Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 42 of 155 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 52 92 142 ... LastLast
Results 821 to 840 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #821 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Depinde ce intelege el prin asta, ca si la Dark Souls de exemplu poate parea greoaie mecanica si controlul pentru ca te forteaza sa gandesti fiecare atac asa cum in mod normal ar si trebui.

  2. #822 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Daca controlul este ca si la witcher 2 atunci este perfect, sper doar sa nu fie ca la bloodborne , unde chiar ca este ca in anii 90.

  3. #823 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    La Cluj este undeva pe raft?

  4. #824 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    Daca controlul este ca si la witcher 2 atunci este perfect, sper doar sa nu fie ca la bloodborne , unde chiar ca este ca in anii 90.
    Aici gandim invers. Eu mi-as fi dorit sa fie controlul din Bloodborne... dar din pacate nu e. E mai slab insa mult mai complex. Din pacate exista un anumit delay... nu stiu daca e de la faptul ca nu face fata la procesare sau e ceva legat de sync-on. Oricum nu am jucat suficient de mult cat sa ma pronunt (si nici n-a venit patch-ul al doilea)...

  5. #825 SP
    Junior Member jvaitzer's Avatar
    a venit si la mine curierul acum... doar ca eu mi l-am luat sambata. mi-a fost aiurea sa-i zic nu omului cand imi zambea din usa... asa ca daca il vrea cineva sa dea un pm

  6. #826 SP
    Member geo971986's Avatar
    daca era o curiera, il lasai ei garantat

  7. #827 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Ce om nebun eu le-am dat mesaj sa anuleze comanda dupa ce l-am ridocat sambata.

  8. #828 SP
    Junior Member jvaitzer's Avatar
    am omis sa anulez comanda si m-am trezit cu curierul la usa fix dupa ce am culcat copilul, asa ca a cam fost din scurt. oricum, vad ca pe site la altex au marit pretul iar cei de la emag il aduc peste 2-3 zile. poate e careva care il vrea la pretul vechi

  9. #829 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by SonnyXS View Post
    Desi pe site intr-adevar este 249 RON, avea sticker de pret de 229 RON pe el, iar la casa tot 229 mi-a luat.
    asa a fost

    i got mine !
    Attached Images Attached Images img_0530.jpg

  10. #830 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu sunt foarte mulțumit de cum arată după patch-ul nou
    uploadfromtaptalk1432041939699.jpguploadfromtaptalk1432041945377.jpguploadfromtaptalk1432041950119.jpg

  11. #831 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    am jucat si eu cam 4 ore, astazi o sa joc mai mult, prima mea parere: nu o spun lucrurile bune ca se stiu deja si sunt de acord cu toate dar am cateva probleme cu jocul, intr-adevar sunt mici sau tin de acomodare. controlul personajului este grei, raspunde greu la comenzi si acest lucru iti creeaza o dificultate cat vrei sa explorezi o incapere ingusta, sa faci loot sau in ocmbat. un alt lucru destul de enervant este ca trebuie sa apesi de mai multe ori pe un action button ca sa faca actiunea respectiva, de exemplu: cand vrei sa te urci pe cal trebuie apasat de mai multe ori si sa te plimbi in jurul lui pana gaseste locul potrivit animatia, cand vrei sa vorbesti cu un NPC trebuie sa stai intr-un anumit loc, chiar daca esti fata in fata cu el nu se activeaza conversatia. in plus are caderi de FPS atat in cut-scene cat si in open-world, nu e ceva deranjat dar cred ca e bine sa stiti.

    din propria experienta va spun ca aceste lucruri nu vor conta dupa vreo 10 ore, exact aceleasi dificultati le-am avut cu DA:I si am ajuns sa am peste 100 de ore din joc . mentionez ca am patch: 1.02.

    intrebare: cum e build personajului? se obtin greu acele points si in ce ar trebui sa investesc, este primul meu joc din serie stiu ca in DA trbeuia sa fii sigur ca vrei un anumit skill ca era foarte greu sa obtii unele noi cand avansai in level.

  12. #832 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    http://www.eurogamer.net/articles/di...-day-one-patch
    UPDATE 19/5/15 14:03: We've now had the opportunity to test the 1.01 patch on PlayStation 4, and can report that the FMV stuttering issue introduced in the Xbox One day one patch is much less of an issue on the Sony platform - video playback is much more consistent. Engine visual settings appear to be a match between the two consoles but curiously, the PS4 version does appear to run with a capped 30fps, giving a more consistent update than its Xbox One counterpart. We can also confirm native 1080p resolution throughout. We'll have head-to-head performance tests online as soon as possible.

  13. #833 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    cateva tips&tricks in general despre joc, pe mine m-au ajutat

  14. #834 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Asta-i joc, doar 1 player; de când a apărut multiplayerul online doar mizerii lansează toți.

  15. #835 SP
    Member Energizer's Avatar
    Cum sta treaba cu mărimea jocului pe PS4? Am văzut pe carcasa jocului ca are 35 GB iar varianta online în jur de 20+ GB

  16. #836 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    lol, habar-n-aveam ce editie am cumparat )

    adica nici n-am citit ce inseamna bonus day one edition , ma gandeam la ceva imbracaminte/arme.. si cand am deschis discu...surpriza..
    discul cu sound track, stikere de lipit, harta..2 coduri..
    ca la tarani , dar vorba aia



    intr-adevar , pe carcasa scrie 35GB , acum ii dau sa instaleze si iti confirm daca e asa sau nu Energizer.

    ---------- Post added 19-05-2015 at 18:26 ----------

    Quote Originally Posted by Energizer View Post
    Cum sta treaba cu mărimea jocului pe PS4? Am văzut pe carcasa jocului ca are 35 GB iar varianta online în jur de 20+ GB
    am instalat, cu tot cu update 1.02 > 29.06GB

  17. #837 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Eu caut rama pe la dedeman pe site sa inramez bestia aia dementa de harta!

  18. #838 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    la mine loading-u dupa cele 2 cinematicuri dureaza foarte mult, a mai patit cineva asta?

  19. #839 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    am impresia ca jocul se incarca progresiv pe hdd (adica in timp ce joci din joc), probabil ca d-aia iti merge si mai greu.

  20. #840 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    @poiuyt la mine arata 29.04GB. tot cu update. Si la tine a stat ceva sau ti-a mers brici din prima?

    L.E. dupa un restart la PS4 a mers.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 42 of 155 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 52 92 142 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts