Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 74 of 145 FirstFirst ... 24 64 72 73 74 75 76 84 124 ... LastLast
Results 1,461 to 1,480 of 2881

Thread: 100% Trophy & Achivements Completionists Thread

  1. #1461 SP
    Member nutzule's Avatar
    primele platine pe ps4: wolfenstein si infamous ss
    Attached Images Attached Images w.jpg i-ss.jpg

  2. #1462 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar


    + FEZ (PS3/PS4/PSV) - 1/10 - 100% - Desi creatorul acestui joc este un nemernic, jocul mi-a placut. Cu collectible guide mi-a luat putin peste 5 ore.
    + Tom Clancy's™ Splinter Cell® HD (PS3) - 4/10 - 100% [P] Stilul stealth imi place din ce in ce mai mult.

    P.S.Ar urma Far Cry 3, dar unii jucatori online sunt de-a dreptul nemernici. Ieri eram la un pas sa termin harta #4, dar un nemernic nu stia sa dea revive, iar dupa 3-4 respawns, a iesit din joc, si jocul s-a terminat prematur, deci fara trofeu. Aici cine nu coopereaza, nu face nimic. Sper sa termin ASAP. 3 maps down, 3 to go...

    Attached Images Attached Images fez.png schd.png

  3. #1463 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Pai fa solo hartile

  4. #1464 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by OEE View Post
    Pai fa solo hartile
    Asta e problema...nu am cu cine...fratele meu nu vrea sa ajute :/ (macar a ajutat cu Resogun )

    O sa incerc eu hartiile celelalte cu al doilea controller, dar e greu solo.

    BTW congrats pentru Infamous OEE.Per moment e cel mai bun joc de PS4 IMO.

  5. #1465 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar


    + Far Cry® 3 (PS3) - 5/10 - 100% [P] - Multumesc lui boghy02 pentru sansa de a juca acest superb joc.De obicei nu imi place modul co-op, acest joc este o exceptie. In co-op nu este loc pentru eroare, fiecare trebuie sa joace in echipa (desigur ca am avut si placeri neplacute, ex.jucatori lonely boneri care nu ajutau si dupa aceea dadeau quit, dar asta este alta treaba).

    Attached Images Attached Images far-cry-3.png

  6. #1466 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Cea mai veste trista... Ce e asa rau intr-un joc cu platina PUTIN mai grea?! I hate these people...

    You Won't Have to Worry About Watch Dogs' Infamously Tedious Drinking Game Ever Again - Push Square

  7. #1467 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    OMFG; si eu care m-am chinuit weekendul trecut de era sa rup controllerul!

  8. #1468 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Pai noi suntem singurii care avem de pierdut, cei care ne-am chinuit.

  9. #1469 SP
    Member b615dub's Avatar
    Pai nu-i corect, drinking games era tot farmecul la WD nu mai are niciun farmec

  10. #1470 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Veste buna pentru mine cand cumpar ps4 in decembrieSi asa nu sunt cu bautura

  11. #1471 SP
    Member b615dub's Avatar
    Platina nu este valabila daca n-ai trecut de drinking games

    Si ON topic,

    #44 Formula 1 (3/10) - 100%, dupa 700+ curse online si 7 sezoane in sfarsit am facut platina Nu mai are rost sa spun cat de awsome e seria F1. Modul hard este stupid, vreau sa-i vad pe cei de Codemasters cum fac ei un tur pe ploaie si toate assisturile off , noroc cu un glitch care a facut modul hard un pic mai usor. Si inca sunt uimit cum au realizat ploaia in joc, cred ca este cea mai reusita dintr-un joc racing.

    1l73b8fe.png


  12. #1472 SP
    Junior Member NECROSMOKE's Avatar
    Dupa cum am inteles aste o sa fie Stand Alone game? Deci nu trebuie sa ai InFamous:Second Son full game?
    UPDATE:Ma refer la InFamous: First Light


  13. #1473 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by NECROSMOKE View Post
    Dupa cum am inteles aste o sa fie Stand Alone game? Deci nu trebuie sa ai InFamous:Second Son full game?
    Nu trebuie sa ai jocul,dar daca il ai primesti costum cu Delsin pentru arena games cu toate puteriile lui.

    @flavi_us si OEE Apai ce sa zic eu cu PixelJunk Shooter Ultimate??? Ultimul patch a facut platina mult mai usoara.

    Trofeul win 5 in a row a devenit win 5... :/

    Macar noi ne putem mandri ca am facut platina old-school (the hard way)

  14. #1474 SP
    Junior Member NECROSMOKE's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Nu trebuie sa ai jocul,dar daca il ai primesti costum cu Delsin pentru arena games cu toate puteriile lui.

    @flavi_us si OEE Apai ce sa zic eu cu PixelJunk Shooter Ultimate??? Ultimul patch a facut platina mult mai usoara.

    Trofeul win 5 in a row a devenit win 5... :/

    Macar noi ne putem mandrii ca am facut platina old-school (the hard way)
    Ok, mersi frumos

  15. #1475 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Nu trebuie sa ai jocul,dar daca il ai primesti costum cu Delsin pentru arena games cu toate puteriile lui.

    @flavi_us si OEE Apai ce sa zic eu cu PixelJunk Shooter Ultimate??? Ultimul patch a facut platina mult mai usoara.

    Trofeul win 5 in a row a devenit win 5... :/

    Macar noi ne putem mandri ca am facut platina old-school (the hard way)
    Adevarat, dar nu ar trebui sa existe niciodata astfel de patchuri. E pur si simplu stupid. Daca nu pot sa iau un trofeu, asta e, inseamna ca nu sunt suficient de bun pentru jocul ala si merg mai departe. Dar daca noi ne chinuim, il luam, si apoi astia schimba jocul doar pentru ca s-au plans "fetitele"...

    Ia sa plang si eu ca e Vanquish greu (desi nici nu l-am jucat vreodata), poate scot un patch si il fac mai usor. Sau Skyrim, de ce sa ma chinui 300 ore, vreau patch!

  16. #1476 SP
    Junior Member NECROSMOKE's Avatar
    In ultimle saptamani, aste am facut 100%

    Unearthed (PSN) ( PS3 ) 100%
    Dificultate 1/10 Jocul e SUCKS !!! E o copie de Uncharted, Tomb Taider, Syphon Filter Il recomand numai pentru treophyhunters.

    Assassin's Creed III (PLATINUM) ( PS3 ) 100%
    Dificultate 5.5/10 Jocul e formidabil. Pana acuma asta mi-am placut cel mai mult. Il recomand pe toti.

    MLB 13: The Show-Home Run Derby Edititon(PSN) ( PS3 ) 100%
    Dificultate 1/10 Inca un scurt 100% trophies pentru trophyhnters Asta numai pe USA store pot sa downloadez. In vremurile alea era gratis. Nu stiu daca si acume e gratis.

    Killzone: Mercenary(PLATINUM) ( PSVITA )100%
    Dificultate 5/10 Cel mai favorit joc pe PSVITA pana acuma Unele trofeu de online erau real pain in the ass :/ Il recomand pe toti.

    Ice Age 4: Continental Drift: Arctic Games(PLATINUM) ( PS3 )100%
    Dificultate 3/10 Un trefeu era greu, cand cu veverita tre sa astup gauri pe gheata ca sa nu curga apa. Era frustarant sa faci punctul anumit. Il recomand pentru copii/family si trophyhunters

    Cars: Race-O-Rama(PLATINUM) ( PS3 ) 100%
    Dificultate 1-2/10 Iaras un EASY Disney game. Il recomand pentru copii si trophyhunters

    Doki-Doki Universe(PSN) ( PS3 )100%
    Dificultate 2-3/10 Prima data cind am vazut, am, intrebat ce dracu e si asta? Dupa aia am dat seama, cum functioneza gameplayul. Pana la urma am placut. Il recomand pentru o incercare.

    Star Trek(PLATINUM) ( PS3 )100%
    Dificultate 3/10 Ce sa zic, jocu' era ok, grafica gameplayul. Erau niste baguri. Co-op era fun( prosteam o gramada cu prietenul XD ) Il recomand numai pentru Star Trek fani si trophyhunters.

    Sly 1: Thievius Racoonus(PLATINUM) ( PSVITA) 100%
    Dificultate2/10 Jocul e briliant. One of my favorite platformer game. Il recomand pe toti.

    Sly 2: Band of Thieves(PLATINUM) ( PSVITA ) 100%
    Dificultate 2/10 Tot aia pot sa zic. Poate asta am placut mai mult. (Pacat ca SLy 3 nu pot sa joci cu account Roman, pentru ca are numai in digital form in voucher code )



  17. #1477 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    GG @NECROSMOKE , frumoase platine acolo.Si eu lucrez la KZM acum.Joc de nota 10 pe vita.Gameplay fluid , story f bun si mp foarte fun , mai ales cu prieteniiCat de bine se misca Sly trilogy pe vita?

  18. #1478 SP
    Junior Member NECROSMOKE's Avatar
    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    GG @NECROSMOKE , frumoase platine acolo.Si eu lucrez la KZM acum.Joc de nota 10 pe vita.Gameplay fluid , story f bun si mp foarte fun , mai ales cu prieteniiCat de bine se misca Sly trilogy pe vita?
    Mersi. Sly trilogy merge bine, cat am observat de cate odata parca frameratu cade jos, dar foarte rar. Si cum am scris, pacat ca nu se poate juca episodul 3 in tarile alea in care nu sunt PS Store
    Dar pe consola mult mai bine.


  19. #1479 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    A aparut lista de trofee la Infamous First Light, si...OMG THAT PLATINUM TROPHY OOO

    inFAMOUS First Light Trophies - PSNProfiles.com
    Attached Images Attached Images 1l5e96f1.png

  20. #1480 SP
    Member b615dub's Avatar
    Damn, imi trebuie neaparat PS4

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 74 of 145 FirstFirst ... 24 64 72 73 74 75 76 84 124 ... LastLast

Similar Threads

  1. Trophy Boosting By k1du in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 541 Last Post: 16-06-2015, 09:56
  2. 100% Completionists Thread (PC) By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 1 Last Post: 31-07-2013, 02:27
  3. Trophy By killlemalll3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 464 Last Post: 12-06-2013, 23:38
  4. Ajutor MC: L.A Trophy By morea2love in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 06-01-2010, 22:13
  5. Far Cry 2 Achivements By GeOKeR in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 17-09-2008, 14:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts