Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 39 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 61 to 80 of 765

Thread: Review Codes & Giveaways

  1. #61 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Perioada de inscriere pentru Brothers: A Tale of Two Sons (Xbox 360) s-a incheiat. Castigatorul selectiei este Scofield91.
    Attached Images Attached Images brothers.jpg

  2. #62 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Mulțumesc ReNeGaDe124 și CG! D-abia aștept să-l joc.

    Săptămâna viitoare și review-ul!

  3. #63 SP
    Member DobaiSzilard's Avatar
    Ma bag eu la Far Cry 3. M-am inscris si pe YouTube. Nu sunt sigur care varianta e buna

  4. #64 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    [REVIEW CODE]
    • ibb & obb (PS3)



  5. #65 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Nu este nimeni interesat?

    Mai prelungim cu inca 24 de ore. Daca nici pana maine nu o sa fie vreun doritor, codul va fi returnat publisherului.

  6. #66 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Ma bag eu la ibb&obb.

  7. #67 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Perioada de inscriere pentru ibb & obb (PS3) s-a incheiat. Jocul va ajunge la erik95.

  8. #68 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Multumita celor de la Ska Studios si Sparpweed am primit niste coduri suplimentare si vom putea organiza o tombola.

    [GIVEAWAY]
    • 3 x Charlie Murder (X360)
    • 2 x ibb & obb (PS3)


    Nu esti Premium User? Afla aici cum te poti abona pentru a putea participa la aceasta tombola: http://www.consolegames.ro/forum/f59...ium-vip-users/

  9. #69 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Cei cu X360, inscrieti-va pentru Charlie Murder pentru ca este un joc frumos. Puteti sa cititi si un review cu ocazia asta.

    http://www.consolegames.ro/forum/f46...er-xbox-360-a/

  10. #70 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Eu ma inscriu cu placere, doar ca nu voi putea scrie nimic in urmatoarele 10 zile.

  11. #71 SP
    Member DobaiSzilard's Avatar
    M-as inscrie pentru Charlie Murder insa nu am 1000 de postari inca si nici nu sunt cont premium

  12. #72 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by AlanPoe View Post
    Eu ma inscriu cu placere, doar ca nu voi putea scrie nimic in urmatoarele 10 zile.
    Am mentionat ca este un giveaway/tombola/concurs cu premii, cum vrei sa-l numesti. In cazul in care ai castiga un joc poti face ce vrei cu el, nu ai nici o obligatie, nu trebuie sa scrii nimic. Numai in cazul codurilor pentru review este necesara redactarea unui articol. Pentru Charlie Murder a scris deja Marinake un review, postat mai sus chiar de el. Iar pentru ibb & obb codul de abia a ajuns la erik95 pentru a redacta articolul, cum se poate vedea mai sus pe pagina.

    Quote Originally Posted by DobaiSzilard View Post
    M-as inscrie pentru Charlie Murder insa nu am 1000 de postari inca si nici nu sunt cont premium
    Imi pare rau dar la tombole se pot inscrie doar userii Premium, nu te-ar fi ajutat daca aveai 1000 de postari in acest caz.




    De asemenea, nu inteleg de ce nu s-a inscris nimeni pana acum. S-a inteleg ca nu va plac jocurile gratuite? In cazul asta, nu mai cer coduri in plus pe langa cel de review pe viitor. Eu m-am gandit ca ar fi bun un bonus pentru userii Premium care au ajutat siteul prin donatii.

    Cine doreste sa se inscrie la tombola trebuie sa posteze in acest thread si sa mentioneze care joc dintre cele 2 ar dori sa-l castige, exact cum se procedeaza si in cazul codurilor pentru review.

  13. #73 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Mă înscriu pentru Charlie Murder.

    P.S - Daca sunteti interesati si de alte giveaway-uri, intrati aici. (pentru PC)

  14. #74 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    +1 pentru Charlie Murder

  15. #75 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Ma inscriu si eu pentru ibb & obb (PS3)

  16. #76 SP
    Member eneea's Avatar
    si eu pt charlie murder...chiar vreau sa-l joc

  17. #77 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Imi pare rau pentru intarziere, a aparut o plecare neprevazuta si nu am mai avut acces la PC. Intrucat nu au existat foarte multi interesati si perioada de inscriere nu prea a fost respectata codurile vor fi acordate pe principiul primul venit, primul servit.

    Asadar, castigatorii codurilor pentru Charlie Murder sunt Alexandru, AlanPoe si eneea. Iar pentru ibb & obb castigatorul este gvingi76. Veti primi codurile prin PM in scurt timp.

    Cel de-al doilea cod pentru idd & obb va fi dat primului Premium User care isi manifesta interesul in acest thread.

  18. #78 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    [REVIEW CODE]
    • PAYDAY 2 - Career Criminal Edition (pre-order Loot Bag DLC + Armored Transport Heist DLC) - (Steam)



  19. #79 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Mă bag!

  20. #80 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Ma inscriu si eu pentru Payday 2

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 39 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast

Similar Threads

  1. Giveaways - Steam/EGS/EA Play/GOG/Uconnect Keys By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 455 Last Post: 20-01-2024, 15:39
  2. User Review: Ibb & Obb (PS3) By erik95 in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 18:31
  3. Review: Best PS1 & PS2 Games By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 49 Last Post: 20-05-2011, 20:50
  4. Primul review: Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts 8.3 By Bobby in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 05-11-2008, 20:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts