu si se pare ca nu sunt singurul
    iti dau un sfat???...cand se inchide acel depozit (presupun ca acolo te incurci...eu am pierdut vreo 2 ore pe acolo )....te duci in spate de tot....unde sunt doar 2 oameni....cei de sus nu pot sa traga in tine sau sa arunce cu molotov....si dupa ii iei pe rand pe fiecare....nu e foarte usor....dar merita incercat...eu asa am trecut lol

  12. #992 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Poti sa intri cu masina direct in depozit. Ii calci pe cei 2 din spate si apoi te ocupi cu atentie de cei de sus.

  13. #993 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Poti sa intri cu masina direct in depozit. Ii calci pe cei 2 din spate si apoi te ocupi cu atentie de cei de sus.
    si asa...ideea e sa nu mai stai sub foc continuu
    PS: am incercat si eu de vreo 2 ori cu masina....dar ma omorau lol ....asa ca m-am lasat pagubas

  14. #994 SP
    Senior Member tray's Avatar
    ale ****ing luia
    mersi gabi

  15. #995 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    ma termina nervos chapter 14 pe hard e penibil de greu si se pare ca nu sunt singurul
    Te inteleg perfect, insa am o nedumerire URIASA. Daca "te termina nervos" un joc de ce mama naibii il joci pe hard ?????????????
    Eu cam toate jocurile le joc pe easy si chiar si asa dau de faze pe care le trec cam greu. Si mi se pare normal sa fiu revoltat pe chestia asta, pe easy ar trebui sa treci prin joc ca prin branza, chiar daca esti prost si noob. Dar man, daca joci pe hard n-ai voie sa te plangi ca e greu, de aia e hard, chiar nu te pot intelege.

  16. #996 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Te inteleg perfect, insa am o nedumerire URIASA. Daca "te termina nervos" un joc de ce mama naibii il joci pe hard ?????????????
    Eu cam toate jocurile le joc pe easy si chiar si asa dau de faze pe care le trec cam greu. Si mi se pare normal sa fiu revoltat pe chestia asta, pe easy ar trebui sa treci prin joc ca prin branza, chiar daca esti prost si noob. Dar man, daca joci pe hard n-ai voie sa te plangi ca e greu, de aia e hard, chiar nu te pot intelege.
    pt. achievements / trofee...eventual o platina sau 1000/1000...dar in primul rand (cel putin eu ) pt. satisfactia pe care o ai dupa ce termini un joc care iti scoate efectiv peri albi pe hard...veteran...etc

  17. #997 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Te inteleg perfect, insa am o nedumerire URIASA. Daca "te termina nervos" un joc de ce mama naibii il joci pe hard ?????????????
    Eu cam toate jocurile le joc pe easy si chiar si asa dau de faze pe care le trec cam greu. Si mi se pare normal sa fiu revoltat pe chestia asta, pe easy ar trebui sa treci prin joc ca prin branza, chiar daca esti prost si noob. Dar man, daca joci pe hard n-ai voie sa te plangi ca e greu, de aia e hard, chiar nu te pot intelege.
    pt achievements, jocul este destul de usor pana acolo, iar acolo daca nu ai tactica mentionata mai sus mori instant, orice ai face (nu poti sa stai in cover,nu poti nimic, iar eu de asta ma plangeam)

  18. #998 SP
    Member maravela's Avatar
    Astia sunt amatorii care au PORTAT Mafia 2 pe PS3.

    MASSIVE BEAR STUDIOS

    Pe mine nu ma interesa iarba, texturile ca ar fi nu stiu cum sau ca hainele nu se misca realist, tot ce ma interesa era Framerate, iar la capitoul asta amatorii astia au picat mizerabil. Huooooo !!!

  19. #999 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Ai intarziat cam o saptamana...
    Am terminat Chapter 10, cred ca azi il termin. Pana acum este un joc foarte bun, chiar daca are cateva lipsuri (durata de joc, lipsa modului free-roam, n-are iarba, cateva bug-uri, un framerate sub 30). Totusi are o atmosfera fenomenala, sunetul este din nou fenomenal, mai ales muzica. Povestea mi se pare buna, totusi unele evenimente mi se par putin grabite.


  20. #1000 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Ai grija, ca de abia acum incepe greul... o sa iti faci multi peri albi.
    Mie mi-a placut atat de mult, incat l-am mai terminat odata, ce-i drept, pe PC, unde este o placere sa il joci.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 58 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 ... LastLast

Similar Threads

  1. Mafia 3 By flavi_us in forum Console Club
    Replies: 464 Last Post: 25-07-2021, 13:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts