Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 381 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 57 107 ... LastLast
Results 121 to 140 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #121 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Mi-am dat seama la tine, ma refeream la restul care spuneau ca au platit taxe.

  2. #122 SP
    Member Bugghy's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    oferta pe thehut
    Care e codul de discount ca nu-l gasesc nicaieri?

  3. #123 SP
    Member novi's Avatar

    Wink

    Quote Originally Posted by Bugghy View Post
    Care e codul de discount ca nu-l gasesc nicaieri?
    Halloween este codul!

  4. #124 SP
    Member Bugghy's Avatar
    Quote Originally Posted by novi View Post
    Halloween este codul!
    Asta era la vechea promotie cu reducere 2 lire pentru >15 lire. Si nu mai merge.
    Eu intrebam pentru promotia noua cu reducere de 5 lire pentru >40 lire

  5. #125 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Nu scrie nimic de cod, incearca sa vezi poate iti apare discount-ul automat la final, fara cod.

  6. #126 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    da face automat cand depasesti 40 lire

  7. #127 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    A facut cineva precomanda de pe TheHut la vreun joc. Ma tenteaza sa fac la GoW2 mai ales ca fac reducere de 5 lire. Pe site scrie ca in 3-5 zile vine.

    LE: Acum am observat: 15 zile in afara UK-ului.

  8. #128 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar

    Lightbulb dvd bezel

    as vrea si eu daca are cineva asa ceva in plus,un dvd bezel pt 360 cromat...
    platesc,numai sa gasesc...


    merci
    Attached Images Attached Images 88c5_1.jpg dvd-bezel.jpg

  9. #129 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    A facut cineva precomanda de pe TheHut la vreun joc. Ma tenteaza sa fac la GoW2 mai ales ca fac reducere de 5 lire. Pe site scrie ca in 3-5 zile vine.

    LE: Acum am observat: 15 zile in afara UK-ului.

    man nu dureaza 15 zile sa iti ajunga de pe thehut. recordul il am de 1 zi (de 2 ori...beat me ) iar cel mai mult 6 zile. weekend inclusiv

    cheers

  10. #130 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Si mie in patru zile pentru cele 5 comenzi pe care le-am avut pana acum la ei. Mika nu te lua dupa masurile de siguranta pe care si le iau ei. Tot timpul va ajunge mai repede

    Sunt curios daca am norocul lui BoDoPSX si imi ajunge Fallout 3 maine, cu o zi inainte de lansare

    L.E. A mai comandat cineva de pe dvdcrave.com folosind posta normala? Au trecut 9 zile de cand am primit mail de shipped pentru Fable 2 si inca nu a ajuns

  11. #131 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    khan din australia mai devreme de 10 zile nu mi-a ajuns nimic. nu am luat de la ei Mo poate sa iti confirme cat face de la ei.

  12. #132 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Mo a luat prin UPS si evident a ajuns mai repede dar e si mai scump. Mersi. Eu credeam ca e 5-6 zile si nu stiam de ce dureaza atat.

  13. #133 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    L.E. A mai comandat cineva de pe dvdcrave.com folosind posta normala? Au trecut 9 zile de cand am primit mail de shipped pentru Fable 2 si inca nu a ajuns
    Prin posta romana poate sa dureze si 2 saptamani, din pacate.

  14. #134 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    man nu dureaza 15 zile sa iti ajunga de pe thehut. recordul il am de 1 zi (de 2 ori...beat me ) iar cel mai mult 6 zile. weekend inclusiv

    cheers
    Mie in provincie mi-a venit o comanda data in 13 octombrie la pranz de-abia in 24.

  15. #135 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Prin posta romana poate sa dureze si 2 saptamani, din pacate.
    Mi-a ajuns codul de redeem pentru Fable 2 Pub Games azi dar jocul tot n-a ajuns. Nu inteleg de ce nu le-au trimis pe amandoua odata.

  16. #136 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Gata! M-am saturat de thehut, dupa ce am asteptat 2 saptamani sa imi ajunga un joc care era in stoc, astazi m-am enervat rau de tot. Am dat comanda la MGS Portable Ops de vre-o 10 zile lucratoare si astazi era tot in starea de "Waiting Stock Pick", am dat cancel si il iau de altundeva, nu mai iau veci de la ei.

  17. #137 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    cu o floare nu se face primavara...

    eu n-am avut niciodata probleme.. dar un prieten care tot asa a asteptat.. a primit mail de la ei dupa approx. 10 zile cum spui si tu, in care si-au cerut scuze ca sunt niste probleme dar ii vor trimite jocul.

  18. #138 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Stiu, fiecare cu norocul lui, dar eu m-am lecuit de ei, o sa incerc de acum incolo si altele sa vad daca am mai mult noroc.

  19. #139 SP
    Member Bugghy's Avatar
    Am facut o comanda joi pe thehut si am primit-o azi in provincie. In 3 zile lucratoare mi se pare super. Singura treaba e ca mi-a venit discul iesit din locasul lui din carcasa, dar nu are nimic.
    Acum astept little big planet

  20. #140 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Am facut pre-order la GeoW2 de pe TheHut. O sa postez cand mi-a venit (jocul se lanseaza pe 7 luna asta).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 381 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 57 107 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts