Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 30 of 32 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 32 LastLast
Results 581 to 600 of 633

Thread: Black Friday 2015

  1. #581 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Atunci ma inscriu eu ofer 550RON.

  2. #582 SP
    Member Link's Avatar
    Destiny Legendary sau Collector's Ed. PS3 pi undeva?

  3. #583 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Ar fi cineva interesat de consola Wii U White? Ma gandisem sa intreb aici daca o doreste careva, ca tot s-a ivit ceva neasteptat in familie, si am nevoie de banuti.
    M-am gandit insa, sa fac un fel de concurs sa zicem: tot ce ar putea iesi (nu va ganditi la sume astronomice, cat va lasa acolo inima) peste acei 500 ron (atat am dat pe ea), sa fie donati catre CG.

    Si nu numai asta, cel care cumpara consola, se alege si cu un premiu din partea mea: o cana personalizata (poate fi termosensibila chiar, sau cana cu maner si interior colorat ), cu o poza/poze personale, games related, etc, orice va doriti.
    Singura problema ar fi, ca le pot livra doar in Bucuresti, asa ca daca e cineva interesat, e bine sa aveti un prieten/ruda aici.
    Let me know.
    Si am vrut sa iti dau mesaj de cand am vazut ca ai prins-o la Diverta daca o vinzi.

  4. #584 SP
    Member Kratos's Avatar
    Mie Emag-ul mi-a trimis acum 5 minute un sms prin care sunt anuntat ca produsele comandate pe data de 20 le voi primi pe data de 29. Nu cred ca au invatat nimic din anii anteriori iar eu unul presimt ca nici pana pe 29 nu vor livra.

  5. #585 SP
    Member bdevil's Avatar
    La intrebarea ''de ce furati din start la black friday'' eMag au raspuns ''pentru ca dorim ca toata lumea sa primeasca ce a comandat pana in 1 decembrie cand nu se fac livrari''.

  6. #586 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    a gasit cineva pe undeva o oferta buna pentru ps+ UK pe un an de zile?

  7. #587 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    ^ si pe mine ma intereseaza, inclusiv Xbox Live pe 1 an daca aveti vreo oferta gasita.

  8. #588 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Xbox Live chiar nu cred ca vei gasi la un pret mai bun decat 30eur, eu luasem acum o saptamana: Xbox Live Memberships / Subscriptions

    Acum vad ca e 29eur.

    PS+ nu am vazut niciunde la un pret atat de bun.

  9. #589 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Xbox Live abonamentul pt 1 an este 31 $ pe cdkeys.com, iar daca folosesti si codul de pe pagina lor de Facebook mai ai 5% reducere.

  10. #590 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    a gasit cineva pe undeva o oferta buna pentru ps+ UK pe un an de zile?
    http://www.consolegames.ro/forum/f11...ml#post1306872

  11. #591 SP
    Member rockybt18's Avatar
    Pentru UK nu mai există din pacate și eu caut.

  12. #592 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Moama le-a terminat si g2a. Ca painea calda. La pretul ala...

  13. #593 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    cat era ca eu nu pot vedea pe telefon

  14. #594 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Intre 36 si 38 de euro

  15. #595 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    SanDisk SSD PLUS 240 GB Sata III 2.5-inch Internal SSD up to 520 MB/s: Amazon.co.uk: Computers & Accessories

    Ajune undeva pe la 310 lei, cu transport inclus. Eu spun ca e un pret mai mult decat decent pentru un SSD de 240GB.

  16. #596 SP
    Member GODZYLLA's Avatar
    Nu stiu la cat l-ai prins tu, dar acum e 55 de lire care nici pe departe nu fac 310

  17. #597 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    a fost 40 de lire.

  18. #598 SP
    Admin MonkY's Avatar
    SSD-ul de 240GB a fost ieri toata ziua la 39 lire.... Diferenta dintre Amazon si romanasii nostrii de Black Friday, e ca pe Amazon oferta a tinut TOATA ZIUA, nu doar primele 10 secunde (ca dovada acum acel SSD e Best Buy). Btw, am vazut si deals cu 72% reducere... La console nu au stat prea bine (desi au in continuare niste bundle-uri interesante), dar la jocuri s-au tinut tare. Nu stiu cum a fost la americani... anul asta chiar nu am mai apucat.

  19. #599 SP
    Member GODZYLLA's Avatar
    ^^Corect! Oferte destul de bune la console au avut pe amazon.de toata saptamana.

  20. #600 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Nu stiu cat de bune sunt ofertele , insa aveti si aici cateva : ElectronicFirst Weekly Sale

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 30 of 32 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 32 LastLast

Similar Threads

  1. Black Friday 2014 By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 610 Last Post: 05-12-2014, 23:53
  2. Black Friday 2013 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 392 Last Post: 01-05-2014, 13:23
  3. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11
  4. Oferte console Black Friday la noi in Romanica By psicho1986 in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 25-11-2011, 14:19

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts