Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 47 of 155 FirstFirst ... 37 45 46 47 48 49 57 97 147 ... LastLast
Results 921 to 940 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #921 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Wagram daca scrisul ar fi fost in josul imaginii si nu spre mijloc..
    mie imi place sa ma uit la fetele personajelor , nu in text.. parca imi distrage atentia si nu mai inteleg daca minte sau nu , lol , cum era la L.A. Noire primul joc cu trasaturi ale fetei

  2. #922 SP
    Member Snake's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Ha, primul bug intalnit pana acum:
    Mie imi pare a fi defect tipic cipului grafic. Cam asa arata in multe jocuri cand face overheating. Tu tineai consola intr-un spatiu foarte mic si spuneai ca n-ai probleme. Se pare ca trebuie sa-i mai faci ceva spatiu pentru aerisire.

    Eu am descoperit o metoda prin care e mai simplu sa culegi ierburile: spamezi X-ul cand treci pe langa o planta, si o iei din mers. Nu mai trebuie sa te opresti si sa te invarti ca prostul in jurul unei plante ca sa nimeresti locul special de cules. Sper sa rezolve asta cu un patch.

  3. #923 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    eu cu simtul (L2 parca) culeg tot , din mers , daca te duci sa zicem la o planta si nu apes simtul inainte e greu sa gasesti "x"-ul

  4. #924 SP
    Member geo971986's Avatar
    Quote Originally Posted by ymy View Post
    Eu cand am deschis ambalajul in care mi-a fost expediat jocul, trimis de Media Galaxy, am gasit inauntru si o insigna oficiala The Witcher 3. Noroc ca m-am uitat daca nu mai este ceva, ca de obicei il arunc imediat (ambalajul) dupa ce scot jocul din el.
    Chiar daca spre norocul meu inca nu am aruncat ambalajul, la mine nu a existat asa ceva. Oare se merita efortul sa le mai zic?

  5. #925 SP
    Junior Member EuGeniu's Avatar
    A primit cineva jocul (pt ps4) de la Altex/MG sau Emag ?

  6. #926 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  7. #927 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Si de la emag a ajuns...daca vrea cineva ii cedez copia mea care ma asteapta sa o ridic dupa ora 17.

  8. #928 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Uitasem, sunt perfect de acord ca iconitele si caracterele sunt prea mici in meniu si un detriment pentru notiunea de couch gamer. Folosesc un TV de 60", stau cam la 3,3 m de el si tot trebuie sa fac ca girafa pentru a vedea ce scrie si pentru a nu-mi obosi ochii. Daca erau de dimensiunea subtitrarii era perfect. Sunt ferm convins ca vor pune o optiune printr-un patch, se plange foarte multa lume de aspectul asta.
    ca sa refaci fontu la tot jocu e foarte riscant, eu cred ca o sa-l lase asa, asta in cazul in care nu au ce face si il vor modifica

  9. #929 SP
    Member geo971986's Avatar
    guys...cei care ati primit insigna aia amarata...cand ati dat precomanda la joc?...ca mi-au zis cei de la altex ca numai primii 350 au primito. Eu am precomanda din 16 martie..sunt curios daca ma aburesc sau spun adevarul. Merci

  10. #930 SP
    Member Darku's Avatar
    Avand in vedere ca in descrierea produsului nu apare nicaieri acea insigna, cred ca nu ai nici o sansa sa o primesti de la magazine.
    Eu tot am facut precomanda la Altex si nu am primit-o, dar nu pot sa le cer ceva ce in descrierea produsului nu apare.

  11. #931 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    mint, eu am facut precomanda luni si am primit insigna. E o prostie oricum, nu te necaji din cauza asta.

  12. #932 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Legat de scrisul din joc si mie mi se pare mic. De obicei joc de la o distanta de 3-3.5m de un tv de 55", dar pt the witcher trebuie sa stau la vreo 2-2.5 sa nu am impresia ca am orbit
    Stiu ca s-a mai pus problema asta inainte de lansarea jocului, dar cei de la CD Project au zis ca lor li se pare perfect.

  13. #933 SP
    Junior Member boborpacku's Avatar
    Quote Originally Posted by geo971986 View Post
    guys...cei care ati primit insigna aia amarata...cand ati dat precomanda la joc?...ca mi-au zis cei de la altex ca numai primii 350 au primito. Eu am precomanda din 16 martie..sunt curios daca ma aburesc sau spun adevarul. Merci
    Abureală totală! Eu am făcut precomanda pe 16 aprilie 2015 la Altex și am primit insigna.

  14. #934 SP
    Member Darku's Avatar
    bad luck pentru restul.
    In schimb partea buna: Cate goodies in pachetul normal retail al jocului! Eu sincer nu am mai vazut atatea goodies intr-o editie normala a jocului
    Azi fac rip la CD-ul audio direct in format lossless sa il ascult pana vin la munca si inapoi
    PS: azi noaptea am visat numai sabii, drowners, ursi gigantici si mult sex cu brunete si roscate, is that normal?

  15. #935 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Snake View Post
    Mie imi pare a fi defect tipic cipului grafic. Cam asa arata in multe jocuri cand face overheating. Tu tineai consola intr-un spatiu foarte mic si spuneai ca n-ai probleme. Se pare ca trebuie sa-i mai faci ceva spatiu pentru aerisire.
    Nu are nicio legatura, e un bug pe care l-au intalnit mai multi: Uh-Oh, The Witcher 3 on PS4/Xbox One/PC Has a Few Nasty Game-Crashing Bugs | N4G

  16. #936 SP
    Member Snake's Avatar
    Corect! Sunt multi care-si tin consolele in sertar si PC-urile fara ventilatoare ca sa nu fie zgomot, dupa care se plang de anomalii. Glumesc acum, cred ca esti tu mai 'norocos' pentru ca eu n-am intalnit inca niciun fel de bug de genul aceal si am vreo 20-25 de ore de gameplay. Ce-i drept consola face ca un elicopter dar e pusa pe picioruse si e pe cat de bine posibil aerisita.

  17. #937 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Motivul pentru care am spus ca nu are legatura este pentru ca de data asta setup-ul este diferit iar consola este pe o masa cu 1m liber in toate directiile (mai putin in jos, desi e pe picioruse). Consola huruie ca toti dracii chiar si asa, deci probabil se incalzeste indiferent de cum e folosita.

    Anyway, ca sa revin asupra topicului, sunt unele mici chestii care ma cam streseaza:
    1. HUD-ul merge modificat in multe feluri, dar ma enerveaza ca nu pot debifa optiunea de a-mi afisa pe mini-map toate buruienile pe care le pot culege.
    2. LVL UP se face prea greu! Ce naiba se intampla, habar n-am. Imi trebuia lvl 3 pentru primul boss si m-am chinuit efectiv sa caut chestii de facut incat sa pot progresa. Probabil il puteam invinge chiar daca aveam lvl mai mic, dar tot mi se pare dubios. La jocuri de genul eu prefer sa ma concentrez pe main quest si abia apoi sa le fac pe cele secundare.
    3. Sistemul de upgrade al abilitatilor putea fi mai simplu de inteles, asa cum era si in W2.

    Am fost insa impresionat ca am putut sa raspund la niste intrebari din W2 iar asta cred ca va conta pe parcurs. Abia astept sa o vad pe Triss

  18. #938 SP
    Member Snake's Avatar
    La The Witcher 3 daca te duci intai spre main quest fara a face secundarele, o sa te impotmolesti de multe ori. De fapt iti si spune pe la primul boss ca ar fi bine sa faci sidequest-urile si sa te pregatesti. In jocul asta multe chestii trebuie sa le cauti, face parte din farmecul lui. Eu de multe ori prefer sa parcurg zonele pe jos pentru ca de pe cal poti rata diverse. E mare pacat insa ca nu primesti XP omorand monstrii. Asta nu-mi place deloc si e cam anti-RPG.

  19. #939 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    dar cum faci experienta? doar din questuri?

  20. #940 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Primesti si daca omori monstruleti, dar e ceva infim. Ca idee, pentru lvl 3 imi trebuia 1000XP. Omorand 3 wolves am primit 3XP. La Ghouls parca era 2XP de caciula. Nu asa faci lvl up in jocul asta, e clar.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 47 of 155 FirstFirst ... 37 45 46 47 48 49 57 97 147 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts