Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 387 of 452 FirstFirst ... 287 337 377 385 386 387 388 389 397 437 ... LastLast
Results 7,721 to 7,740 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #7721 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    Inca una si te las: Batman Arkham City le primim saptamana asta (pe 21) sau pe luni-marti ?
    Batman este in stoc si poate ajunge la voi vineri, in ziua lansarii.

  2. #7722 SP
    Member viezure's Avatar
    De BF 3 se aude ceva? Ajunge in ziua lansarii la noi?

  3. #7723 SP
    Member luciteck's Avatar
    Ati inceput sa sunati pt Batman Arkham City? Intreb pentru ca daca vineri se lanseaza, ar fi trebuit deja sa fi primit telefonul de confirmare. Sau nu?

  4. #7724 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    de obicei suna miercuri pt vineri.

  5. #7725 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by luciteck View Post
    Ati inceput sa sunati pt Batman Arkham City? Intreb pentru ca daca vineri se lanseaza, ar fi trebuit deja sa fi primit telefonul de confirmare. Sau nu?
    subscriu

  6. #7726 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Am precomanda facuta la batman din august (sper sa nu se fi pierdut prin bazele de date ) Asteptam cu totii un telefon de confirmare a precomenzilor

  7. #7727 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Pentru precomenzile de Batman se va suna astazi.

    Pentru BF 3 nu anticipam intarzieri, in acest moment totul este in regula.

  8. #7728 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    am fost sunat azi ptr Batman CE ..vine vineri

  9. #7729 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Intrebare: se poate anula factura pentru Forza 4 (facuta pe numele meu, desi am SPECIFICAT CLAR SI LA PRECOMANDA SI LA CONFIRMARE) si sa se faca alta pe firma? Multumesc.

  10. #7730 SP
    Member theSrN's Avatar
    Red Dead Redemption GOTY pt PS3 este pe stoc astazi? se va livra in zilele urmatoare?

  11. #7731 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Intrebare: se poate anula factura pentru Forza 4
    Te rog sa ne contactezi la [email protected] sau 0800842637.

    ---------- Post added 19-10-2011 at 12:25 PM ----------

    Quote Originally Posted by TheProfessoR View Post
    Red Dead Redemption GOTY pt PS3 este pe stoc astazi? se va livra in zilele urmatoare?
    Da, este in stoc produsul si se va suna tot astazi pentru precomenzi.

  12. #7732 SP
    Member theSrN's Avatar
    am fost sunat intre timp si mi s'a confirmat livrarea pentru maine. multumesc

  13. #7733 SP
    Member stefipsy's Avatar
    Am fost sunat pentru confirmarea comenzii batman ac. m-a intrebat tipa ca pe ce platforma il vreau ... ( pai n-am specificat in precomanda ?? ) sper ca a fost masura doar ca sa se asigure inca odata si sper sa nu isi piarda mintile printre atatea alte precomenzi forza/batman. Mi-a zis ca pe vineri-sambata ... parca vad ...

  14. #7734 SP
    Junior Member tazman's Avatar
    De cateva zile incerc sa aflu informatii mai concrete despre livrarea FM4. Am sunat si dat mail cum ai spus si in continuare nimic.
    Nu vreu sa sune ca o acuzatie dar incep sa cred ca sunt aburit pana vine (cine site cand...).

    Tot ce vreu este o informatie clara de genul: "Vine saptamana viitoare pe data de..." sau "Habar nu avem".
    Este ok daca mai intarzie "n" zile sau nu mai vine deloc cat timp primesc un raspuns clar si sincer. Poate a cazut camionul ce-l transporta in prapastie sau a aterizat pilotul de avion pe alt aeroport, dar vorba aia "tradare sa fie, dar sa stim si noi"

  15. #7735 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    tazman
    - da-mi pe PM adresa de email ca sa verific.

    stefipsy - da-mi pe PM adresa de email ca sa verific.

  16. #7736 SP
    Junior Member TheArsonist's Avatar
    Si eu am fost sunat pentru a confirma precomanda la Batman AC. Si mie mi s-a spus ca s-ar putea sa ajunga sambata si am preferat sa aleg sa ma duc eu vineri la Gameshop Store sa il iau personal, sa fiu sigur ca o sa am jocul incepand cu vineri Cat despre skin-uri, mi s-a spus ca le vom primi pe e-mail insa nu mi s-a dat o data sau macar o perioada.

  17. #7737 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Skin-urile in maxim 7 zile dupa lansare, speram sa fie in 2-3 zile.

  18. #7738 SP
    Member stefipsy's Avatar
    Razvan , ti-am lasat PM

  19. #7739 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Scuze, am fost sunat de doua ori pentru FM 4, am optat pentru ridicare din magazinul din Sf Vineri. Am confirmat pentru Batman Collector's si nimeni n-a stiut sa-mi spuna daca voi reusi vineri sa ridic si Batman si Forza. Ce pot face pt a afla cu siguranta?!

  20. #7740 SP
    Member Dante's Avatar
    cand vor incepe telefoanele pentru Battlefield 3?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 387 of 452 FirstFirst ... 287 337 377 385 386 387 388 389 397 437 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts