Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 201 of 452 FirstFirst ... 101 151 191 199 200 201 202 203 211 251 301 ... LastLast
Results 4,001 to 4,020 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #4001 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Chiar ca pret. Precomanda facuta.

  2. #4002 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    precomandat pt xbox 360 si ps3

  3. #4003 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Gameshop distribuie jocurile magazinelor enumerate mai sus, iar la preturi... au avut oferte extraordinare ( MW2 Prestige la 250ron, alte jocuri la preturi foarte mici).
    de fapt e Best Distribution, Gameshop e magazinul online al lor..

  4. #4004 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Frankie View Post
    Incredibil ce belea am patit !!!

    Am primit acum 10 minute jocul GTA IV PS3 de la fan curier, am desfacut plicul totul ok, jocul era sigilat si arata impecabil dar SURPRIZA dupa ce l-am desfacut, NU continea disc !!!

    Ati mai patit vreodata asa ceva ?????

    Mie parca nu-mi vine sa cred .... si n-am consumat deloc alcool astazi.
    Salut Frankie,

    Te rog sa ne contactezi la [email protected] sau 0374200395. Colega mea va inlocui produsul sau iti va returna suma achitata.



    Uneori, produsele vin din magazin si sunt verificate, dar te asiguram ca vom lua masurile pentru a inlocui produsul sau returna suma in cel mai scurt timp posibil.

    ---------- Post added 14-08-2010 at 12:21 AM ----------

    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Asa am patit si eu cu Modern Warfare 2 pe PC. L-am comandat, l-am primit, cand am vrut sa bag key-ul ca sa il instalez, am constat cu stupoare ca era folosit. Nu am mai primit nimic de atunci, desi am tot discutat cu Razvan, probabil a si uitat. Am dat 160 RON degeaba. Mai era si cadou pentru un prieten...

    LE: Noutati
    Sigur ca nu am uitat, dar inca nu avem in stoc din nou produsul respectiv ca sa il inlocuim si cred ca mi-ai spus ca nu doresti banii inapoi, asa ca asteptam sa vedem cand mai vine stoc. Multumesc.

    Pretul la Prestige COD Black Ops este temporar, so hurry

  5. #4005 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Atunci e bine, ma ingrijoram. Oricum, felicitari pentru pretul la Prestige, cred ca este cel mai bun la nivel mondial.

  6. #4006 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Veti aduce si Hardened edition la Black Ops?
    Cum fac sa "upgradez" precomanda. Adica in loc de editia normala de Black Ops (la care am deja precomanda) sa am Prestige?

    Multumesc.

  7. #4007 SP
    Member Bugghy's Avatar
    FormableTube - Mai faci o precomanda si pentru Prestige Edition, iar cand te suna operatorul sa confirmi comenzile, ii spui ca nu o doresti decat pe cea Prestige, iar el anuleaza comanda pt varianta normala.

  8. #4008 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, vom aduce si Hardened si Prestige la Black Ops.

    Pentru "upgrade" - faccomanda si la Prestige si cand te suna colega mea ii spui ca ai 2 comenzi, anulezi normalul si trimitem Prestige, asa cum a scris si Bugghy.

  9. #4009 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Salut Răzvan, am o precomandă facută pentru Call of Duty Black Ops Prestige Edition (PS3), �nsă am uitat să introduc codul pentru reducere (de fapt nu-mi aduc aminte să-mi fi aparut vreun input �n care puteam să-l introduc, mă grăbeam să finalizez comanda și nu am dat importanță), se mai poate face ceva?

  10. #4010 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Salut Răzvan, am o precomandă facută pentru Call of Duty Black Ops Prestige Edition (PS3), �nsă am uitat să introduc codul pentru reducere (de fapt nu-mi aduc aminte să-mi fi aparut vreun input �n care puteam să-l introduc, mă grăbeam să finalizez comanda și nu am dat importanță), se mai poate face ceva?
    nu e nicio reducere daca bagi codul, transportul e gratis by default pt ca valoarea comenzii depaseste 150 ron

  11. #4011 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Nu transportul mă interesează, ci acel discount care se aplică membrilor CG sau deținătorilor de card GameShop.

  12. #4012 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Nu are reducere acel produs. Nu crezi ca este destul de jos pretul?

  13. #4013 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Graft - la unele produse nu se aplica reducere, pretul fiind foarte mic inca de la inceput. Acesta este unul dintre ele.

    tray -189,9 lei este limita pentru transport gratuit.

  14. #4014 SP
    Member maweryck's Avatar
    cand primim si noi Kane & linch 2 ? dar Mafia 2?

  15. #4015 SP
    Member Hazer's Avatar
    Probabil ca atunci cand se vor lansa?

  16. #4016 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Eu as dori sa renunt la precomanda la Mafia II, ca il iau pe PC pana la urma, luna viitoare... Ii spun colegei tale cand ma suna, nu?

  17. #4017 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    cel mai bine faci tu singurel si comanda pt pc... introducand si codul pentru reducere de acum, iar cand te suna le spui ce comanda pastrezi.

    nu e mai logic asa?

  18. #4018 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Nu e mai logic ca il iau luna viitoare, ca si-asa bag o gramda de bani in PC Plus ca i-a crescut pretul, din cate am vazut.

  19. #4019 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    cand primim si noi Kane & linch 2 ? dar Mafia 2?
    La lansarea acestora.

    ---------- Post added 17-08-2010 at 02:39 AM ----------

    Quote Originally Posted by Razorel View Post
    Eu as dori sa renunt la precomanda la Mafia II, ca il iau pe PC pana la urma, luna viitoare... Ii spun colegei tale cand ma suna, nu?
    Ar fi bine sa faci precomanda pentru versiunea dorita. Este ok si sa spui la telefon ca doresti modificarea, dar cel mai bine faci precomanda pe site.

  20. #4020 SP
    Banned Frankie's Avatar
    Quote Originally Posted by Frankie View Post
    Incredibil ce belea am patit !!!

    Am primit acum 10 minute jocul GTA IV PS3 de la fan curier, am desfacut plicul totul ok, jocul era sigilat si arata impecabil dar SURPRIZA dupa ce l-am desfacut, NU continea disc !!!

    Ati mai patit vreodata asa ceva ?????

    Mie parca nu-mi vine sa cred .... si n-am consumat deloc alcool astazi.
    Mi-au trimis alt joc si de data aceasta continea disc.
    Le multumesc, sunt seriosi !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts