Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 242 of 381 FirstFirst ... 142 192 232 240 241 242 243 244 252 292 342 ... LastLast
Results 4,821 to 4,840 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #4821 SP
    Junior Member TwiXXXie's Avatar
    Salut, daca va intereseaza, sunt niste oferte faine la pcgarage pentru xbox si jocuri ps3/xbox cu reducere

  2. #4822 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    De ce sunt reticenti oameni sa faca plata in avans la tranzactii:
    Poliţia intră şi �n okazii.ro | zoso blog

    Personal cred ca e bine sa fi reticent... selectiv. Ca doar nu o sa fiu reticent sa trimit bani inainte la divayo, RobertDinu, Webpredator, gatsu10, catza86, BoDoPSX, nutzule, gameschnuff, party_man, flonils, iPaul, Link si altii cu feedback bun (lista este in ordinea din iTrader nu in urma interactiuni cu ei)

  3. #4823 SP
    Member b615dub's Avatar
    Vreau sa stiu si eu cum procedez cu plata la zavii.

    Cand alimentez cardul (BRD) pun lei sau lire si cursul de schimb il folosesc pe cel de la BRD?
    Transportul dupa cate am vazut este gratis indiferent de cate jocuri cumpar 1/10?
    Si adresa de destinatie din contul creeat pe zavvi trebuie sa fie identica cu cea din card?

    Merci.

  4. #4824 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by b615dub View Post
    Vreau sa stiu si eu cum procedez cu plata la zavii.

    Cand alimentez cardul (BRD) pun lei sau lire si cursul de schimb il folosesc pe cel de la BRD?
    Transportul dupa cate am vazut este gratis indiferent de cate jocuri cumpar 1/10?
    Si adresa de destinatie din contul creeat pe zavvi trebuie sa fie identica cu cea din card?

    Merci.

    Lei; Folosesti cursul BRD dar e bine sa ai cativa lei in plus pe card in caz ca e nevoie.
    Da.
    Nu.

  5. #4825 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    La adresa , iti recomand sa scrii esentialul in acele rubrici , mai ales ca la sfarsit ai un mic preview la cum va arata adresa ta pe plic ... Mie de ex , astia de la posta romana mi-au trecut ceva de genul " adresa inexistenta " in baza lor de date ... ( si nu e prima data )

  6. #4826 SP
    Member b615dub's Avatar
    Pe sendit a comandat cineva si cat e transportul?

  7. #4827 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by b615dub View Post
    Pe sendit a comandat cineva si cat e transportul?
    Sendit apartine grupului The Hut(Zavvi).Ultima oara stiam 2 lire

  8. #4828 SP
    Junior Member kFcRooLS's Avatar
    A mai cumparat azi cineva puncte microsoft de pe Cheapxboxlivecodes sau de pe electronicfirst? Intreb pentru ca eu am cumparat pe la ora 14:14 si inca nu am primit niciun cod. A mai avut cineva problema asta?

    P.S. Am cumparat de pe cheapxboxlivecodes

  9. #4829 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Uita-te in spam, eu am primit odata acolo.

  10. #4830 SP
    Member ymess's Avatar
    Quote Originally Posted by kFcRooLS View Post
    A mai cumparat azi cineva puncte microsoft de pe Cheapxboxlivecodes sau de pe electronicfirst? Intreb pentru ca eu am cumparat pe la ora 14:14 si inca nu am primit niciun cod. A mai avut cineva problema asta?

    P.S. Am cumparat de pe cheapxboxlivecodes
    Am cumparat si eu de la ei acum o luna si am primit codul in 3 zile.

  11. #4831 SP
    Junior Member kFcRooLS's Avatar
    Nu am primit nimic in SPAM si sunt sigur de asta. Le-am dat un mesaj si mi-au raspuns la cam 1 ora spunandu-mi ca nu mai au coduri pe stoc si ca o sa imi primesc codul in curs de 24h. Sper acum sa se tine de promisiune...

  12. #4832 SP
    Junior Member RobertChiper's Avatar
    Imi poate spune cineva cat timp dureaza transportul de pe shopto?

  13. #4833 SP
    Junior Member kFcRooLS's Avatar
    Aproximativ 5 zile lucratoare.

  14. #4834 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Mie mi-au venit tot timpul in maxim 3 zile.

  15. #4835 SP
    Member dilibau666's Avatar
    Vreo idee ZAVVI trimite din nou in Romania?Si presupun ca trebuie sa-mi fac un cont nou ca alea vechi au fost sterse nu?

  16. #4836 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    da si da

  17. #4837 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Salut,

    DA, trimit, de cateva luni buni. Dc. ti-a fost dezactivat contul poti sa-ti faci unul nou folosind aceleasi date.

    Cheers,

    L.

    Quote Originally Posted by dilibau666 View Post
    Vreo idee ZAVVI trimite din nou in Romania?Si presupun ca trebuie sa-mi fac un cont nou ca alea vechi au fost sterse nu?

  18. #4838 SP
    Member theSrN's Avatar
    legat tot de zavvi, la o comanda expediata ieri, am primit mailul de confirmare in care se afla si un tracking number, iar imediat sub: "To track your order online: click here". Problema fiind ca nu e niciun hyperlink acolo, e doar textul "click here" stie cineva unde se poate verifica acel tracking number?

  19. #4839 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Da, uneori vin fara hyperlink.
    aici poti introduce numarul
    N-o sa ai ce vedea acolo, decat atunci cand pleaca si ajunge la curierul lor de externe dupa care nu se va mai updata

  20. #4840 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Quote Originally Posted by TheProfessoR View Post
    legat tot de zavvi, la o comanda expediata ieri, am primit mailul de confirmare in care se afla si un tracking number, iar imediat sub: "To track your order online: click here". Problema fiind ca nu e niciun hyperlink acolo, e doar textul "click here" stie cineva unde se poate verifica acel tracking number?
    Stai linistit ca la fel am patit si eu , oricum in mare parte din cate am vazut si eu , in 24 de ore le si expediaza ... la noi sau la vecini e problema


    In alta ordine de idei , am gasit un joc pe shopto ... experiente neplacute pe acolo / vreo sugestie ? si este vorba doar de 1 joc ... ca celalalt care mi-l doresc e prea scump la ei ... vreo taxa doar pt 1 disc sau e totul ok ?
    Ms anticipat

    LE : cam cat timp sta un joc pe HOT DEAL ( banii intra pe 7 febr ) daca are cineva o idee ( e raritate si nu prea se cauta )

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts