Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 39 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 ... LastLast
Results 261 to 280 of 765

Thread: Review Codes & Giveaways

  1. #261 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Doar un singur participant pana acum? Haideti ca nu trebuie sa fiti mari scriitori. Daca pana sambata nu vad cel putin 10, ma supar pe voi

  2. #262 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Doar un singur participant pana acum? Haideti ca nu trebuie sa fiti mari scriitori. Daca pana sambata nu vad cel putin 10, ma supar pe voi
    Ma bag eu dar doar pentru Xbox One.... Glumesc...pacat ca nu sunt multi oameni interesati... Si pacat ca nu ajung si jocuri pt review de Xbox One!

  3. #263 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Din pacate asta nu e pt XOne Problema e ca sunt multi care au PS4 dar putini care vor sa depuna un mic efort.

  4. #264 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Din pacate asta nu e pt XOne Problema e ca sunt multi care au PS4 dar putini care vor sa depuna un mic efort.
    Pai Dant3 ai vazut dude ca de fiecare data m-am bagat la scris fara discutii, stiri, review-uri....Partea naspa e ca acum am o perioada cam proasta, ca faceam si la noile jocuri un review....

  5. #265 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu am vazut, ma asteptam la altceva de la tinerii posesori de PS4, mai ales acum ca sunt in vacanta. Eh, asta e, vedem pana sambata, daca nu, bucuria lu' Baciu.

  6. #266 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Trece-ma si pe mine pe lista, sunt curios cum mai sunt point 'n click-urile din ziua de azi.

  7. #267 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Ma inscriu si eu!

  8. #268 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Daca vrei doriti ... fie inca un doritor PS4

  9. #269 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Hai, doar 4? amr 6 ore

  10. #270 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Scuze pentru întârziere, acum am ajuns acasă
    uploadfromtaptalk1436655098849.jpg

  11. #271 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Multumesc pentru joc. Azi las Witcher 3 de o parte si incep broken age. In cel mai scurt timp o sa pun si rewiew-ul.

  12. #272 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cu plăcere, sper să îți placă, ai timp două săptămâni, nu e grabă

  13. #273 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    In cateva zile e gata, sorry pentru delay... nu prea am avut timp!
    Ceva noutati in legatura cu review-ul?

  14. #274 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mi-a dat mesaj naz ca a fost foarte prins cu ceva probleme si ca va incerca in weekend sa scrie. Let's wait a little more...

  15. #275 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Este 90% gata, imi cer scuze pentru intarziere... incerc sa-l finalizez in noaptea asta! Am avut niste probleme si nu am apucat sa-l fac in timp util, promit sa ma revansez

  16. #276 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sunt șanse mari să fac rost de un cod pt Vanishing of Ethan Carter. Să va pregătiți pt o recenzie. Sper să aprobe băieții cererea, au fost foarte de treabă din ce am vorbit cu ei până acum. Le-am recomandat desigur forumul nostru, chiar dacă recenziile sunt în limba română, au spus ca nu contează. Mi se pare interesant ca băieții ăștia cu studiouri mai mici sunt mai ok decât marile companii

  17. #277 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Sunt interesat de Vanishing of Ethan Carter.

    BTW, ce e nevoie sa faci pentru a primi codurile astea de la developeri ?

  18. #278 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sa-i contactezi și să le spui despre comunitatea noastră, le dai un link apoi cu recenzia

  19. #279 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Va prezint si-un review scris de mine, acum ceva timp, in caz ca aveti indoieli despre joc. Don't worry, no spoilers.
    https://gotgame.com/2014/10/13/revie...-ethan-carter/

  20. #280 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Parcă nu ți-a plăcut sau am înțeles eu greșit din ce ai scris pe topicul jocului. Te plângeai de unele chestii, acum văd ca are 10 Vezi să nu se supere lumea ca pui link din altă parte.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 39 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 ... LastLast

Similar Threads

  1. Giveaways - Steam/EGS/EA Play/GOG/Uconnect Keys By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 455 Last Post: 20-01-2024, 15:39
  2. User Review: Ibb & Obb (PS3) By erik95 in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 18:31
  3. Review: Best PS1 & PS2 Games By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 49 Last Post: 20-05-2011, 20:50
  4. Primul review: Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts 8.3 By Bobby in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 05-11-2008, 20:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts