Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 252 of 381 FirstFirst ... 152 202 242 250 251 252 253 254 262 302 352 ... LastLast
Results 5,021 to 5,040 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #5021 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Mi-a dat mie codul să încerc, i-am promis un card PSN de 10 lire în schimb.
    Dar codul fusese deja folosit...
    Dovada în attachement.
    Attached Images Attached Images xbox-code.png

  2. #5022 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Renegade a descoperit workaround-ul saptamana trecuta, pe 21 - deci abia in 2 saptamani vom vedea dc. merge.

    Eu tocmai am plasat o comanda pt Hitman Absolution: Deluxe de PS3 + un cod de discount si mi-au luat comanda. Apare in cont ca si order placed. Va tin la curent cand primesc dispatch.

    Cheers,

    L.
    Ceva update la asta? Chiar sunt curios daca merge metoda sau nu?

  3. #5023 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Ceva update la asta? Chiar sunt curios daca merge metoda sau nu?
    http://www.consolegames.ro/forum/f60...tml#post957844

    Se pare ca da.

    Quote Originally Posted by flightcrank View Post
    plm cam multa bataie de cap pt ca sunt mai ieftini cu o lira
    Eu totusi zic ca merita.
    Si mie mi-au facut la fel dar la scurt timp dupa ce i-am contactat pe site (20 minute) mi-au dat codurile.

    Si au fost chiar foarte amabili.

  4. #5024 SP
    Member shaqkers's Avatar
    Metoda zavvi cu 1 lira functioneaza.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

  5. #5025 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Ati cumparat careva de la mediagames.ro ?

    Au preturi foarte bune la hardware, nu stiu cat sunt de incredere.

  6. #5026 SP
    Member momi's Avatar
    Pachet chatpad xbox360 la 60 Ron in auchan titan ...mai aveau citeva bucati...pret foarte bun.
    Attached Images Attached Images img_20130408_175955.jpg

  7. #5027 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    *off topic: trebuie sa facem o colaborare cu Altex. La asa preturi garantez ca foarte multi colegi forumisti cumpara de la ei.

    on topic: Buy Persona 4: Arena Limited Edition on PlayStation 3 | Free UK Delivery | GAME) Jocul costa 35 de lire (desi nu s-a lansat inca), dar cei de la Game ofera soundtrack-ul pe un disk de vinyl. Cred ca e oferta valabila doar la ei. Ma tenteaza sa il cumpar...

  8. #5028 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu stiu ca e o colaborare, prin acel banner. Oricum nimeni nu a luat prin el...

  9. #5029 SP
    Member shaqkers's Avatar
    Quote Originally Posted by shaqkers View Post
    Metoda zavvi cu 1 lira functioneaza.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
    Azi, au ajuns produsele de la zavvi.le-a adus un nene direct acasa.am scapat de posta romana

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

  10. #5030 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by shaqkers View Post
    Azi, au ajuns produsele de la zavvi.le-a adus un nene direct acasa.am scapat de posta romana

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
    Adica la 1 lira iti aduce coletul la usa?
    Cumva de la GLS?

  11. #5031 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Tocmai am cumparat 16 lire de pe electronicfirst prin moneybookersCodul mi-a ajuns in 5 minRecomand

  12. #5032 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Intamplare:
    Zic sa profit de promotia FIFA Street la 50 ron de la Altex si joi seara pe 11 Apr intru si fac o rezervare la cel mai apropiat Altex de mine pt a ridica produsul pe 12.04
    Intamplator era un Mediagalaxy Iris Titan, unde fac si rezevarea. Primesc email de confirmare cu pretul de 80 ron in loc de 50.
    In dimineata lui 12 apr, trimit mail de confirmare a pretului, fiind confuz dupa rezervarea facuta. Mi se raspunde scurt si la obiect: "Pretul pe site acum este tot de 79,90 lei. Rezervarea fiind la acelasi pret, daca doriti il veti achizitiona."
    Ii spun omului ca in momentul rezervarii pretul era 50 lei, este adevarat ca am primit confirmare cu 80...dar totusi nu mi se pare corect.
    In fine renunt la comanda multumidu-le pt neseriozitate. Toate astea intamplandu-se pe 12.04. Am dat uitarii.

    Azi pe 15 Apr primesc telefon de la Iris MediaGalaxy de la sefa de magazin spunandu-mi ca a ajuns la ea acea conversatie pe email si ca ma asteapta maine 16 apr in magazin sa ridic produsul la pretul rezervat de 50 ron, cerandu-si si scuze pt impolitetea angajatului cu care vorbisem initial.
    Nici 80 de lei nu este o suma mare pt acel joc, insa m-a deranjat atitudinea si am renuntasem.

    In schimb dupa telefonul de astazi...mi-am schimbat parerea despre acest magazin! jos palaria pt doamna sefa de magazin !

  13. #5033 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    din păcate am ajuns sa apreciem prea mult chestiile normale

  14. #5034 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    ai dreptate insa asta e realitatea, cand mai gasesti cate unul normal il apreciezi!
    PS: azi am fost la MG si l-am luat, era ultima bucata rezervata de doamna mai sus mentionata.

  15. #5035 SP
    Member razu's Avatar
    nu stiu pe cine/cat intereseaza dar Okazii.ro: Activitatea utilizatorului AllianceComputers, istoric calificative, feedback de la utilizatori - Okazii are:

    SAM & MAX THE DEVIL'S PLAYHOUSE COLLECTOR'S PC (sezonul 3) si SAM AND MAX SEASON 1
    TALES OF MONKEY ISLAND PC
    MACHINARIUM COLLECTOR'S EDITION PC

    preturi intre 30 si 50 de lei/buc;

  16. #5036 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by razu View Post
    nu stiu pe cine/cat intereseaza dar Okazii.ro: Activitatea utilizatorului AllianceComputers, istoric calificative, feedback de la utilizatori - Okazii are:

    SAM & MAX THE DEVIL'S PLAYHOUSE COLLECTOR'S PC (sezonul 3) si SAM AND MAX SEASON 1
    TALES OF MONKEY ISLAND PC
    MACHINARIUM COLLECTOR'S EDITION PC

    preturi intre 30 si 50 de lei/buc;
    Nu esti tu si ala de pe Okazii?

  17. #5037 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Tocmai am comandat si eu de pe zavvi cu metoda lui Renegade si am primit despatch.Stiti cumva in cate zile ajunge estimativ?

  18. #5038 SP
    Member shaqkers's Avatar
    Eu am primit in 7 zile.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

  19. #5039 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu am primit pachetul in 5 zile lucrătoare si cel mai mult am aşteptat vreo 2 săptămâni. O sg data a durat 2 saptamani, in rest nu am avut probleme

  20. #5040 SP
    Member razu's Avatar
    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    Nu esti tu si ala de pe Okazii?
    nope, am user-ul raznroll pe okazii, astia-s niste unii care au un magazin in capitala;

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts