Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 32 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 ... LastLast
Results 401 to 420 of 633

Thread: Black Friday 2015

  1. #401 SP
    Member Mousey's Avatar

  2. #402 SP
    Junior Member logy's Avatar
    Sa nu uitam ca totusi traim in Romania, unde cainii nu umbla cu colaci in coada, 1000 ron cat a costat xboxul este totusi din pacate o suma mai mare ca venitul lunar pentru multi dintre noi, nu toti au avut 1000 de lei sa fie dispusi sa plateasca pentru o consola, nu toti au placerea de a juca un joc pe consola, iar cei mai multi se feresc de console din diferite movite, bine stiute de noi, dar totusi pe emag au scris ca au fost 200 de console in stoc si s-au vandut in 2 secunde. In Auchan Tg. Mures a fost ps vita adventure pack inca de anul trecut la pretul de 600 de lei, care abia s-a vandut, tot din reducere in reducere a mers, pana acuma o luna cand a ajuns la pretul de 300 de lei si tot o trebuit o saptamana sa se goleasca stocul, care nu era mai mare de 10 bucati.

  3. #403 SP
    Member musat's Avatar
    Si lingourile de aur de 20g au "disparut"...Tara saraca cu oameni bogati ! Si in caz ca va plictisiti sau vreti sa invatati cate ceva, pe pagina produselor este si "Istoria aurului". Frumos, educativ si ...hai ca bat campii!

  4. #404 SP
    Member gabytro's Avatar
    Reducerea la vita era 200 ron si era in provincie, iar la xbox..era de cat? 8-9 mil?

  5. #405 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Pun ofertele de pe Live si aici. Va garantez eu ca la astea nu vor fi probleme cu stocul iar site-ul merge (aproape) perfect
    Se intampla ceva daca le cumpar de pe US avand un cont UK?

  6. #406 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    La emag esti limitat cu o singura comanda? Nu mai multe produse ci comenzi. Ca am dat o comanda la volan pentru cineva si acum am dat alta comanda pentru un procesor. La prima am mail de confirmare a 2 a nimic. Am mai dat cineva mai multe comenzi?

  7. #407 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Chazy90 View Post
    Se intampla ceva daca le cumpar de pe US avand un cont UK?
    Pai nu poti, cand iti accesezi contul vei fi redirectionat automat pe pagina de UK. Eu zic ca nu e graba, vor fi cu siguranta si in celelalte zone reduceri.

  8. #408 SP
    Junior Member Brutars's Avatar
    In altex vitan mai este ps4 uncharted edition

  9. #409 SP
    qdx
    Junior Member qdx's Avatar
    de pe mobil s-a accesat mai repede site-ul emag,de asta au si disparut toate.

  10. #410 SP
    Junior Member frostyrca's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    o sa inceapa de azi reducerile si pe Xbox Store. eu vanez Gears. momentan este la oferta numai la bundle cu Forza 6 (dar ala nu ma intereseaza).

    https://store.xbox.com/en-US/Xbox-On...d-680cbe278070
    Mai mare de atat nu am gasit ( am plasata comanda) MEDIA GALAXY | Gears of War Ultimate Edition Xbox One . Poate iesi mai castigat la bundle cu forza de pe xbox live. Eu astept ceva la fallout nu de alta dar la pc e redus vreo 20%.

  11. #411 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    o sa inceapa de azi reducerile si pe Xbox Store. eu vanez Gears. momentan este la oferta numai la bundle cu Forza 6 (dar ala nu ma intereseaza).

    https://store.xbox.com/en-US/Xbox-On...d-680cbe278070
    Uite aici ~ 100 lei


    Joc Gears of War Ultimate Edition Xbox One

  12. #412 SP
    Junior Member frostyrca's Avatar
    Multumesc, da eroare cand sa creez cont. Cu transport cu tot ma duce mai ieftin cu 9 ron decat la altex.

  13. #413 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by Inuhanyou View Post
    La emag esti limitat cu o singura comanda? Nu mai multe produse ci comenzi. Ca am dat o comanda la volan pentru cineva si acum am dat alta comanda pentru un procesor. La prima am mail de confirmare a 2 a nimic. Am mai dat cineva mai multe comenzi?
    Eu am plasat mai multe comenzi si am primit confirmarile pentru toate. Nu am primit confirmarile imediat, insa, le-am primit pana la urma.

  14. #414 SP
    Member iUser's Avatar
    Si eu am facut 2 comenzi, confirmarea am primit-o in ~30min.
    ---
    Imi pare rau ca am pierdut acel monitor la 100 lei, il bagasem in cos, iar dupa ce am mai bagat ceva am vazut ca mi-a aparut "stoc epuizat". Ma gandeam ca odata intrat in cos ramane rezervat pt. cateva minute...

  15. #415 SP
    Junior Member BlackS0ull's Avatar
    pentru cei care mai doresc, un amic a fost in MG din Baneasa acum vreo 1h:30 si inca mai aveau destule cutii PS4 Uncharted, cea care a fost in oferta lor.

  16. #416 SP
    PS Games Trader sindweller's Avatar

  17. #417 SP
    Member Mousey's Avatar
    140 bucati de aur, echivalentul a 1.2 Kg, s-au comandat in primele 30 de minute.
    Pun pariu că el are ceva de zis în legătură cu asta...

    După știre, 400 de anvelope s-au vândut la fel de repede ca și consolele. Interesant.

  18. #418 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Cum s-ar zice se vinde orice rahat , nu ?

  19. #419 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by gabytro View Post
    De fapt au fost aproape 200.000. Am aflat acum
    Chiar sunt curios de unde aflasei tu de cele 200.000 de ce zici tu acolo ? (ca nu ma prind daca SSD-uri sau Xbox-uri). Ca din comunicatul lor oficial iese ca a fost doar 0.1% din acea valoare...

    Referitor la cauciucuri, la ce buget aveam anu asta, m-ar fi tentat si pe mine 4 bucati sa trec de iarna asta pentru cateva drumuri prin Bucuresti.

    Astea sunt oficiale

  20. #420 SP
    Member Mousey's Avatar
    Crek zicea de 200.000 vizitatori.

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 32 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 ... LastLast

Similar Threads

  1. Black Friday 2014 By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 610 Last Post: 05-12-2014, 23:53
  2. Black Friday 2013 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 392 Last Post: 01-05-2014, 13:23
  3. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11
  4. Oferte console Black Friday la noi in Romanica By psicho1986 in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 25-11-2011, 14:19

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts