Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 31 of 32 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 LastLast
Results 601 to 620 of 633

Thread: Black Friday 2015

  1. #601 SP
    Junior Member alexandrupaul's Avatar
    Quote Originally Posted by apbaciu View Post
    Nu stiu cat de bune sunt ofertele , insa aveti si aici cateva : ElectronicFirst Weekly Sale
    Am mai comandat in trecut de la ei carduri valorice psn uk, si nu am avut probleme. Mai bine platiti cu cardul ca la paypall parca erau comisioane destul de mari.

  2. #602 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ahahaha


  3. #603 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Psycho friday

  4. #604 SP
    Member renatoman's Avatar
    eu mi-am luat tzapa vietii cu black fraieru asta...am zis sa-mi maresc spatiu de stocare la ps3 la 1 tb si am cumparat de la Altex un hdd extern Toshiba Canvio Basic de 1 tb cu gandu sa-l desfac si sa extrag hardu...ti-ai gasit..are mufa usb 3.0 sudata pe placa electronica a hdd-ului... . Acu m-am pricopist cu dracia asta, inapoi nu pot sa-l mai duc, garantie nu mai are ca am innebunit carcasa cand am desfacut-o. Buna afacere am mai facut ...am aruncat pe geam 240 ron.

  5. #605 SP
    Junior Member alexandrupaul's Avatar
    Quote Originally Posted by renatoman View Post
    eu mi-am luat tzapa vietii cu black fraieru asta...am zis sa-mi maresc spatiu de stocare la ps3 la 1 tb si am cumparat de la Altex un hdd extern Toshiba Canvio Basic de 1 tb cu gandu sa-l desfac si sa extrag hardu...ti-ai gasit..are mufa usb 3.0 sudata pe placa electronica a hdd-ului... . Acu m-am pricopist cu dracia asta, inapoi nu pot sa-l mai duc, garantie nu mai are ca am innebunit carcasa cand am desfacut-o. Buna afacere am mai facut ...am aruncat pe geam 240 ron.
    Am cumparat hard-diskul asta tot de black friday

    Hard Disk Drive portabil SEGATE Backup Plus STDR2000201, 2TB, USB 3.0, argintiu | ALTEX

    Din cate am inteles ar fi singurul hard disk de 2 tb care este de 2.5 inch si se potriveste la ps4 (defapt inauntru ii un hardisk samsung)

    M-am tot uitat pe youtube sa vad ce hardiskuri externe se potrivesc pentru ca multe vin direct cu usb.
    Operatiunea o decurs usor, avea mufa ce transforma pt usb 3, am inlocuit hardul si l-am pus pe ala de 500 gb de pe ps4 in loc si vad ca merge, doar ca nu mi se mai aprinde beculetul , poate cand am scos mufa aia am belit ceva sau poate se aprindea numai pt hardiskul original, dar merge.

    Aveti grija cu hardiskurile externe ca s-au scos versiuni noi si nu toate mai au hardiskul cu sata direct. Trebuie verificat direct codul produsului, cauti pe amazon si acolo spun baietii in comentarii daca merge pentru ps4 pentru ca multi il cumpara pentru chestia asta.
    Sa nu mai spun ca hardiskul care era in interior ii mai scump decat toata dracia de hard disk extern (am cautat tot dupa cod)

    Acum nu ramane decat sa speri ca vor face astia de la playstation suport si pentru hardiskuri externe, oricum cat de curand ar trebui ca nu cred ca ii cine stie ce pentru ei.

  6. #606 SP
    Member musat's Avatar
    @alexandrupaul : De BF am luat asta Hard Disk Drive portabil SEAGATE Expansion STEA2000400, 2TB, USB 3.0, negru | ALTEX dar nu am apucat inca sa-l desfac (lipsa de timp). Sper sa fie la fel cu al tau si sa nu am probleme la inlocuirea cu Hdd-ul consolei.

  7. #607 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Si la ce pret au fost de BF hdd-urike astea Seagate de 2TB?
    Eu am gasit la Emag/Flanco la 370 de lei. Tot pentru PS4 vreau.
    uploadfromtaptalk1448951142897.png
    PS:Un ghid foarte bun
    http://www.eurogamer.net/articles/di...our-ps4-to-2tb

  8. #608 SP
    Member musat's Avatar
    Am cumparat cu 353 lei. Multumesc pentru tutorial.
    Attached Images Attached Images hdd.jpg

  9. #609 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Acel Seagate merge 100% in console, am desfacut eu unul acum un an pentru PS4.

  10. #610 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Scuze de off, merge HDD de 2TB pentru PS4?

  11. #611 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Au montan unii si de 4TB cu adaptor pentru 3.5", deci 2TB nu sunt mare scofala.

  12. #612 SP
    Member musat's Avatar
    Inca nu am reusit sa-l desfac (lipsa de timp) si sa ma ocup de schimbare. Poate la sfarsit de an o sa mi-l schimbe mosul !!!!

  13. #613 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar


    Se vede lipsa civilizatiei, educatiei.

  14. #614 SP
    Member musat's Avatar
    Nu exista asta! Este manipulare, trucaj, masonerie....... O NEBUNIE !!!!

  15. #615 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Filmuletul de mai sus nu e din 2015 . Sa vezi ce e in romania pe tigai cand se deschide un magazin.

  16. #616 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar

  17. #617 SP
    Member musat's Avatar
    Cat de tare..... !

  18. #618 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    buahhahaa )))


    Sent from my iPad using Tapatalk

  19. #619 SP
    Member viezure's Avatar
    M-asteptam la living dead sa navaleasca pe usa : ))

  20. #620 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ca sa vedeti cat de bine se misca lucrurile la noi... am comandat ceva de la Bocris.ro de Black Friday (27.11), si am fost sunat de-abia ieri (03.12) sa ma intrebe daca mai vreau produsul. Daca le-a luat o saptamana sa-mi confirme cineva comanda, sunt curios cat dureaza cu tot cu livrare...

    Comparativ, comandat ceva de la polonezi (culorinoi.ro) pe 27.11, primit produsul pe 29.11. Deci la altii se poate...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 31 of 32 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 LastLast

Similar Threads

  1. Black Friday 2014 By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 610 Last Post: 05-12-2014, 23:53
  2. Black Friday 2013 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 392 Last Post: 01-05-2014, 13:23
  3. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11
  4. Oferte console Black Friday la noi in Romanica By psicho1986 in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 25-11-2011, 14:19

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts