Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

View Poll Results: Cat ati fi dispusi sa platiti pentru un tricou personalizat CG

Voters
167. You may not vote on this poll
  • Nu conteaza cat timp e vorba de CG! Sa fie de calitate si personalizat.

    41 24.55%
  • Sa fie de calitate!! (100+ RON)

    33 19.76%
  • Sa fie personalizat! (70-90 RON)

    40 23.95%
  • Sa fie ieftin! (pana in 50 RON)

    39 23.35%
  • Nu ma intereseaza!

    14 8.38%
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 54

Thread: Cat ati fi dispusi sa platiti pentru un tricou personalizat CG

  1. #21 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Eu zic sa le faceti mai accesibile. Sa zicem un 60ron pentru un tricou. Este mai convenabil sa se vanda mai multe mai ieftine, decat putine mai scumpe... Aruncati un ochi pe site-ul asta Home | Tshirt-Factory

  2. #22 SP
    Junior Member tshirtfactory's Avatar
    Mi sa parut corect sa intervin...datorita faptului ca am vazut backlink-urile....am citit thread-ul si m-am gandit sa va raspund la cateva intrebari.
    1. Am putea sa realizam grafica la cerere ca sa numai para un simplu tricou cu sigla CG
    2. Cred ca problema cu XXXL se poate rezolva
    3.Mi se pare ok sa va facem unul il trimitem la unul din admini....si daca totul e ok demaram lucrurile...

    PS.Cred ca cel mai mare impact il va avea grafica....e singura care va da personalitate tricoului .

  3. #23 SP
    Member octav's Avatar
    eu as da pana in 80 RON pentru un tricou

  4. #24 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by tshirtfactory View Post
    Mi sa parut corect sa intervin...datorita faptului ca am vazut backlink-urile....am citit thread-ul si m-am gandit sa va raspund la cateva intrebari.
    1. Am putea sa realizam grafica la cerere ca sa numai para un simplu tricou cu sigla CG
    2. Cred ca problema cu XXXL se poate rezolva
    3.Mi se pare ok sa va facem unul il trimitem la unul din admini....si daca totul e ok demaram lucrurile...

    PS.Cred ca cel mai mare impact il va avea grafica....e singura care va da personalitate tricoului .

    Wohoho, uite aici oameni seriosi! Asa da!

    Ontopic: Eu cred ca ar trebui fixat un pret minim si cine vrea sa dea peste, ok, cine nu.. nu...

  5. #25 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Ati vazut? ...Exista alternative.

  6. #26 SP
    Member Devergo's Avatar
    Era la un moment dat o epuizare de stoc la Lee Cooper in mai toate mallurile.Tricouri plain-white,dintr-un material foarte bun,40 lei.A luat un coleg vreo 3 pe care le-am folosit la antrenament (am avut inspectie),quality stuff ^^.

  7. #27 SP
    Junior Member 360fan's Avatar
    ganditiva ca sunt si alti pitici(ca mine) care nu pot da asa mult..deci sa facem pe nivele sa zic asa..de la cel mai slab pana la cel mai bun...si preturile sa difere pe calitate...parerea mea

  8. #28 SP
    Admin MonkY's Avatar
    360fan: dar cine crezi ca o sa stea sa alerge pe la tarabele chinezilor sa caute tricouri de 5 RON bucata si sa le tipareasca pe imprimanta de acasa ? Eu unul daca se voteaza cheap stuff va spun de-acum ca nu ma complic. Cheap stuff inseamna ca la 2 spalari deja nu se mai vede imprimeul... se rupe dupa 5 spalari... bleah. Ori facem ceva sa merite, ori... slava Domnului, sunt tone de site-uri care fac printuri dupa .jpg-ul de-acasa.

  9. #29 SP
    Member alalalt's Avatar
    Mi se pare o idee buna. Mi-ar face placere sa port un tricou CG.
    Ma ofer pentru design

  10. #30 SP
    Member andreips3's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    360fan: dar cine crezi ca o sa stea sa alerge pe la tarabele chinezilor sa caute tricouri de 5 RON bucata si sa le tipareasca pe imprimanta de acasa ? Eu unul daca se voteaza cheap stuff va spun de-acum ca nu ma complic. Cheap stuff inseamna ca la 2 spalari deja nu se mai vede imprimeul... se rupe dupa 5 spalari... bleah. Ori facem ceva sa merite, ori... slava Domnului, sunt tone de site-uri care fac printuri dupa .jpg-ul de-acasa.
    Nu am luat in calcul aceste considerente si am votat prost. Sorry.
    Pot spune sincer ca daca imi va place designu nu vad de ce as ezita sa cumpar unu.
    So, make it a good one.

  11. #31 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    eu zic ca cel mai ok ar fi intre 70-90 ron , pana aici cred ca fiecare user ar putea sa cumpere un tricou , nu trebuie sa fie de ultra-calitate dar totusi ra reziste la mai multe spalari.

  12. #32 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Eu am votat calitatea , pt ca si eu sunt XXXL ... asa ca la noi asta conteaza cel mai mult Hai cu tricourile mai repede ca vine hosting paymentul peste voi !

  13. #33 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    si eu am votat calitate deci 100 ron + , chiar daca sunt mic pot cere bani de la parinti nu e o prob .

  14. #34 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    100 + dar sa fie xxl ca imi plac lalaisi mai sunt si eu mare

  15. #35 SP
    Member andreips3's Avatar
    Any news cu tricoul?

  16. #36 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by andreips3 View Post
    Any news cu tricoul?
    Asteptam sa voteze tot forumul

  17. #37 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    sub 50... tre sa cumpar jocuri, nu??

  18. #38 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    cand o sa ne vedem si noi cu tricourile? ca sunt destul de multe voturi

  19. #39 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by tshirtfactory View Post
    Mi sa parut corect sa intervin...datorita faptului ca am vazut backlink-urile....am citit thread-ul si m-am gandit sa va raspund la cateva intrebari.
    1. Am putea sa realizam grafica la cerere ca sa numai para un simplu tricou cu sigla CG
    2. Cred ca problema cu XXXL se poate rezolva
    3.Mi se pare ok sa va facem unul il trimitem la unul din admini....si daca totul e ok demaram lucrurile...

    PS.Cred ca cel mai mare impact il va avea grafica....e singura care va da personalitate tricoului .
    Grafica o sa fie facuta in totalitate de voi, sau vom putea adauga si noi designuri ? ( bineinteles, si cu acordul adminilor )

    Quote Originally Posted by alalalt View Post
    Mi se pare o idee buna. Mi-ar face placere sa port un tricou CG.
    Ma ofer pentru design
    Uuu, si eu ! Si eu ! Deja am dat submit la cateva designuri la SR ( pentru cunoscatori ), dar nu mi le-au acceptat. Eh, standards were too high ( + inca n-am tableta grafica ).

  20. #40 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    faceti si de baieti pana in 12 ani ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 90 Last Post: 20-11-2015, 18:14
  2. Cat plateste Sony pentru un PS4 By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 23-11-2013, 08:18
  3. Cat de mult ati cheltuit la Steam Summer Sales? By tudyniuz in forum Jocuri PC
    Replies: 5 Last Post: 27-07-2013, 19:57
  4. Cat vor costa noile jocuri pentru X1 si PS4 By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 30 Last Post: 23-06-2013, 23:27
  5. Cat ati plati pentru a inchiria un joc de consola? By GreyhounD in forum Console Club
    Replies: 33 Last Post: 19-10-2009, 11:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts