Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 18 FirstFirst ... 8 16 17 18
Results 341 to 356 of 356

Thread: Dragon Age: Inquisition

  1. #341 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am vreo trei ore, nu ma prinde deloc

  2. #342 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Yup, eu am tras de mine si pot spune ca nu m-a prins deloc, dar am scos peste 20h din el. Mi-a placut mai mult primul, iar desi e mai bun decat al doilea, asta nu spune mare lucru.

  3. #343 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    E mai greu de digerat sincer sa fiu. În mare parte e și prost făcut open-world, multe zone inutile în care dacă nu ai avea un collectible de strâns nu te-ai duce niciodată.

    Jocul este făcut și destul de ușor chiar și pe ultima dificultate. De asemenea AI-ul coechipierilor este inutil, după câteva ore în joc nici nu mă mai oboseam să îi inviu, să moară dă-i dracu.

    Ce mi-a plăcut destul de mult au fost personajele, mai ales conversațiile dintre ei în timp ce te plimbi pe hartă, unele sunt criminale.

    Nu știu ce e cu Bioware, în mare parte au festit seria, nici unul dintre cele 3 nu a fost un joc wow, fiecare a avut diverse probleme care îți lăsau un gust amar. Îmi e dor de un joc de talia KotOR sau ME de la ei.

  4. #344 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Eu sunt invers față de voi 😊
    Am jucat vreo două sute de ore și am fost foarte supărat când l-am terminat. Dar nu mai aveam nici o misiune în jurnal.
    Mi-a plăcut foarte mult atmosfera, personajele și coloana sonoră.
    Mai puțin sistemul de creștere a caracterului.
    Mă rog, cred că se înțelege că mi-a plăcut foarte mult 😀

  5. #345 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am răsfoit un pic topicul, m-ați convins, mai primește o șansă

  6. #346 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Salut
    am deblocat o misiune cu power points, avea verde deasupra
    si nu m-am dus direct acolo, am zis ca deblochez si ma duc mai incolo, acum imi apare ca si completed misiunea, si nu o mai pot face. aveti idee de ce?

  7. #347 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    l-am cumparat pentru PS4, am reusit sa il joc pentru 9 ore, petrecute in prima zona din joc si uhm... cum e asta cel mai bun joc din 2014 ?

    e plin de glitch-uri, NU POTI SA SARI UN GARD, animatia de slide cand cobori de pe un munte are loc si cand incerci sa te urci pe o capra (efectiv aluneci de pe ea deci ), umbrele nu ating personajele si zici ca sunt facute din plastic, si quest-urile sunt adu-i vaca unui fermier, si culege nush ce ca o murit nush cine si ajuta-i ca esti erou. sunt sigur ca jocul devine interesant pe parcurs, dar momentan mi-a lasat un gust atat de amar incat mi-e sila sa pun mana pe el.

    okay am dat peste thread-ul asta si am zis sa fac un rant pentru ca jocul asta NU are cum sa fie cel mai bun joc din 2014. nu are cum. nu. daca joci witcher 3 timp de 10 minute, iti vine sa arunci inquisition pe geam. banuiesc ca problema mea e ca am jucat si witcher 3.

    9/10 ign needs more collecting flowers quests

  8. #348 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Tu compari un joc din 2014 cu unul din 2015. Anul trecut a fost cam cel mai bun joc din categoria lui si nu numai. Este un joc vast, este normal pe undeva sa mai aiba si glitch-uri ( nu ca as sustine asa ceva, lazy development). Mi se pare absolut irelevant daca a luat GOTY sau nu pentru ca sunt atatia care dau astfel de premii bazate pe cine stie ce criterii indoielnice incat nici nu mai conteaza. Ceea ce conteaza este daca iti place tie sau nu.

    Daca jucau toti Witcher 3 anul trecut, probabil ca nu ar mai fi fost asa laudat in comparatie cu el, dar astea sunt datele corecte ale problemei.

  9. #349 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by Anderul View Post
    [...] am reusit sa il joc pentru 9 ore, petrecute in prima zona din joc [...]
    Problem identified.

  10. #350 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Prima zona a jocului e destul de plictisitoare... nu stiu cum ai tras 9h de ea.

  11. #351 SP
    Member geo971986's Avatar
    la astia nu s-a inventat season pass-ul? materialistii astia vor sa cumparam fiecare expansion separat...

  12. #352 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Sau sa nu cumperi nici unul... just sayin'

  13. #353 SP
    Member geo971986's Avatar
    pe mine ma atras destul de mult jocul incat am apucat sa iau primele doua expansionuri. Totodata am crezut ca nu vor iesi multe atata timp cat lipseste season pass, insa m-am inselat. Cred ca era mai bine daca procedam cum zici si tu...

  14. #354 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Se vede coada dracului de EA ca de cand i-a cumparat au turnat droaie de DLC...
    M-am apucat si eu sa joc si dupa 3 jocuri Dragon Age, [inquisition e bunicel dar nu GOTY si nu mai mult de 7-7.(inserati zecimala aici) NOTA] ma intreb cum de BioWare care au scolit o lume intreaga despre cum se face un RPG cu Baldur's Gate si Neverwinter au scos monstruozitatea asta de Dragon Age, ma simt in inquisition la fiecare pas de parca been there done that, questurile ma fac sa cred ca joc world of warcrat, ma asteptam la ceva mai mult...

  15. #355 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  16. #356 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Dorian Mercury
    Attached Images Attached Images collage_20140908211938095_zpsyairtl91.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 18 FirstFirst ... 8 16 17 18

Similar Threads

  1. Dragon Age Inquisition - Multiplayer By Crosy in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 4 Last Post: 11-02-2016, 17:34
  2. EA anunta Dragon Age 3: Inquisition By Sadismek in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 18-09-2012, 12:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts