Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 200 of 452 FirstFirst ... 100 150 190 198 199 200 201 202 210 250 300 ... LastLast
Results 3,981 to 4,000 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #3981 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    2. Pretul la Mafia 2 va creste de maine, so hurry up
    Omul ti-a "vandut" pontul, nu-i vina lui ca nu ai fost pe faza

  2. #3982 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    De ce s-a scumpit Mafia 2 ?
    Aveam de gand sa dau precomanda azi-maine dupa ce jucam demo-ul sa vad cum e. Nu mai putea fi lasat la pretul vechi ?
    Man tu vorbesti serios ? acum pe bune nu puteai sa dai precomanda inainte ? te costa ceva sa anulezi precomanda (in caz ca nu iti place demo ul)

    Este total ipocrit sa te miri ca s-a scumpit si sa spui ca vroiai sa comanzi, mai ales in conditiile in care Razvan a fost amabil si a anuntat scumpirea inainte sa fie aplicata.

  3. #3983 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Mda... sorry. Dar chiar nu am intrat pe thread ieri sa vad, azi am intrat si deja era prea tarziu.

  4. #3984 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Oricum schimbarea de pret a fost anuntata inca de cand a fost pus la precomanda.

    Pretul la Mafia 2 va fi modificat (in sus ) dar este lasat ca o promotie pentru precomenzi, so hurry.

  5. #3985 SP
    Member donatelo's Avatar
    Eu am dat precomanda mai demult la pretu vechi cu tot cu acest cod de reducere de pe CG.
    Ramane la pretul vechi ?

  6. #3986 SP
    Member anes's Avatar
    Da ramane la pretul vechi.

  7. #3987 SP
    Member donatelo's Avatar
    Mersi de raspuns

  8. #3988 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Geonebun View Post
    Parca era o regula aici pe site .. sa nu se comercializeze jocuri cu preturi peste limita bunului simt .. la voi pe site aveti niste preturi mult prea mari , mai mari si ca in carrefoul , media galaxy etc .. ex infamous , killzone 2 si multe altele , fara suparare.
    Fara suparare, ai dat doar exemple Sony, unde noi nu distribum direct, ci folosim pretul recomandat de distribuitorul oficial.

    Daca totusi sunt si alte exemple le asteptam si vedem ce se poate face ca sa nu fie probleme. Multumesc pentru mesaj.

    ---------- Post added 12-08-2010 at 03:01 AM ----------

    Quote Originally Posted by Cata96 View Post
    imi poti spune cand va fii halo reach la precomanda si ce pret va avea
    Multumesc anticipat
    In cateva zile la precomanda toate cele 3 editii de Halo Reach.

    ---------- Post added 12-08-2010 at 03:03 AM ----------

    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    De ce s-a scumpit Mafia 2 ?
    Aveam de gand sa dau precomanda azi-maine dupa ce jucam demo-ul sa vad cum e. Nu mai putea fi lasat la pretul vechi ?
    Imi pare rau, acesta este avantajul precomenzii, pretul cel mai mic posibil. Nu va mai putea fi modificat in jos decat daca vom avea un curs valutar foarte bun in urmatoarea perioada.

  9. #3989 SP
    Member maravela's Avatar
    Am si eu o intrebare pt gameshop.

    Am facut o precomanda la mafia 2 PS3 vinerea trecuta, adica pe 6.08.2010, intelesesem ca cineva o sa ma sune ca sa confirm precomanda dar nu m-a sunat nimeni. S-o fi intamplat ceva?

  10. #3990 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Vei fi sunat in jurul datii de lansare, inainte sa plece jocul mai exact

  11. #3991 SP
    Member crazyquark's Avatar
    Aaah...arata bine editia asta de colectie
    Call of Duty: Black Ops Special Edition Includes Video Surveillance Vehicle
    Imi place masinuta. Poate vine la gameshop .

  12. #3992 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Vei fi sunat in jurul datii de lansare, inainte sa plece jocul mai exact
    Da, exact.

    ---------- Post added 12-08-2010 at 10:51 PM ----------

    Quote Originally Posted by crazyquark View Post
    Aaah...arata bine editia asta de colectie
    Call of Duty: Black Ops Special Edition Includes Video Surveillance Vehicle
    Imi place masinuta. Poate vine la gameshop .
    Da, va veni si la GameShop.

  13. #3993 SP
    Banned Frankie's Avatar
    Incredibil ce belea am patit !!!

    Am primit acum 10 minute jocul GTA IV PS3 de la fan curier, am desfacut plicul totul ok, jocul era sigilat si arata impecabil dar SURPRIZA dupa ce l-am desfacut, NU continea disc !!!

    Ati mai patit vreodata asa ceva ?????

    Mie parca nu-mi vine sa cred .... si n-am consumat deloc alcool astazi.
    Attached Images Attached Images p1030254.jpg p1030255.jpg

  14. #3994 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Dupa modul in care o spui mi se pare ca totusi ai primit si disc....But that's just me

  15. #3995 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    tipla contine acea dunga pe care scrie PLAYSTATION 3? cea de care tragi sa desfaci, ca la pachetul de tigari

  16. #3996 SP
    Banned Frankie's Avatar
    Quote Originally Posted by DarkRazvan View Post
    Dupa modul in care o spui mi se pare ca totusi ai primit si disc....But that's just me
    Dupa modul in care postezi, mi se pare ca postezi aiurea.....

    ---------- Post added 13-08-2010 at 03:22 PM ----------

    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    tipla contine acea dunga pe care scrie PLAYSTATION 3? cea de care tragi sa desfaci, ca la pachetul de tigari
    NU
    Era dintr-o singura bucata fara nici un fel de dunga. M-am chinuit ceva s-o rup.

    LE: le-am trimis si lor mail ca telefonul suna ocupat non-stop, astept un raspuns de la ei.

  17. #3997 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    da cel mai bine un mail ca la tel nu stiu dc nu merge. din pacate este resigilat si e foarte probabil sa fi fost retras din vreun magazin cu care colaboreaza. iti dai seama ca aia l-au sustras si l-au resigilat

    (pe vremea cand lucram la flanco se facea frecvent asa ceva, dar macar nu furau, doar foloseau )

  18. #3998 SP
    Banned Frankie's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    da cel mai bine un mail ca la tel nu stiu dc nu merge. din pacate este resigilat si e foarte probabil sa fi fost retras din vreun magazin cu care colaboreaza. iti dai seama ca aia l-au sustras si l-au resigilat

    (pe vremea cand lucram la flanco se facea frecvent asa ceva, dar macar nu furau, doar foloseau )
    Ai dreptate ca este resigilat.

    M-am uitat cu foarte mare atentie la carcasa si sunt o gramada de zgarieturi. Unele zgarieturi sunt destul de adanci chiar...

  19. #3999 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Asa am patit si eu cu Modern Warfare 2 pe PC. L-am comandat, l-am primit, cand am vrut sa bag key-ul ca sa il instalez, am constat cu stupoare ca era folosit. Nu am mai primit nimic de atunci, desi am tot discutat cu Razvan, probabil a si uitat. Am dat 160 RON degeaba. Mai era si cadou pentru un prieten...

    LE: http://gameshop.ro/search.php?platfo...k+ops+prestige

  20. #4000 SP
    Member Bugghy's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Pretul e cel putin incredibil.. In afara se invarte in jurul a 700 RON, iar la GS e numai 400!
    Am precomandat deja, felicitari Gameshop ptr pret (chiar daca e temporar )!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts