Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 35 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 ... LastLast
Results 241 to 260 of 690

Thread: Dark Souls III

  1. #241 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Daca ai primit SMS de dimineata...atunci il primesti azi daca nu...probabil luni (sper sa nu fie problema cu stocul).

  2. #242 SP
    Member Hazer's Avatar
    Mnope, n-am primit niciun SMS. Am comandat Ediția Apocalipsă..

  3. #243 SP
    Member Zahpeter's Avatar
    Total neasteptat dar au ajuns inclusiv in Brasov astazi. Fara mesaj, dar adineauri m-a vizitat curierul. Deci don't lose hope

  4. #244 SP
    Member Wagram's Avatar
    Vad ca imi descarca ultimul patch acum, imi era teama ca trebuie sa astept pana marti.

  5. #245 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Nici eu nu am primit SMS

  6. #246 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    mdea...

  7. #247 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Cei care au pre-comanda la altex, il vor primi maine
    Why you do this? Nu m-a sunat nici dracu, nu a venit nici un joc Not fair, am vazut ca multi dintre voi l-ati primit deja...
    Attached Images Attached Images why-would-you-do-.jpg

  8. #248 SP
    Banned asperas's Avatar
    Pt voi -- Editii de colectie dintre care unele ''mai speciale'' fck off bey de aici si astia nu arunca un amarat de voucher cu un amarat de seasons pass prin ele ?
    Eu -- Uf phew oblicilor fomisti la cat de mult am tinut la voi si aceasta lume souls atat de mult va dispretuiesc in prezent dupa bataia de joc cu lansarea numai in zona aceea speciala a voastra de obtuzi..poate supar acum dar fiind printre primii posesori Demon's Souls si mii de ore (platinat tot) investite in jocurile voastre am simtit un scuipat direct intre ochi din partea ta, Namco ACUM vrei ca eu sa iti iau jocul ei bine uite ca nu mai am nevoie, iti multumesc!

    ps stiu ca voi pierde prin luarea acestei decizii dar mi-o asum iar celorlalti jucatori DS le doresc butonare si distractie placuta! Numai de bine..

  9. #249 SP
    Member AngeReveur's Avatar
    asperas, eu vad lucrurile astfel:

    From Software: game developer, responsabil pentru dezvoltarea Demon's Souls, Dark Souls (I,II,III), Bloodborne
    Namco Bandai: game publisher, responsabil pentru finantare, marketing, release

    From Software si Namco Bandai au un contract, in urma acestui contract Namco Bandai probabil a venit cu finantare pe vremea cand From Software nu era atat de potenta financiar. Ca si consecinta From Software nu are prea multe de zis in privinta campaniei de marketing si release-ului dezastruos care a fost... probabil de aceea Miyazaki a si zis ca e ultimul joc din seria Dark Souls, dorind ca in viitor sa nu mai fie limitati de Namco Bandai... ar fi multe de discutat aici dar sunt pe fuga... te rog incearca o introspectie si reconsidera-ti decizia, You have a heart of gold. Don't let them take it from you. .

  10. #250 SP
    Junior Member randomguy's Avatar
    nu se conecteaza la server,mai are cineva prob. asta?oare de pe 12 aprilie sa mearga?

  11. #251 SP
    Member Zahpeter's Avatar
    Da. Serverele nu sunt deschise inca.

  12. #252 SP
    Member solaru's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Why you do this? Nu m-a sunat nici dracu, nu a venit nici un joc Not fair, am vazut ca multi dintre voi l-ati primit deja...
    Asa-i la noi la Tm. Unde mai pui ca MG/Altex trimit prin Nemo care nu livreaza sambata la persoane fizice.

  13. #253 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Daca vrea careva sa cumpere DS3 maine (editia steelbook) in Bucuresti dati-mi PM. E desigilat si jucat 3 ore azi. Cu Bloodborne m-am descurcat cat de cat insa DS3 imi face doar nervi.
    LE: 250 e pretul valabil doar maine.

  14. #254 SP
    Member AngeReveur's Avatar
    Quote Originally Posted by solaru View Post
    Asa-i la noi la Tm. Unde mai pui ca MG/Altex trimit prin Nemo care nu livreaza sambata la persoane fizice.
    Am primit azi un colet cu Dark Souls III editia PC pentru un coleg de la Nemo fara SMS in prealabil. Eu mi-am comandat Collector's Edition PC... dar sunt putin ingrijorat, vad ca nu mai apare pe site nici pentru PC, nici pentru PS4...

  15. #255 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    AngeReveur : Nu cred ca trebuie sa iti faci probleme , vad ca il au ( sau il vor avea ) si la eMag :

    Joc Dark Souls III Collector's Edition pentru PC - eMAG.ro

  16. #256 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Quote Originally Posted by dinamovistu View Post
    Daca vrea careva sa cumpere DS3 maine (editia steelbook) in Bucuresti dati-mi PM. E desigilat si jucat 3 ore azi. Cu Bloodborne m-am descurcat cat de cat insa DS3 imi face doar nervi.
    LE: 250 e pretul valabil doar maine.
    Ti-am lasat mesaj privat de ieri , insa inca nu mi-ai raspuns. Imi poti spune te rog daca mai este valabila oferta?

  17. #257 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Quote Originally Posted by apbaciu View Post
    Ti-am lasat mesaj privat de ieri , insa inca nu mi-ai raspuns. Imi poti spune te rog daca mai este valabila oferta?
    Ti-am raspuns si pe privat (cu toate ca mesajul a venit pe chat Tapatalk si nu a aparut notificare) si ti-am dat si mesaj pe telefon.

  18. #258 SP
    Member Wagram's Avatar
    Quote Originally Posted by dinamovistu View Post
    Cu Bloodborne m-am descurcat cat de cat insa DS3 imi face doar nervi.
    Ce anume nu ţi-a plăcut ?

  19. #259 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Pe scurt: se rezuma la suma platita versus ce primesti in schimb ca entertainment. Din punctul meu de vedere.
    Un 250 la aparitie pe Uncharted si stiu ca as fi super entertained de la inceput la final. Ca e genul de joc mai casual.
    Cu DS3 e ceva gen, il voi juca doar ca acum parca nu ma simteam dispus sa ii ofer o sansa cap coada. Si atunci de ce sa nu il iau peste 3-6 luni, fara sa am in cap cam am dat full price pe un joc pe care nu il joc decat 3 ore acum. Doar sa stea la colectie in cutie?
    Ca si joc e misto dar frustrant si aveam nevoie sa investesc mai mult timp in el pentru a ma perfectiona ca si skill.
    Fiind primul souls pentru mine, adaugarea scuturilor schimba destul de mult dinamica luptelor. Stiu ca poti si fara shield insa eu asa am inceput.
    Revin clar in cateva luni. Promit sa ofer inca o parere atunci.

  20. #260 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Inca nu au deschis serverele? Nu ma lasa sa ma conectez.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 35 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts