Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 245 of 381 FirstFirst ... 145 195 235 243 244 245 246 247 255 295 345 ... LastLast
Results 4,881 to 4,900 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #4881 SP
    Senior Member boga's Avatar
    E clar..revenim la ShopTo si eBay. E absurd sa iei un joc de ~15 lire si sa platesti transport inca pe atat. Pacat. A fost frumos cat a durat

  2. #4882 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pai te ajuta Robert Dinu, mai ales ca eşti din Bucureşti, doua lire in plus nu-i mult

  3. #4883 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Da, asa e, dar una e sa rezolvi tu in 2 pasi si 3 miscari cu PayPal si dupa aia sa-ti vina pachetu la usa si alta sa te duci sa depui bani intr-un cont, sa astepti sa plece o comanda mai mare si dupa aia sa te duci in celalalt capat al Bucurestiului E foarte bine ca putem apela la RD si am facut-o si eu, dar pentru chestii mai valoroase si mai voluminoase, nu pentru un joc. In fine, eu zic ca or sa revina la ganduri mai bune cei de la zavvi..they just need some time.

  4. #4884 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Salut , sper sa nu fie chiar 100 % offtopic ... dar dupa ultima stire a site-ului ... m-ar interesa jocul " Journey " ... exista vreo varianta de cumparat pe PS3 ( inafara de download de pe psn ) ... ca nu prea am gasit pe la noi ... si nici google nu a fost asa mult de folos ... MS

  5. #4885 SP
    Junior Member ayyk's Avatar

  6. #4886 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  7. #4887 SP
    Junior Member diak's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    Eu la ultima comanda la EF a trebuit sa le dau mail după 24 ore sa le aduc aminte ca am comandat un cod. Din pct meu de vedere sunt ok ca si preț însă la promptitidine lasă de dorit.
    Și nu sunt la prima experiență negativă cu ei. Data trecută am ajuns să fac sesizare la Paypal după 48 de ore de la comandă...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tocmai mi-a venit codul de la electronicfirst. 5 minute după plata.
    Ultima oară a durat vreo 5 ore...

  8. #4888 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Gratias pt link-uri

  9. #4889 SP
    Junior Member RobertChiper's Avatar
    Imi poate spune cineva unde pot gasi Bioshock Ultimate Rapture Edition pentru xbox 360?

  10. #4890 SP
    Junior Member marius_bogdan's Avatar
    Daca fac un Back order la shopto in cat timp ar ajunge jocul la mine? Daca a facut cineva.
    Most wanted pentru PS3 si Xbox la doar 17£ la back order.

  11. #4891 SP
    Member DobaiSzilard's Avatar
    Daca sunteti abonati la newsletter-ul Magazin jocuri noi pc ps3 xbox360 | Jocuri 2012 | Games Shop ati primit ieri un cod de reducere 50% la orice comanda valabila azi, 1 martie

  12. #4892 SP
    Junior Member inhumanDisease's Avatar
    Mda, faina treaba au facut astia. Am dat comanda la 6 jocuri, dupa 10 min sunt sunat sa aud ca au doar 1 joc din cele 6.Voi ati prins ceva miere sau nici nu a existat ?

  13. #4893 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    A reusit cineva sa comande vreun gift card? Eu am fost sunat, dar mi s-a spus ca produsul respectiv nu face parte din promotie.

  14. #4894 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Am dat 4 comenzi , toate anulate pe motiv ca stoc epuizat

  15. #4895 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Am prins si eu un RDR Goty si un Crysis 2 LE la spartu targului. 140 de lei cu tot cu transport. Nu e rau, dar probabil ca ce a fost mai bun s-a dat de dimineata. In orice caz, faina initiativa

  16. #4896 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Beneficiezi de 50% discount pentru toate produsele din stoc dar nu si pentru costul de transport al comenzii sau pentru certificatele cadou.
    Deci fara certificatele cadou

  17. #4897 SP
    Junior Member inhumanDisease's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    Am prins si eu un RDR Goty si un Crysis 2 LE la spartu targului. 140 de lei cu tot cu transport. Nu e rau, dar probabil ca ce a fost mai bun s-a dat de dimineata. In orice caz, faina initiativa
    Pe la ce ora ?

  18. #4898 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by inhumanDisease View Post
    Mda, faina treaba au facut astia. Am dat comanda la 6 jocuri, dupa 10 min sunt sunat sa aud ca au doar 1 joc din cele 6.Voi ati prins ceva miere sau nici nu a existat ?
    Din 3 comandate aveau doar 1.
    Nu cred ca cele 2 jocuri au existat vreodata pe stock pentru ca am comandat pe la primele ore.
    Slabe sanse sa le fi luat cineva inainte.

  19. #4899 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Am reusit sa comand 2 X Dishonored pentru PS3. 107 lei bucata. Am ratat DS 3

  20. #4900 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post

    Slabe sanse sa le fi luat cineva inainte.
    Te contrazic,eu am facut comanda la ora 00:02
    Daca au mai fost cativa ca mine...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts