Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 41 of 155 FirstFirst ... 31 39 40 41 42 43 51 91 141 ... LastLast
Results 801 to 820 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #801 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Au luat-o de pe gameshop la 900, scot si ei bani de o bere

  2. #802 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Eu am dat preorder saptamana trecuta la Altex si acum imi arata ca ar fi preluata comanda.Normal maine ar trebuii sa l primesc

  3. #803 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    900 de ron ??? .

  4. #804 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Ahahahaha, bai esti nebun? 1.40 fast )))))))

  5. #805 SP
    Admin MonkY's Avatar
    E superb jocul. Din ce am jucat pana acum, are un 9.5/10 fara probleme. Cine se plange de grafica la jocul asta, nu are ce face... si cauta nod in papura. Cateva mici fix-uri (eu n-am vazut sa-mi ia patch-ul 1.02) si e GOTY.

  6. #806 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    In carcasă găsești așa ceva, frumos

    PS: MonkY ce ai făcut cu avatarul, era sa nu te recunosc

    Nu ti-a luat patchul din cauza regiunii, vine si pt US azi
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1432005907824.jpg

  7. #807 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    MonkY, ai luat varianta digitala sau fizica? Si daca e varianta digitala, de pe ce store? Poate exista vreo legatura cu faptul ca nu s-a facut update-ul la versiunea 1.02.

  8. #808 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Varianta digitala, US. Damn, urasc ca trebuie sa lucrez azi... i wanna be a witcher!

  9. #809 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Sper sa il primesc si eu azi, si eu lucrez si eu vreau sa fiu witcher but I want to get the game please.

  10. #810 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    In carcasă găsești așa ceva, frumos
    Respect pentru chestia asta.

  11. #811 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Off - MonkY, sa mor de inima cand am vazut ca lumea vorbea de tine si nu te-am vazut p-aici A trebuit sa ma uit mai atent la nick si la avatar, ca sa te gasesc Mai esti si albastru...

    On: M-am jucat app 2h. Jocul arata foarte bine, comparativ cu alte jocuri de gen (ex: Dragon Age Inquisition) si lasand deoparte cateva mici glitches (care sper sa se rezolve prin urmatoarele patch-uri) si ajuta foarte mult la imersiune. Asa ca RETRAG TOT CE AM SPUS REFERITOR LA GRAFICA pana la aparitia jocului. Nu-mi pasa daca s-a facut sau nu downgrade, pentru ca jocul arata exact asa cum ar trebui sa arate un joc fantasy, cu bune si cu rele.

    Jocul pare foarte complex si sper sa ma obisnuiesc cu el, cu schema de control in combat, precum si cu Alchemy.
    Controlul cu calul este putin dubios, la fel si felul in care merge si sare Geralt, dar sigur ma voi obisnui si cu ele.

    Harta pare huuuge si mi-e putin frica sa nu ma pierd in detalii si sa nu am momente in care sa nu stiu exact ce trebuie sa fac si unde sa merg. Sper sa nu fie cazu.

  12. #812 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pana la urma pe ce platforma il joci de arata asa de bine?

  13. #813 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Partea buna ca jocul se gaseste pe toate rafturile Altex/ MG din Bucuresti , partea proasta ca s-a scumpit cu 20ron

    mai spre seara ar trebui sa il am si eu , deci presimt ca urmeaza o "liniste" in calendarul gamerilor

  14. #814 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Pana la urma pe ce platforma il joci de arata asa de bine?
    PS4. L-am luat digital

  15. #815 SP
    Member geo971986's Avatar
    nici eu nu pot sa fiu witcher pana diseara (jobu) insa timpul trece mai repede citind comic booku' online care vine cu jocu

  16. #816 SP
    Junior Member SonnyXS's Avatar
    Am fost eu si l-am luat dimineata de la MG Orhideea, de pe raft, dupa ce am renuntat la precomanda de la Emag.
    Desi pe site intr-adevar este 249 RON, avea sticker de pret de 229 RON pe el, iar la casa tot 229 mi-a luat.
    Deci...na, nu stiu daca e greseala sau altceva

  17. #817 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    LOL, iar eu ma gandeam sa fac rezervare pe net ca nu cumva sa il iau de la raft mai scump )

  18. #818 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Vedeti ca pe site-ul Media Galaxy puteti face rezervare in magazin la pretul initial dar sunt putine judete valabile.

  19. #819 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Mi-a ajuns jocul la timp si sunt foarte fericit. Din pacate azi lucrez dar mi-am luat liber pe maine pentru witchereala. Ma bucur ca toata lumea e foarte multumita pana acuma de joc si imi faceti ciuda

  20. #820 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Si mie mi-a ajuns jocul, de la Media Galaxy,...dar ca si altii dintre cei care ati postat aici, sunt inca la serviciu si nu ma pot delecta cu el.
    Am vazut comentariul unui tip (pe un alt site), care juca varianta ps4 si care spunea ca controlul si mecanica sunt greoaie, adica la nivelul anilor 90.
    Sunt curios acum sa-l butonez si eu, sa vad cat de reala e treaba, sau cat de mult abereaza unii.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 41 of 155 FirstFirst ... 31 39 40 41 42 43 51 91 141 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts