Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 92 of 452 FirstFirst ... 42 82 90 91 92 93 94 102 142 192 ... LastLast
Results 1,821 to 1,840 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #1821 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nestea - da, conturile de pe forum, blog si site ar trebui sa fie identice. Din pacate, pentru ca sunt pe platforme diferite, nu am reusit si am decis sa lansam site-ul asa ca sa putem sa avem stocuri si produse la zi si apoi sa rezolvam si asta. Inregistrarea pe forum o validam manual ca sa eliminam anumite riscuri referitoare la siguranta site-ului.

    In acest moment nu putem adauga reclame in lateral, dar sper sa putem face in viitor acest lucru. Nu in flash, ceva mai simplu.

    Referitor la sistemul de comenzi - am retinut aceasta problema si o vom rezolva, dar nu in viitorul foarte apropiat, e nevoie de o adaptare care necesita timp. In acest moment exista emailul de confirmare si telefonul din partea noastra cand va pleca jocul de la noi, iar a doua zi vine prin curier.

    Ora la care ajunge curierul nu poate fi spusa cu exactitate, nu este firma noastra de curierat. Orarul de livrare este 9-18 luni-vineri, asta este programul curieratului. De multe ori agentul de livrare suna inainte de a livra, nu trebuie sa stea cineva dupa pachet acasa si sa il astepte. In plus, oricine poate receptiona coletul, nu trebuie sa fie personal cel care a facut comanda acasa.

    Razorel - da, vom incerca sa le modificam mai devreme.

  2. #1822 SP
    Member Nestea's Avatar
    Curierul dumneavoastra distribuie si prin Congo?sau cum e aproape 6 si nimik de el nici telefon nimica...PRECOMANDA de 2saptamani PT ce?deci magazinul este la 5-10min de mine si ce se intampla..pt e sa faci precomanda cand aia nu sunt in stare sa distribuie in bucuresti o cursa de 5min..asta e bataie de joc...Studentul are jocul de joi, ASTA E PROFESIONALISM MS PENTRU JOC DISTRIBUIT in 2 saptamani acu e in Congo face traseu spre bucuresti.

  3. #1823 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nestea - daca nu ma insel am discutat de mai multe ori si am explicat ca pentru ca fratele tau si-a schimbat numarul de telefon inainte de comanda si apoi nu a raspuns la telefon pe noul numar la timp nu i-am putut trimite jocul in acelasi moment cu celelalte. Daca imi dai numele lui il pot si iti pot da un numar de tracking pentru curier. Poti folosi PM. Inca ceva: jocurile nu se trimit de la sediul nostru, ci de la depozit, care se afla in afara Bucurestiului, deci apropierea de birouri este irelevanta.

  4. #1824 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Ca sa ma lamuresc dinainte... ca poate s-au schimbat lucrurile de cand cu noul site.

    Pretul pt membru la Forza Motorsport 3 Collectors e 250 RON. Asta inseamna ca si daca folosesc codul promotional de aici de pe site il pot lua la acest pret?

    Stiu ca e un pic cam devreme dar se stiu ceva intarzieri legate de venirea in stoc?

    @Nestea - jocurile de la GS vin de pe undeva de pe langa Oradea, cum faci stanga pe autostrada spre Congo. Can't miss it.

  5. #1825 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Khan allow me ... introducand codul de pe forum , obtii reducere de 15% , nu 10% cum obtin membrii Gameshop.ro Si transport gratuit Mai jos este pretul pentru produsul tau

    Pretul total al produselor
    (incluzand TVA):

    237,92 RON




  6. #1826 SP
    Senior Member tray's Avatar
    felicitari pentru lansarea fifa,pacat totusi ca premile au fost fifa pentru pc

  7. #1827 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Studentul View Post
    Khan allow me ... introducand codul de pe forum , obtii reducere de 15% , nu 10% cum obtin membrii Gameshop.ro Si transport gratuit Mai jos este pretul pentru produsul tau

    Pretul total al produselor
    (incluzand TVA):

    237,92 RON



    Wo-hoo. Super pret!

  8. #1828 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Parca transportul gratuit era numai cu cardul de membru, nu? La ce mai este cardul ala daca e reducere mai mare cu codul de pe forum?

  9. #1829 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    tray - pai au fost premii de PS3, cel putin pentru locul 1.

    Khan - vom verifica pretul si data de aparitie, in mod normal nu sunt intarzieri.

    Razorel - nu toata lumea este pe acest forum, codul de 15% este pentru a incuraja comunitatea de consolisti

  10. #1830 SP
    is the man! trickz's Avatar
    RvsS, cumva mai exista sanse sa apara o promotie cum a fost la Guitar Hero 3 cu chitara la 100 ron?

  11. #1831 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Deci transport gratuit este si cu codul de pe CG? Stiam ca este mai mare reducerea, dar credeam ca nu e transportul gratis.

  12. #1832 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    trickz - imi pare rau, dar nu cred. A fost o soldare si s-a incheiat odata cu epuizarea stocului.

  13. #1833 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Răzvan, te-ai uitat la ce-ai zis că te uiți? Nimic?

  14. #1834 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Quote Originally Posted by Razorel View Post
    Deci transport gratuit este si cu codul de pe CG? Stiam ca este mai mare reducerea, dar credeam ca nu e transportul gratis.
    Din cate stiu eu, daca valoarea produselor comandate depaseste o anumita suma (130 RON parca), orice are transport gratuit, indiferent ca este membru sau nu, sau ca baga codul de aici sau nu.
    Poate s-a schimbat intre timp.

  15. #1835 SP
    Junior Member Adrian Padeanu's Avatar
    RvsS, au venit Elite-urile cu Halo?

  16. #1836 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Ahhh, Batman Comanda facuta, platita, ma suna si pe mine cineva azi?

  17. #1837 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Adrian Padeanu - da.

    RonanN1- nimic, imi pare rau, e o situatie ciudata.

    Ionutz83 - transport gratuit peste 189.9 lei.

    Razorel -da

    ---------- Post added 06-10-2009 at 05:57 PM ----------

    Consolele Elite cu jocurile Halo ODST si Halo 3 sunt in stoc. Sunt Jasper.

    Consolele Arcade cu Beatles Rock Band si microfoane sunt in stoc. Sunt Jasper.

    ---------- Post added 06-10-2009 at 06:24 PM ----------

    Pentru ca s-a lansat FIFA 10, am redus preturile la FIFA 09.

  18. #1838 SP
    Member Nestea's Avatar
    Mi a venit coletul la 9 dar e miercuri tocmai de vineri mi a zis curierul ca l-au primit ieri si fratimiu mi a zis k vine luni deci macar puteati sa spuneti ca intarzie sau nu mai e in stoc ca chiar vroiam sa fac comanda din alta parte.

  19. #1839 SP
    Member Atrium's Avatar
    Nestea, fara suparare. Eu unul nu am inteles mare lucru din ce ai scris acolo. Mai pune si niste semne de punctuatie.

  20. #1840 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    A fost sunată prietena mea cu 360-ul ODST. Vă mulțumește prin intermediul meu

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 92 of 452 FirstFirst ... 42 82 90 91 92 93 94 102 142 192 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts