Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 250 of 452 FirstFirst ... 150 200 240 248 249 250 251 252 260 300 350 ... LastLast
Results 4,981 to 5,000 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #4981 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    SublimingSun - din experienta noastra - oamenii nu au acces la email tot timpul si vom avea foarte multe persoane suparate ca nu au apucat sa confirme prin email. Telefonul il are toata lumea si daca vede un apel ratat poate suna inapoi, chiar daca nu a putut raspunde.
    Sigur, si din experienta mea cateodata nu te suna nimeni si ti se spune ca jocul va fi livrat dupa week-end.

    Nu inteleg ce sa mai confirme prin e-mail daca face precomanda: ii debitezi cartea de credit si gata.

    Oricum, nu are sens discutia asta acum.

    Spune-mi, te rog, ai aflat daca vom putea cumpara AC Brotherhood pt. PS3 la lansare?

  2. #4982 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    M-a sunat si pe mine Mihaela.
    Am uitat totusi sa o intreb de cureaua aia de la EA, o primesc si pe aia sau doar husa de iPhone ?

    Multumesc.

  3. #4983 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    SublimingSun - da, vom incerca sa facem o modificare astfel incat sa poti comanda prin card si gata.

    Din informatiile mele se va putea cumpara jocul la lansare, atat Brotherhood cat si NFS.

    ---------- Post added 18-11-2010 at 02:28 PM ----------

    rulzmaker - da, tot

  4. #4984 SP
    Member amidacos's Avatar
    As avea ceva sa te intreb. Am fost sunat si am fost rugat sa trimit mail pentru alegera bonusului la AC Brotherhood. Trebuie sa scriu intr-un formular, ceva, sau pur si simplu zic ca vreau Harlequin + The Aqueducts ? Scriu si numele?
    Si, jocul ramane la pretul de 239 lei? Cand am facut precomanda era 180, iar acum 239.

  5. #4985 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    s-a mai scris:


    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Te rog frumos trimiti la [email protected]
    Este suficient sa scrii varianta aleasa (pack 1 sau pack 2) si platforma (ps3 sau xbox 360).[COLOR="Silver"]

  6. #4986 SP
    Member amidacos's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    s-a mai scris:
    Am vazut si eu intre timp. Am trimis mail. Dar inca o problema ar fi cea cu pretul. De luat oricum il iau, dar vreau sa stiu cat e pretul exact.

  7. #4987 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    S-a mai scris si asta

    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Pretul cel mai mic intre pretul din precomanda si pretul de acum de pe site.

    In cazul acesta - pretul tau din precomanda este mai mic - deci acesta va fi pretul tau.

  8. #4988 SP
    Member amidacos's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    S-a mai scris si asta
    Sorry Nu mai fac Gata, m-am lamurit, multumesc pentru raspunsuri.

  9. #4989 SP
    Member MihaY's Avatar
    Am trimis email pt precomanda de la Brothehood, cand ar trebui sa primesc un raspuns?

  10. #4990 SP
    Member kosashu's Avatar
    Salut Razvan! Am facut precomanda la Assassin's Creed Brotherhood, toate 3 versiunile si o sa optez pana la urma pentru D1. Am inteles ca va aparea la voi doar pe Luni-Marti. Nu am fost sunat inca pentru confirmarea precomenzii! Voi fi sunat maine sau saptamana viitoare? Multumesc!

  11. #4991 SP
    Junior Member Rob3rt17's Avatar
    Salut! Am facut precomanda la AC: Brotherhood sambata trecuta si nu am fost sunat pana acum. Sunt sanse sa il primesc maine?

  12. #4992 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Nici eu nu am fost sunat astazi. Poate ca, in cazul meu, stiau cei de la gameshop cine sunt si, vazand pe thread ca nu voi fi maine dimineata acasa au hotarat sa nu mai sune...

    Oricum, Robert, daca te suna maine il poti primi sambata (cateodata Fan Curier livreaza sambata dimineata). Daca nu, luni.

  13. #4993 SP
    Member amidacos's Avatar
    Aveti idee cam pe la ce ora livreaza? Eu am primit telefon de confirmare, am trimis mail cu bonusul si acuma astept cu nerabdare Daca am ajuns asa de disperat sa intreb si la ce ora vine... Dar oricum, nu cred ca tine de voi asta, ci de FanCurier.

  14. #4994 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    de regula cam pana in 12 cel tarziu.

  15. #4995 SP
    Member amidacos's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    de regula cam pana in 12 cel tarziu.
    Uuuu, bun Il iau la scoala sa vada colegii. Se uita ca pisica-n calendar cand vad un joc de 360.

  16. #4996 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Quote Originally Posted by amidacos View Post
    Uuuu, bun Il iau la scoala sa vada colegii. Se uita ca pisica-n calendar cand vad un joc de 360.
    Wooooooo! Ce jm3k3r si tru!
    Scuzati, nu m-am putut abtine lol.

  17. #4997 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by amidacos View Post
    Uuuu, bun Il iau la scoala sa vada colegii. Se uita ca pisica-n calendar cand vad un joc de 360.
    il iei la scoala ? ai 30 de ani (?) si mergi la scoala ?

  18. #4998 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Mie mi-au spus direct azi ca va ajunge sambata, asa ca ori se impart comenzile ori nu il primeste nimeni maine

  19. #4999 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    mie imi vine la serviciu.... e fail total daca vine sambata

  20. #5000 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    mie imi vine la serviciu.... e fail total daca vine sambata
    Yeah, probabil doar la unii va fi sambata, unii baieti l-au primit deja, am dat adresa de acasa si eu cand m-a sunat, ca altfel tot la munca venea.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts