Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 357 of 452 FirstFirst ... 257 307 347 355 356 357 358 359 367 407 ... LastLast
Results 7,121 to 7,140 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #7121 SP
    Member Hazer's Avatar
    08008 games?

  2. #7122 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Nu mai conteaza,s-a rezolvat.

  3. #7123 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Mi-a ajuns şi mie jocul (după 5 zile de la confirmare), după ce jocul a stat c�teva zile �n Zărneşti. (corect era Zăneşti). Oricum, mulţumesc Răzvan pentru ajutorul acordat.

  4. #7124 SP
    Member Hazer's Avatar
    Da, si mie mi-au ajuns jocurile. Unul din ele este taiat, turtit vai de el. Cam asa arata. Probabil ultima mea comanda la GameShop.

  5. #7125 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Deobicei n-am avut probleme cu comenzile de la Gameshop deci ma astept sa vina jocul sigilat fara probleme

    Hazer: De ce nu-l trimiti inapoi ?

  6. #7126 SP
    Member Hazer's Avatar
    Decat sa-l trimit inapoi la GameShop mai bine imi dau cu ceva in cap.

  7. #7127 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Hazer View Post
    Da, si mie mi-au ajuns jocurile. Unul din ele este taiat, turtit vai de el. Cam asa arata. Probabil ultima mea comanda la GameShop.
    Da-ne un email la [email protected] sau un telefon, putem schimba produsul sau returna suma achitata. Multumesc.

  8. #7128 SP
    Member Hazer's Avatar
    @Razvan: Nu n-am vorbit cu nimeni. Am apucat deja sa razuiesc codul si sa desigilez DVD-ul (n-a fost folosit codul inca)Mai mare daraua pana il trimit pana trimiteti altul..

  9. #7129 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Cum doresti, daca vrei sa pui continutul in pachet il acceptam, trimite-ne un email si il schimba daca mai este in stoc. Daca nu, atunci sa vb pe PM cand mai doresti sa mai faci o comanda (daca vei mai vrea) si sa trimitem un bonus odata cu comanda.

  10. #7130 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    puteai aranja sa te duci cu el la magazinul fizic...
    nu cred ca era o problema.

  11. #7131 SP
    Member Hazer's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Daca nu, atunci sa vb pe PM cand mai doresti sa mai faci o comanda (daca vei mai vrea) si sa trimitem un bonus odata cu comanda.
    Hah, Ok, va multumesc! Am o precomanda la Deus Ex Human Revolution.. poate atunci!

  12. #7132 SP
    Member stefipsy's Avatar
    nu esti foarte hard to get

  13. #7133 SP
    Member party_man's Avatar
    Angajatii gameshop au mari probleme cu geografia si limba romana, trebuie sa acceptati asta daca doriti sa luati marfa de la ei. Credeam ca la mine a fost o exceptie Moldovita=Movilita, dar vad ca si Zanesti=Zarnesti si alte confuzii de nume strazi, cand e vorba de strazi e mai complicat pentru cei de la curier, la localitati macar te mai suna sa te-ntrebe unde e localitatea respectiva pentru ca nu bate cu judetul...
    Revenind la problemele mele mai vechi, am avut ocazia sa constat cu stupoare ca un angajat Fan Curier a venit DUMINICA la mine sa-mi ia inapoi coletul, sunt curios a ajuns la destinatie?

  14. #7134 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    party_man - Am verificat in sistem si adresa ta figureaza conform contului creat pe site. Numai bine.

  15. #7135 SP
    Member party_man's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    party_man - Am verificat in sistem si adresa ta figureaza conform contului creat pe site. Numai bine.
    Da, e adevarat acum e ok, dar la prima comanda din acest an am fost sunat de cei de la Fan sa le explic unde e Movilita in judetul Suceava. De asemenea, la confirmarea comenzii un nene de la voi m-a sunat si imi cerea confirmarea de expediere spre Movilita si i-am zis ca e Moldovita, ca apoi dupa cateva ore sa le explic si celor de la FAN...nu mi-ai raspuns daca a ajuns coletul...

  16. #7136 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    party_man - nu fac eu aceste verificari, poti discuta cu colega mea daca ii dai numarul de AWB, datele de contact cred ca le ai.

  17. #7137 SP
    Member party_man's Avatar
    nu, nu le am. sunt sunat de pe un fix de Bucuresti de obicei...in fine...pe site-ul FAN apare expeditie in livrare

  18. #7138 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Contact - acestea sunt datele noastre.

  19. #7139 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    am facut o comanda de un dj hero 1 si am o problema cu placa nu merg butoanele de pe placa cu mixeru.

  20. #7140 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by LeicaBogdan View Post
    am facut o comanda de un dj hero 1 si am o problema cu placa nu merg butoanele de pe placa cu mixeru.
    Oh rly?
    Vezi să fie conectate bine cele 2 `plăci`, şi trage de chestia aia cu `lock`. Am avut şi eu problema asta la inceput..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 357 of 452 FirstFirst ... 257 307 347 355 356 357 358 359 367 407 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts