Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 90 of 452 FirstFirst ... 40 80 88 89 90 91 92 100 140 190 ... LastLast
Results 1,781 to 1,800 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #1781 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Frumos lucrat . Acasa cu o zi inainte de lansarea oficiala ! Merci Gameshop si Razvan pentru FIFA10

    ---------- Post added 01-10-2009 at 02:48 PM ----------

    Oferta zilei .....

  2. #1782 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Si eu tot verific oferta zilei degeaba... De ce nu o schimbati in fiecare zi lucratoare, de dimineata?

  3. #1783 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Asteptam cat mai multe promotii. Vad ca in pagina dedicata nu este decat o promotie, si aceea pt. PC: Promotii. That's not good

  4. #1784 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Razorel - o singura zi nu a fost schimbata, azi. Maine se va schimba din nou

    MonkY - avem acum promotia zilei care reprezinta un super discount. Vom mai face update si la pagina de promotii, desigur.

  5. #1785 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Răzvan, două �ntrebări:

    1. Ce se mai aude de Wolfenstein - X360?

    2. O prietenă a făcut ieri (joi) un pre-order la versiunea asta de X360. �ntrebarea este...acea versiune ajunge 100% la data menționată pe site, sau e posibil să se am�ne cu x zile?

    Mulțumesc.

  6. #1786 SP
    Member kane86's Avatar
    Multumesc Gameshop pentru Guitar Hero 5 adus intr-un timp foarte scurt. Tineti-o tot asa .

  7. #1787 SP
    Member Nestea's Avatar
    Sper k primesc si eu azi fifa k am facut precomada cam de 2 sapt k membru si sunt si la 5min de voi

  8. #1788 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    RonanN1 -1. Incerc sa aflu azi. A intarziat din cauza transportatorului si nu am control asupra lor, din pacate.
    2. Poate intarzia putin 1-2-3 zile. Voi afla exact luni cum sta treaba. Tot asa, dureaza mai mult la transport (mai exact am fost cam optimist eu cand am anuntat termenul initial).

    Nestea - ai PM.

  9. #1789 SP
    mns
    Junior Member mns's Avatar
    De ce am impresia ca ati uitat de precomenzile vechi? Nu de alta, dar unii useri se laudau pe aici ca au comandat jocul luni sau marti si miercui sau joi deja il aveau, altii l-au comandat acum 2 saptamani si inca il mai asteapta.

  10. #1790 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    mns - ai fost contactat telefonic? Nu am uitat de nicio precomanda, da-mi PM daca nu ai fost contactat ca sa verific.

  11. #1791 SP
    mns
    Junior Member mns's Avatar
    Am fost sunat cand am facut precomanda si apoi miercuri dimineata cum ca joi sau vineri ajunge. Dar din experienta mea cu fan curier (prin ei e expediat, nu?), daca nu a venit dimineata in zona mea, nu a mai venit deloc curierul in ziua respectiva.

  12. #1792 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    mns -ai PM.

    Am modificat si promotia zilei.

  13. #1793 SP
    Member Nestea's Avatar
    Primesc azi Fifa10?
    Nu traiesc in pestera si vad k alti il au de ieri.

  14. #1794 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nestea - cred ca ti-am dat PM. Pentru ca s-a schimbat nr. tau de telefon si nu a putut fi contactata persoana de contact, jocul nu s-a trimis. Am anuntat modificarea de telefon, trebuie sa fie contactata persoana de contact si sa confirme, apoi se poate trimite.

  15. #1795 SP
    Member Nestea's Avatar
    pai de ieri pana azi nu s a putut suna? k ieri am schimbat numarul pe siteul vostru

    ---------- Post added 02-10-2009 at 02:32 PM ----------


  16. #1796 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nestea - numarul de telefon nu se schimba si in comanda. Update-ul de cont nu modifica datele din comanda, este emailul pe care l-a primit cand a fost comanda, nu se modifica.

    De asemenea, cand mi-ai spus de modificare, a fost sunat (azi) si pe numarul nou si nu a raspuns. Mai sunam si acum, dar nu mai poate pleca azi, poate pleca luni daca raspunde la telefon si confirma.

  17. #1797 SP
    Junior Member Amur's Avatar
    Razvan, stii cumva daca elite-ul cu halo e modelul nou, jasper?

  18. #1798 SP
    Member tudort's Avatar
    da..buna intrebare Amur..am si eu inca una...
    Veti aduce si voi asa ceva? Worthplaying | 'Forza Motorsport 3' (X360) Gets 250GB Super Elite Bundle
    Probabil ca noile modele toate sunt Jasper...as fi interesat de un astfel de bundle.

  19. #1799 SP
    Junior Member raul79's Avatar
    Razvan sti cumva cand intra in stoc modelul elite cu halo ce il aveti prezentat ca scrie in curand si ma intereseaza sa stiu dc mai astept sau ma orientez spre altceva

  20. #1800 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    GOLD aduceti?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 90 of 452 FirstFirst ... 40 80 88 89 90 91 92 100 140 190 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts