Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Cat ati fi dispusi sa platiti pentru un tricou personalizat CG

Voters
167. You may not vote on this poll
  • Nu conteaza cat timp e vorba de CG! Sa fie de calitate si personalizat.

    41 24.55%
  • Sa fie de calitate!! (100+ RON)

    33 19.76%
  • Sa fie personalizat! (70-90 RON)

    40 23.95%
  • Sa fie ieftin! (pana in 50 RON)

    39 23.35%
  • Nu ma intereseaza!

    14 8.38%
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 20 of 54

Thread: Cat ati fi dispusi sa platiti pentru un tricou personalizat CG

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    Cat ati fi dispusi sa platiti pentru un tricou personalizat CG

    va rog frumos raspundeti sincer pentru un "sondaj de opinie" . Incercam sa le facem cat mai profesionale si de o calitate cat mai buna. De asemenea, orice castig in plus s-ar duce direct catre banii de hosting, datorita "problemei" cu donatiile.

    Trebuie sa ne gandim ca daca nu reusim ceva impreuna, peste nici 4 luni site-ul va fi inchis. Detalii aveti pe threadul de donatii, aici: http://www.consolegames.ro/forum/f60...games-donatii/

    Multumesc.

  2. #2 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Everything for CG!

  3. #3 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Sa fie de calitate!! (100+ RON)

  4. #4 SP
    Member Devergo's Avatar
    I love T-shirts! Let it rain CG!

  5. #5 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Intreaba Olivia daca sunt si de fetite ... ca am lua la "dublu"

    Si probabil ca 100 ... ar fi decent avand in vedere scopul caritabil.

  6. #6 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    am votat 50, dar dupa ce am citit mai bine si am vazut ca este pentru un scop caritabil, cred ca o suma in jur de 100 ron ar fi foarte ok. de abia astept sa vad ce design o sa aibe tricourile

  7. #7 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Daca e un CG simplu.. sincer nu ma simt asa de caritabil. Prefer sa fac o donatie simpla, fara sa ma aleg cu un simbol
    Daca e un model care sa ma faca sa zic "whoah" atunci prefer sa tin tricoul in perete si sa dau cei 100 RON.

    Nu ma intereseaza calitatea ci designul.
    Daca totusi ne orientam pe calitate, vad ca n-am varianta 50-70 RON asa ca nu votez pe target de bani...

  8. #8 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mika: Thx for poll !
    Darkie: facem si de fetite daca este necesar Acum tu stii, ca si mine, ca ne vom lovi de o alta problema. Noi purtam XXXL si alte nebunii, care din start sunt mai expensive... deh, traim pe picior mare... La anumite firme astfel de marimi nici nu exista. Majoritatea fac tshirts pentru cei cu muschi, nu cei cu burta si creier (ca noi)

    Referitor la preturi... e complicat. Un tricou de firma, fara nimic pe el, si poate sari de sumele din poll. Un print de calitate (si aici nu ma refer la cele facute la imprimanta sau prin foi de termotransfer) cauciucat si poate sari de sumele din poll. Ca idee, tshirts de calitate (cum au fost cele din Gears of War) sunt de la 90 RON in sus. Sa nu uitam si costuri de transport, ramburs (pt. cei care nu au incredere), etc... Vedem daca gasim o solutie optima. Important e sa vedem parerea voastra intai, ca sa stim exact cam care ar fi numarul din start.

    Referitor la design, promit sa ma ocup sa facem niste chestii super... dar sa rezolvam intai problemele "logistice". Asteptam rezultatele poll-ului

    Khan: scuze, ai postat intre timp. Nuuu. In nici-un caz nu vrem tshirts cu CG si-atat. Eu vreau ceva cu monstruletii favoriti, cu ceva simboluri, idei traznite, etc. Adicatalea, sa se opreasca omul pe strada sa iti admire tricoul, nu sa zica "altul care face reclama" Cat despre 50-70 RON de calitate... de cand n-ai mai fost la shopping ?

  9. #9 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Sincer ultima oara m-a scos prietena din casa la shopping ca se deschisese tambalaul in Militari Shopping Center. Mi-am tras un tricou de, zic eu, calitate cu 70 RON
    Acum ma rog, eu puneam 50-70 RON pentru un print banal. Pentru spectaculozitate am declarat ca dau 100+ pentru ca in mod sigur merita.
    Design sa avem... ca despre firma care sa le printeze, am eu cateva idei. O sa-ti compun un PM cand am timp, acum sunt pe fuga. Work time over

  10. #10 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Si eu sunt de aceeasi parere, pentru un tricou imprimat calumea cu un personaj dintr-un joc sau mai stiu eu ce as da si eu 100+ ron pentru ca se merita (dar sa fie undeva peste xxxl )

  11. #11 SP
    Member Solozaur's Avatar
    desi am votat 70-90 RON asi fi dispus sa dau si 100+ daca design-ul este total deosebit

  12. #12 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Quote Originally Posted by Solozaur View Post
    desi am votat 70-90 RON asi fi dispus sa dau si 100+ daca design-ul este total deosebit
    Me too !
    Tot la fel am votat si eu...

  13. #13 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    banuiesc ca poate unii vor tricouri Lacoste sau mai stiu eu ce fitze care costa mult ?!...
    100+ de la mine pt ceva de calitate e ok,mai ales daca este si personalizat.spor!
    PS:dupa cum se stie sau se observa in statistici din poll-ul respectiv,majoritatea userilor CG sunt mai minori...nu stiu daca isi pot permite tricouri mai scumpe...

  14. #14 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Imi cer scuze ca am votat sub 50 lei,nu stiu la ce m-am gandit dar votul meu e pt. 100 lei dar sa fie de calitate buna!

  15. #15 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Cat despre 50-70 RON de calitate... de cand n-ai mai fost la shopping ?
    Mane,eu am cumparat acum 1-2 sapt tricouri cu 30-50ron de la outlet-ul ala din militari, care la deschidere costau 100+ ron.
    Adaosurile sunt de cate 300% cel putin.

  16. #16 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Mane,eu am cumparat acum 1-2 sapt tricouri cu 30-50ron de la outlet-ul ala din militari, care la deschidere costau 100+ ron.
    Adaosurile sunt de cate 300% cel putin.
    Eu unul n-am vazut nimic de calitate la preturi de 30 RON. Numai chinezarii, si eventual maxim marime M. Daca zici ca ca ai gasit XXXL-uri la 30-50 RON, 100% bumbac, de firma... atunci FELICITARI. O sa merg si eu sa-mi cumpar o tona.

    In alta ordine de idei, pentru cei care vor ieftine, putem sa comandam cu direct cu printurile noastre. Iar pentru cei care vor cauciucat, de calitate (nu, nu de firme gen Hugo Boss sau mai stiu eu ce fitze) trebuie sa inteleaga ca numai printul (full colour) e in jur de 50 RON. Altfel, va arat eu cum sunt niste printuri ordinare, care dupa 2-3 spalari sunt vai de ele. Sau poate vreti in 2 culori, atunci iese mai cheap

    Oricum, suntem in cautari... sa vedem rezultatul poll-ului

  17. #17 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Suna bine, mi-ar place sa am avataru meu pe tricou sau ceva legat de un joc preferat, de exemplu ar fi misto sa am imprimata pe tricou masina cu care am participat la concursul de FM2

  18. #18 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    mda...eu vad asa. gasiti tricouri + printare la o calitate medie, adaugati +100% pentru forum si asta este, vedem cate persoane comanda. in fond, toata treaba asta este pentru forum, pentru cei care nu pot face donatii (asa am inteles eu), nu pentru tricouri in sine. ma indoiesc ca voi vedea multa lume purtand tricouri cu CG, poate pe la intalniri. numai demarati odata chestia asta, ca tot stam la discutii despre ce ar vrea fiecare pe tricou.

    fruit of the loom la 10 ron+tva?

  19. #19 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    "Nu conteaza cat timp e vorba de CG! Sa fie de calitate si personalizat." - Cat poate sa fie? Mai mult de 100 - 200 ron nu are cum. Parerea mea este ca se merita atata timp cat o faci cu un scop caritabil (la cat ne pierdem vremea pe aici) si ramai si cu o amintire pe viitor. Luam "n" jocuri si accesorii si nu luam si noi ceva facut la noi aici

    Eu sunt pentru! HAU HAU HAU!

  20. #20 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    sunt si eu pentru !!!!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 90 Last Post: 20-11-2015, 18:14
  2. Cat plateste Sony pentru un PS4 By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 23-11-2013, 08:18
  3. Cat de mult ati cheltuit la Steam Summer Sales? By tudyniuz in forum Jocuri PC
    Replies: 5 Last Post: 27-07-2013, 19:57
  4. Cat vor costa noile jocuri pentru X1 si PS4 By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 30 Last Post: 23-06-2013, 23:27
  5. Cat ati plati pentru a inchiria un joc de consola? By GreyhounD in forum Console Club
    Replies: 33 Last Post: 19-10-2009, 11:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts