Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 15 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 289

Thread: Cum se numeste melodia?

  1. #41 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Oook..intrebare adresata in special celor care asculta electro/dance/house and so on ....am cautat in draci melodia / track list / versuri ..nada.Melodia e taiata dintr-un Liveset ( Darren Mase @ X-qlusive HeadHunterz @ Heineken Music Hall Amsterdam )

    Zippyshare.com - darren mase cut.mp3

    ---------- Post added 31-01-2010 at 09:40 PM ----------

    Nvm am gasit :

  2. #42 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    am tot cautat o ora dupa versuri asemanatoare etc., dar nimic...cuvintele principale sunt astea cred: knock knock, open up, let me enter the arena....sper sa ma puteti ajuta
    YouTube - Broadcast Yourself.

  3. #43 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Intrebare in special pt ascultatorii de tehno/trance/house/minimal/etc. Am ascultat acum cateva zile o melodie, lyrics'urile sunau ceva in genul don't need no hollywood girl, inca ceva, i want a fashion girl...are cineva idee cum se cheama? O caut in disperare de sambata.

  4. #44 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Si eu caut o melodie house, nu am aproape nici o informatie despre ea, am auzit-o intr-un club de pe aici, nu mai tin minte din versuri decat o femeie zicand "La cocaina", melodia era in ceva limba gen spaniola/portugheza etc.

  5. #45 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Si eu caut o melodie house, nu am aproape nici o informatie despre ea, am auzit-o intr-un club de pe aici, nu mai tin minte din versuri decat o femeie zicand "La cocaina", melodia era in ceva limba gen spaniola/portugheza etc.


    ?

    ---------- Post added 25-02-2010 at 03:17 PM ----------

    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    Intrebare in special pt ascultatorii de tehno/trance/house/minimal/etc. Am ascultat acum cateva zile o melodie, lyrics'urile sunau ceva in genul don't need no hollywood girl, inca ceva, i want a fashion girl...are cineva idee cum se cheama? O caut in disperare de sambata.


    ?

  6. #46 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Si eu caut o melodie house, nu am aproape nici o informatie despre ea, am auzit-o intr-un club de pe aici, nu mai tin minte din versuri decat o femeie zicand "La cocaina", melodia era in ceva limba gen spaniola/portugheza etc.

  7. #47 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Asta e Pizzi, merci!
    MS si tie Syzygy, dar nu e aia

  8. #48 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Lots of thx SYZYGY

  9. #49 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Cum se numeste melodia aia cand isi face intrarea un luptator ( l-am uitat ) , compusa parca de 50 cent .... ceva gen -> pam pam pam pam , pararam ....

  10. #50 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Cum se numeste melodia din reclama cu mancare de pisici cu aia doi pe canapea si pisica aia pe jos razgaiata ? E recenta reclama.

  11. #51 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Studentul View Post
    Cum se numeste melodia aia cand isi face intrarea un luptator ( l-am uitat ) , compusa parca de 50 cent .... ceva gen -> pam pam pam pam , pararam ....

    Unde te votez ma pentru cel mai funny coleg de forum? ca mor imediat... Si avataru' nou e nebunie.

  12. #52 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by Studentul View Post
    Cum se numeste melodia aia cand isi face intrarea un luptator ( l-am uitat ) , compusa parca de 50 cent .... ceva gen -> pam pam pam pam , pararam ....

  13. #53 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  14. #54 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Este o melodie disco/techno cu o voce feminina care incepe ceva de genul: "start your engines stand by" sau "fire up your engines stand by" tra la la.... Am vazut-o pe tube mai demult si nu mi-o amintesc nici sa ma tai. O stiti?

  15. #55 SP
    Senior Member Krusht's Avatar




    A doua o am si eu in masina

  16. #56 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Krusht !!!
    M-ai salvat ca o luam razna deja. Nu imi aduceam aminte nicicum.

  17. #57 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    A cantat arshinel o melodie la danutz s.r.l. ieri sau alaltaieri .. era ceva de genul : "one is for the beauty ..." avea un ritm de blues sau jazz , oricum ceva lent .

  18. #58 SP
    Member taz@'s Avatar
    Cine stie cum se numesc melodiile intre sec 0-0.57 si 3.17-3.47 plsss

    Fac cinste cu un Jack



    ---------- Post added 10-04-2010 at 08:24 PM ----------

    Am gasit-o pe cea dintre 3.17-3.47:Jan Driver - Kardamoon (Radio mix)

  19. #59 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Cum se numește piesa din noua reclamă de la nes cafe? Sunt niște studenți...și �ncep să danseze...și la final toti formează o inimă uriașă...

    Thanks.

    O dă pe toate canalele...

  20. #60 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Măăăăăăăă! - nimeni, nimic? - am tot �ncercat să caut după versuri, dar...fufu.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 15 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Cum se numeste filmul ? By emanuel in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 37 Last Post: 04-03-2015, 22:09
  2. Uncharted 4 se numeste A Thief's End By paunstefan in forum Console News
    Replies: 20 Last Post: 13-06-2014, 09:09
  3. Sony numeste un nou Country Head pentru Romania By MonkY in forum Console News
    Replies: 26 Last Post: 10-02-2011, 13:02
  4. Cum se numeste PC Action RPG-ul asta ?!? By Enthroll in forum Jocuri PC
    Replies: 13 Last Post: 05-12-2010, 17:52
  5. Cum conectez pc-ul la tv ? By PumaS in forum Offtopic
    Replies: 11 Last Post: 23-06-2009, 15:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts