Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 147 of 155 FirstFirst ... 47 97 137 145 146 147 148 149 ... LastLast
Results 2,921 to 2,940 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #2921 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Am încercat si eu sa o scot de tot, dar nu prea ai cum sa te orientezi spre obiective fara ea... Si nici n-am de gand sa învăț pe de rost toate reperele geografice.

  2. #2922 SP
    Member morphine's Avatar
    Dacă nu ma înșel era o opțiune prin meniuri in care inamicii scaleaza odată cu tine ? Ați folosit-o ? Nu de alta dar tot dau de monștri care au level mult mai mare ca al meu și nu am ce sa le fac. Mă gândesc că ar trebui să rătăcesc o grămadă prin harta.

  3. #2923 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Optiunea aia aduce inamicii de level mai mic la acelasi level cu tine. Nu ii face mai mici pe cei care au level mai mare.
    Daca faci quest-urile potrivite pt levelul tau ajungi de obicei in zone cu inamici potriviți.

  4. #2924 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    @morphine: Stai linistit ca si eu am patit la fel ca tine. Incercam sa fac cat mai multe "?" si dadeam de monstri cu level mai mare. Singura solutie este sa incerci sa mai cresti in level.

    Poti cauta pe google, level map sau ceva de genul...

    https://guides.gamepressure.com/thew...e.asp?ID=30695 , poate te va ajuta intr-un fel.

  5. #2925 SP
    Member morphine's Avatar
    Exact, de la asta m-am luat. Deși sunt abia la inceput am senzația că o sa termin jocul abia la sfârșitul anului. Am senzația că universul e foarte mare și cum eu stau și scotocesc peste tot s-ar putea sa mă simt copleșit.

  6. #2926 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Am postat in pagina trecuta, am avut 170 ore jucate (+- 10 ore cat a stat jocul in idle) cu tot cu cele 2 DLC-uri.
    Crede-ma ca este foarte stufos jocul si da, te simti complesit... Plus ca in unele zone aveam level mic si ma omorau monstrii sau banditii, dar dupa ce mai cresteam ma duceam inapoi . L-am terminat cam in 2 luni.

  7. #2927 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    O sa te plictisesti de explorat, nu e rewarding. Singurele echipamente care merita sunt Witcher Gear, celelalte semne se intrebare fiind mai mult de umplutura. Eu am jucat cam 100-120 de ore cu toate side questurile interesante (si platina).

  8. #2928 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    In caz ca vrei sa faci platina, sa stii ca trofeul "Card Collector" este glitch-uit. Sa cauti pe net sa vezi exact cum sa faci sa nu pierzi trofeul.

  9. #2929 SP
    Member Mishy's Avatar
    Nu cred ca mai e glitch-uit. Tin minte ca au adaugat o carte pe care o poti cumpara care iti zice ca carti iti lipsesc si unde le gasesti.

  10. #2930 SP
    Member morphine's Avatar
    Nu stiu cum era inainte de ultimul update dar acum apar multe artefacte, texturile alea apar cu intarziere.

  11. #2931 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Eu l-am terminat acum 3 saptamani si nu stiam de o carte care sa arate ce carti mai ai de colectionat.
    Ideea este sa te uiti ca sa vezi, in caz ca ai de gand sa faci platina.

  12. #2932 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  13. #2933 SP
    Member Mishy's Avatar
    Nu stiu ce sa zic despre actor. Asa la prima vedere zici ca nu se potriveste. dar avand in vedere ca e gamer o sa ia rolul in serios.

  14. #2934 SP
    Member Otman's Avatar
    Nu ma asteptam la el, sper sa iasa bine, practic tot serialul depinde de el.

    Eu l-as fi vrut pe oricare dintre astia.


  15. #2935 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Trebuie sa ganditi mai departe de atat, barba si parul si alte trasaturi faciale se pot adauga instant. Dpmdv e ok alegere buna pentru ca, pe langa faptul ca are ceva trasaturi si voce care sa mearga, a citit cartile si a jucat jocurile si e super fan Witcher. Deci stie deja cum sa se puna in pielea personajului, si aparent a uimit la prima auditie de acum 4 luni cand nici scenariu nu aveau.

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk

  16. #2936 SP
    Member Otman's Avatar
    Not bad





    Sper sa iasa bine, nu-mi pasa de nici un alt serial....in veci.....numa sa iasa asta bine

  17. #2937 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Prima imagine e ceva oficial? Arata oribil...

  18. #2938 SP
    Member Otman's Avatar
    Fan made

  19. #2939 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Am si eu una, eu am adaugat barba
    Attached Images Attached Images gmd8fesaeak11.jpg

  20. #2940 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Eu sunt un intarziat in ce priveste jocul asta. L-am inceput recent pt ca nu am avut niciodata rabdare sa il joc pe pc iar ps4 am de nu mult timp. E ok jocul, dar iti trebuie rabdare sa incepi sa il apreciezi. Daca il joci doar pt luptele din el o sa renunti repede. Povestea e interesanta te prinde dupa ce incepi sa o intelegi, questurile toate sunt interesante si ele. Totusi...parca nu gasesc gustul ala atat de mult laudat... Pana la urma, ma asteptam sa nu merg cu sacul la pomul laudat. Poate o sa vina pana la final, pt ca intentionez sa il termin.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 147 of 155 FirstFirst ... 47 97 137 145 146 147 148 149 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts