Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 53 of 58 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 55 ... LastLast
Results 1,041 to 1,060 of 1159

Thread: Mafia II

  1. #1041 SP
    Member coxanovici's Avatar
    Oa cate comparatii,inca nu am jucat jocul full dar abia astept,presimt ca la inceput o sa fie plictisitor dar pe parcurs va fi distractiv si epic or not vom vedea.
    Can`t wait

  2. #1042 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    Se pot compqra
    Mafia are cel mai prost final
    Mgs cel mai epic final
    Si eu care credeam ca sunt singurul care gaseste finalul de la mafia 2 penibil.

  3. #1043 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Da, este la fel de sec precum finalul unui episod al seriei Sopranos, capisci?

  4. #1044 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Nu stiu, eu cand am jucat mafia 2 , am comparat finalul cu Mafia 1 , nu cu Sopranos

  5. #1045 SP
    Member MSlv's Avatar
    pai asta cu finalul probabil va fi "rezolvata" prin DLC-uri... presupun, n-am nici cea mai mica idee ce se intampla, ma pastrez pentru cand o sa fac rost de el

  6. #1046 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Mafia II are umor, la majoritatea misunilor. Daca esti atent la ce vorbesc cei de pe acolo / la ce glume fac.
    Si in legatura cu comparatia cu MGS, e ca si cum ar compara Forza Motorsport 3 / Gran Turismo cu FIFA, ca au aceiasi poveste.
    Quote Originally Posted by MSlv View Post
    si mafia are umor, si uncharted, si chiar si mgs are destul de mult umor, dar este mult mai subtil. iar legat de comparatie... poate ne oferi si o explicatie ca de ce e cum zici tu si nu cum zic eu.
    Diferenta este ceva mai mult in atmosfera, iar umorul din Uncharted este altfel. Mafia/MGS au o atmosfera mai tensionata, actiunea are loc intr-o lume plina de crime/razboi. In Uncharted este o atmosfera mai relaxanta, peisaje exotice si povestea in care exista o clona de Indiana Jones.

    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Si in MGS te pomenesti ca nu e deloc SF.
    Este altfel de SF. In Uncharted este un SF mai exagerat, cu zombie sau monstrii in timpurile noastre (aproximativ). MGS4 de exemplu este plasat in viitor, de aceea SFul este mai potrivit aici.

  7. #1047 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Frate, SF-ul e SF. Nu poti sa zici ca acolo e mai potrivit ca dincolo.

  8. #1048 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Hmm, mie mi s-a parut mai SF MGS decat Uncharted, MGS are clone, roboti care pot sa distruga lumea, nanomachines, organizatii secrete care conduc lumea si altele de genul asta. In Uncharted se urmaresc mistere isorice existente, doar monstrii de la sfarsit sunt mai SF.

  9. #1049 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    O dati in SF-uri...

  10. #1050 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Unul e science iar celalalt e fiction. E bine asa?
    Eu nu inteleg in ruptul capului cum puteti compara Mafia, Uncharted si MGS.

  11. #1051 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    E simplu, toate trei sunt action-adventure.

  12. #1052 SP
    Junior Member redount2k9's Avatar
    Am o problema la acest joc pe PC.

    Imi cere sa instalez NVIDIA PhysX, am dat „I accept the license agreement” si cand apas Next, NU merge. Ce-i de facut?

  13. #1053 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    E un sefe mai sefe ca altul, in mod sigur

    Unul e fantasy, altul e SF. Cred ca-i mai bine asa.

  14. #1054 SP
    Member coxanovici's Avatar
    Am jucat pana acum Chapter1 si mi-am facut o parere destul de buna,si nu sunt diferente mari intre demo si versiunea finala.
    Keep playing

  15. #1055 SP
    Banned Mafioso's Avatar
    Stiti cumva daca va aparea un mod freeride pt versiunea de console?

  16. #1056 SP
    Member donatelo's Avatar
    Poate in DLC

  17. #1057 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  18. #1058 SP
    Member Devergo's Avatar
    Buuuuun! Sa vina DLC-urile taiate din jocul initial! Fiti pe faza ca mai incolo platim pentru free roam.
    Awesome!

  19. #1059 SP
    Junior Member John1992's Avatar
    Quote Originally Posted by coxanovici View Post
    Am jucat pana acum Chapter1 si mi-am facut o parere destul de buna,si nu sunt diferente mari intre demo si versiunea finala.
    Keep playing

    La Xbox nu sunt dar la Ps3 eu zic ca sunt ceva diferente!

    Corect?

  20. #1060 SP
    Member MSlv's Avatar
    sper din tot sufletul, ca nu mi-a placut cum sacada la misiunea din demo. periculos de aproape sa devina nejucabil.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 53 of 58 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 55 ... LastLast

Similar Threads

  1. Mafia 3 By flavi_us in forum Console Club
    Replies: 464 Last Post: 25-07-2021, 13:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts