Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 102 of 145 FirstFirst ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 ... LastLast
Results 2,021 to 2,040 of 2881

Thread: 100% Trophy & Achivements Completionists Thread

  1. #2021 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Poi ai acolo sus link la profilul meu , boghy0205 hehe 4 din ele cred ca ti le pot face , dar sry nu ma bag la ala cu cei 2 heavy guys , prea enervant Restul 4 incerc sa ti le fac Eu la ala cu cei 2 heavy guys am stat sus si am facut challenge cu +100 puncte E foarte enervant ala , ca te prinde in corzi daca nu te misti rapid si tinand cont ca nu l am jucat de ceva vreme , voi fi f rusty.

  2. #2022 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Fiecare cu punctul lui de vedere. Eu nu as accepta sa joace cineva in locul meu pentru a castiga ceva pentru mine. Iar cand facem boosting, profita ambele parti.
    Multa bafta va doresc!

  3. #2023 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    o sa mai incerc din nou si eu azi cand ajung acasa si daca tot nu reusesc iti dau un pm


    raduadelin daca ar fi sa o luam pe logica asta.... nici tutorial nu ai avea voie sa folosesti ca nu e meritul tau....ar trebui sa iti dai seama singur unde sunt ascunse toate chestiile sau cum sa faci anumite lucruri in jocuri.

  4. #2024 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Las ca stiu eu ca in secret ai primit ajutor jk jk

    Bogdan guide asta am folosit eu , cand aveam probleme

  5. #2025 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    da stiu ghidul.problema e cu punctele...ca sa supravietuiesc si unde sa stau am vazut in filmulete. e suspect jocul....cateodata nu vrea neam sa dea headshot....si plus ca si asa e dificil sa stai in viata. si as vrea sa il termin sa il sterg de pe consola sa pot sa instalez altceva ca numai am spatiu ).

  6. #2026 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Mai adaug unul #IDARB.. Se obțin destul de repede, dar cu ceva bătaie de cap ( la qr Code,+ cont nou de Twitter)
    Attached Images Attached Images screenshot_2015-10-10-14-06-09.png

  7. #2027 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar


    Update:
    100%
    Far Cry 3 Blood Dragon (2/10) - Un joc ce nu se ia nicio clipa in serios, insa acest lucru il face sa fie super distractiv. E plin de clisee si ironii la adresa filmelor din anii '80. Gameplay-ul este construit pe nucleul celui din Far Cry 3, ceea ce inseamna ca este foarte bun, iar grafica este si ea multumitoare. Recomand daca inca detineti un PS3, merita pe deplin cele cateva ore petrecute in el.

    Platinum
    #31. The Darkness II - 100% [P] (2/10) - L-am jucat cu aceeasi placere ca acum 3-4 ani. Grafica e invechita, dar chiar nu conteaza cand gameplay-ul si povestea sunt atat de bune. Chiar as vrea o a treia parte pe current-gen, dar cred ca va ramane doar un vis al meu.

    Attached Images Attached Images darkness-ii-platinum.png

  8. #2028 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar



    36. Uncharted Drake's Fortune Remastered 90% [P] (5/10) Cam aceeasi treaba cu varianta de PS3. Am mai facut si cateva dintre trofeele introduse special pentru remastered dar nu pe toate. Boghy zicea ca modul crushing e average, nu zic nu, dar pentru un jucator medicoru ca mine a fost destul de solicitant si nu cred ca ma voi baga la Brutal. Mai bine ma apuc de 2.


    In alta ordine de idei, am trecut la lvl 16 si am depasit 2000 de trofee.


  9. #2029 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Man sa fim seriosi mediocru nu esti.Ai facut Bloodborne , MK X , Mordor dlc.Parerea mea este ca esti un gamer foarte skilled Crushing la u 1 are cam 3-4 zone grele , dar tot sunt de parere ca , crushing este average

  10. #2030 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    Until Dawn [P] un joc extraordinar. l-am terminat de 3 ori odata cu toti in viata, odata cu toti morti, si odata varianta mea la alegeri cu Jessica si Matt morti

    Driveclub [P] insa nu 100% inca...foarte multe dlc-uri la el, deabia am 56% la el.



  11. #2031 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Mai usor cu spoilers Bogdan , unii nu au jucat jocul , nu stiu nume etc Sunt care au facut platina , dar nu au spus legat de joc nume etc.

  12. #2032 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    pai nu am dat nici un spoiler doar ca au murit 2 personaje in primul meu joc. oricum jocul are multe finaluri....foarte interesant cum se schimba povestea si dialogurile in functie de cei ramasi,de alegerile sau de chestiile gasite in joc eu unul am fost foarte incantat de joc. am inteles ca o sa scoata si partea a doua.



    mai ramane acuma Wolfenstein - Old blood sa il termin....sincer dupa cat de grele sunt challenge-urile la el mie si frica sa ma apuc de Wolfenstein - New order....si asta are la fel challenge-uri?

  13. #2033 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Nu, the new order nu are challenge-uri.

  14. #2034 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    atunci cred ca intai o sa il termin pe asta si pe urma sa ma apuc de GTA, ca la GTA o sa am ceva de jucat

    ---------- Post added 20-10-2015 at 07:39 ----------

    Cloudy with a Chance of Meatballs [P]

  15. #2035 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    A doua platină a mea, bineînțeles fără vreun efort, a venit singură
    uploadfromtaptalk1445466298472.jpg

  16. #2036 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    A aparut tales from the borderlands, ultimul ep?

  17. #2037 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar


    36. Uncharted 2 Among Thieves Remastered 90% [P] (4/10)

    Sincer, asta mi s-a parut ceva mai usurel decat primul. Chiar daca am jucat a doua jumatate a jocului atat pe hard cat si pe crushing din greseala. In rest nu m-am apucat sa fac 100% din cauza trofeelor ptr Brutal si Speed run.



  18. #2038 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Update:
    • The Witcher 3: Hearts of Stone - 1500/1500
    Lista:
    Attached Images Attached Images 20151024143806.jpg

  19. #2039 SP
    Junior Member NECROSMOKE's Avatar
    Quote Originally Posted by LeicaBogdan View Post
    atunci cred ca intai o sa il termin pe asta si pe urma sa ma apuc de GTA, ca la GTA o sa am ceva de jucat

    ---------- Post added 20-10-2015 at 07:39 ----------

    Cloudy with a Chance of Meatballs [P]
    Buna. numai vreau sa intreb, bogdanleica este ps id-ul tau?

  20. #2040 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Update:

    1# Infamous Second Son [P] grafica buna, gameplay fun, simplu de platinat
    2# Diablo III: Reaper of Souls [P] superb, platinat fara sa urmaresc asta, mai joc din cand in cand, dar nu se compara cu D2
    3# Assassin`s Creed Unity [P] poveste ok, glitchuit, din cauza asta a fost cea mai grea platina dintre toate
    4# The order 1886 [P] nu am urmarit platina, a venit natural, grafica buna, scurt
    5# Borderlands 2 [P] joc super amuzant, cand e jucat cu prietenii in 4, altminteri e grind
    6# Batman Arkham Knight [P] superb, grafica buna, gameplay addictive, printre cele mai bune jocuri Batman
    7# Witcher 3: The wild hunt [P] cel mai bun RPG jucat pe PS4, complex, detaliat, nu e de ratat
    8# Infamous First Light [P] un DLC mai lung al lui Second Son.
    9# Sniper Elite III [P] cel mai bun joc sniper jucat, nu m-am saturat de bullet camera, amuzant in co-op
    10# FarCry 4 [P] daca e jucat in single, la un moment dat devine plictisitor, cu aceleasi side-uri over and over and over....
    11# Alien Isolation [P] cel mai bun joc Alien ever. A surprins perfect atmosfera din primul film Alien, si nivelele sunt foarte fidel facute, seamana extraordinar cu Nostromo din film.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 102 of 145 FirstFirst ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 ... LastLast

Similar Threads

  1. Trophy Boosting By k1du in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 541 Last Post: 16-06-2015, 09:56
  2. 100% Completionists Thread (PC) By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 1 Last Post: 31-07-2013, 02:27
  3. Trophy By killlemalll3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 464 Last Post: 12-06-2013, 23:38
  4. Ajutor MC: L.A Trophy By morea2love in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 06-01-2010, 22:13
  5. Far Cry 2 Achivements By GeOKeR in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 17-09-2008, 14:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts