Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 108 of 145 FirstFirst ... 8 58 98 106 107 108 109 110 118 ... LastLast
Results 2,141 to 2,160 of 2881

Thread: 100% Trophy & Achivements Completionists Thread

  1. #2141 SP
    Member Halo's Avatar
    Wolfenstein: The New Order 1000/1000
    The Walking Dead: Season Two 1000/1000

  2. #2142 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar

    #39. Assassin's Creed Syndicate - 84% [P] (3/10, folosind ghid pentru unele collectables) - O surpriza placuta. Chiar regret ca l-am amanat atat de mult. O imbunatatire clara fata de Unity, nu am intalnit buguri, iar povestea, gameplay-ul si grafica au fost sufcient de bune pentru a ma tine lipit de consola o saptamana. Platina usoara, insa era loc de mai multa imaginatie la trofee. Recomand celor care nu l-au incercat pana acum.

    Attached Images Attached Images assassins-creed-syndicate-platinum.png

  3. #2143 SP
    Member b615dub's Avatar
    Cum ti s-a parut trofeul pentru 5000 obiecte distruse ?

  4. #2144 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Absurd, 1000 ar fi fost un nr. cat de cat ok. Cred ca am injurat pe toata durata trofeului

  5. #2145 SP
    Member AzFaust's Avatar
    12. Dragon Age: Inquisition - 66% [P]
    Mi-a placut atat de mult incat mai trebuie sa descopar doar niste collectables gen landmarks si regions, iar astea in jur de 5 cred. Culmea este ca prima parte a jocului este grea pe Nightmare, pe urma devine mai usor si zici ca esti pe dificultate normala. Am jucat cu vrajitor si recomand aceasta clasa pentru cine vrea sa platineze jocul. Daca alegi vrajile potrivite, o sa devii aproape invincibil. Jocul are ceva bug-uri a la Bioware, insa pot fi trecute cu vederea cand jocul este atat de mare si plin cu lucruri care sa iti ocupe timpul destul de mult. Cel mai greu trofeu mi s-a parut cel in care trebuie sa omori 10 dragoni pentru ca nesimtitii astia iti pot da somn chiar daca esti 'level 18' si ei 13-14. Am asteptat pana am ajuns 'level 24' (atat am putut sa fac maxim), am luat cele mai puternice vraji si m-am dus sa-i nimicesc . Restul trofeelor sunt destul de usoare. Am jucat in jur de 130h.

    Attached Images Attached Images dragon-age-_-inquisition_20160222033906.jpg gofsgf.png

  6. #2146 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Ce ziceti daca am uni threadul asta cu cel de la Xbox si sa fie mutat la sectiunea console? Oricum nu suntem foarte multi completionists, ar fi un singur topic mai activ.

    Dokuro - 100% [P]
    L-am luat cu 3 lei de pe store, am facut platina in 10 ore dar a avut destule momente frustrante.
    Dificultate:
    6/10 fara walktrough
    3/10 cu walktrough
    2/10 cu walktrough + exploit pentru a obtine usor cel mai greu trofeu: sa omori fiecare boss consecutiv fara sa fii lovit deloc.

  7. #2147 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    Trine 3 [P] mult mai scurt si mai simplu decat celelalte doua. plus ca imi placea mai mult cand nu era 3d.
    Assassins Creed - Syndicate [P] si mai am putin la dlc ca sa il fac 100%

  8. #2148 SP
    Member taz@'s Avatar
    #63, 64, 65 - Sound Shapes aka cat de tari ai nervii... - 6.5/10

    Deci sa-mi bag %*%##% si ##%##*#* in jocu ##%#*@(... Cu sute de incercari la fiecare death mode la cat de norocos sunt eu... Arghhh, sa te ia @@##*#%#@

    Gata, m-am calmat.

  9. #2149 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Sunt 3 platine la pret de una. Nici nu e asa greu, mai mult tine de noroc, sa iti apara obiectivele unde trebuie, plus ca sunt putine nivele. Patience is key!

  10. #2150 SP
    Member taz@'s Avatar
    Asta e ideea, ca tine de noroc si eu numai norocos nu sunt, de ex thermogenica, am stat 5 ore la el... Singurul care l-am facut din max 10 incercari a fost galaxanoids.
    Depinde de noroc...

    Macar sunt 3 platine si m-am consolat

  11. #2151 SP
    Member taz@'s Avatar
    #66. Magus - [P] 1/10

  12. #2152 SP
    Member AzFaust's Avatar
    13. The Order 1886 - 100%[P]

    Cea mai usoara platina pana acum pentru mine. Jocul avea potential mare sa fie ceva deosebit, insa doar grafica este singurul lucru iesit bun. Luptele cu varcolacii sunt foarte dezamagitoare. Sper sa vad o continuare mult mult mai buna.




    Attached Images Attached Images order_-1886_20160226201505.jpg sffs.png

  13. #2153 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    Unravel [P] un joc de nota 10 merita fiecare banut. Grafica, audio, gameplay. Puzzle-uri interesante.

    Sent from my SM-G531F using Tapatalk

  14. #2154 SP
    Member taz@'s Avatar
    Quote Originally Posted by LeicaBogdan View Post
    Unravel [P] un joc de nota 10 merita fiecare banut. Grafica, audio, gameplay. Puzzle-uri interesante.

    Sent from my SM-G531F using Tapatalk
    Cat de greu ti s-a parut? Mersi!

  15. #2155 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    I-am făcut și eu platina, e destul de ușor Unravel

  16. #2156 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    E destul de easy. Singurul trofeu mai greu e ala cu sa nu mori. Trebuie sa fi mai atent. Insa sincer chiar daca nu reusesti sa faci platina tot se merita sa joci jocul. E superb

    Sent from my SM-G531F using Tapatalk

  17. #2157 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Mai joaca cineva Dying Light ? As avea nevoie de putin ajutor pentru trofeul Polyamory.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #2158 SP
    Member AzFaust's Avatar
    14. Assassin's Creed Rogue - 100% [P]

    Black Flag reloaded cu mai multe erori. Ultima lupta legendara a fost cea mai grea si cea mai nesimtita. Am incercat de vreo 10-11 ori pana am reusit cu mare noroc. Restul este usor, insa trebuie sa alergi prin toate locatiile dupa collectables si iti ocupa ceva timp. Cred ca am jucat in jur de 40h.
    Attached Images Attached Images uygfgh.png

  19. #2159 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Uncharted Drake's Fortune Remastered - Platinum Trophy ✓
    Uncharted 2: Among Thieves Remastered - Platinum Trophy ✓
    Uncharted 3: Drake's Deception Remastered - Platinum Trophy ✓

    Done! Pregătit pentru Uncharted 4: A Thief's End.
    Attached Images Attached Images uncharted-1.jpg uncharted-2.jpg uncharted-3.jpg

  20. #2160 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    O sa fie vai de capul tau daca apare noul Devil May Cry.
    Felicitari pentru ele!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 108 of 145 FirstFirst ... 8 58 98 106 107 108 109 110 118 ... LastLast

Similar Threads

  1. Trophy Boosting By k1du in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 541 Last Post: 16-06-2015, 09:56
  2. 100% Completionists Thread (PC) By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 1 Last Post: 31-07-2013, 02:27
  3. Trophy By killlemalll3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 464 Last Post: 12-06-2013, 23:38
  4. Ajutor MC: L.A Trophy By morea2love in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 06-01-2010, 22:13
  5. Far Cry 2 Achivements By GeOKeR in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 17-09-2008, 14:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts