Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 30 of 155 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 32 40 80 130 ... LastLast
Results 581 to 600 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #581 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Te-ai uitat la film pe youtube sau ai luat download-ul? Ia dai un ochi

  2. #582 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu ma pot uita man, sorry, vreau o experienta spoiler free. Am citit insa articole care postasera gameplay-ul si spuneau ca acel 1080 e de fapt doar un upscale.

  3. #583 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    E spoiler free, poți sa te uiți liniștit

  4. #584 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    N-ai inteles, el nu vrea sa vada DELOC gameplay-ul, nu cred ca se refera neaparat la story
    Cel putin asta inteleg eu.

  5. #585 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Zilele astea vreau sa imi fac si eu precomanda la joc de la altex. Ce vreau sa va intreb daca de obicei altex intarzie la livrat produsu sau o sa imi ajunga in prima zii?

  6. #586 SP
    Member Twiztid's Avatar
    sincer nu ti-as recomanda sa dai precomanda la altex...exista emag...gameshop...gamerland...oriunde altundeva numai la altex/mediagalaxy nu...nu o sa-ti primesti precomanda decat eventual la cateva saptamani dupa lansare si asta abia dupa ce ii vei suna tu si le vei face scandal...vorbesc din proprie experienta evident...

  7. #587 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hai ca au fost si cazuri in care au livrat precomenzile ok... ba chiar inainte de ziua lansarii. Insa, e la noroc (desi am inteles de la RvsS ca si-au imbunatatit sistemul de precomenzi de acum o luna). Poti incerca, si daca nu-ti vine in ziua lansarii, cumperi digital si aia e. Their loss!

  8. #588 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Produsul ar trebui sa fie in stoc in magazine in ziua lansarii, pe 19.05. In cazul in care nu doriti sa faceti precomanda, cred ca mai exista sistemul de rezervare online si ridicare din magazin. (ca alternativa la precomanda).

  9. #589 SP
    Admin MonkY's Avatar
    RvsS, oamenii in ziua de azi n-au timp sa alerge prin magazine, sa stea la cozi pentru un joc... sa piarda timp. Ar trebui ca odata comandat online, sa-ti vina acasa, indiferent daca e precomanda sau comanda normala. Hell yeah, eu pana si ceapa, cartofi, oua... chiar si produse congelate mi-am comandat online si au fost livrate in aceeasi zi... de ce o fi asa greu la niste jocuri, chiar nu inteleg - mai ales cand ai precomanda de luni de zile si nu e ca si cand le-ar da cineva peste cap sistemul de comenzi.

  10. #590 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Sunt de acord. Aminteam doar de o alternativa pentru cei care au indoieli referitor la "fiabilitatea" sistemului de precomenzi si confirmam ca nu sunt probleme logistice, deci ar trebui sa fie peste tot pe 19.05.

  11. #591 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hmm, se intampla ceva bizar: The Witcher 3 dev battles leaked footage, spoilers • Eurogamer.net. Au inceput sa dea jos stream-urile arabilor (btw, cum draci ei au deja jocul retail?).

  12. #592 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Au si ei Altexul lor

  13. #593 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Un retailer din Emiratele Arabe Unite a pus la vanzare versiunile de console al jocului inca de saptamana trecuta. De atunci s-a umplut internetul de filmulete, stream-uri, poze si comparatii, majoritatea fiind sterse repede. Am prins un video de aproximativ 7 minute cu inceputul jocului, cateva cut-scene-uri si sunt incantat cum arata si cum se misca versiunea de PS4.
    Singurul minus era ca pop-in textures se vad la tot pasul, chiar si in incaperi mici sau pe corpul personajului principal. Nu cred ca are rost sa vorbim de zonele exterioare.

  14. #594 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Probabil asta rezolva patch-ul day one.

  15. #595 SP
    Member kpy_here's Avatar
    A inceput Preload-ul

  16. #596 SP
    Member anes's Avatar
    Attached Images Attached Images witcher-3-skyrim-easteregg.jpg

  17. #597 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar

  18. #598 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    The Witcher 3: Wild Hunt Review | Gamespot

    The Witcher 3: Wild Hunt Review - GameSpot

    10/10

  19. #599 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar

  20. #600 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Si la gametrailers e 9.8

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 30 of 155 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 32 40 80 130 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts