Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 25 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast
Results 121 to 140 of 496

Thread: Anime Fans Thread !

  1. #121 SP
    Member Devergo's Avatar
    In manga este explicat tot. Povestea devine super complicata si Mystogan are un rol critical. Btw e singurul din guilda pe care Natsu nu l-a povocat la duel...bine, el si Gildarts (SS-class wizard).

  2. #122 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Pentru cine vrea doua recomandari epic level Ga-Rei Zero:



    Si Angel Beats:


  3. #123 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Acuma ma uit la Death Note ... ce pot sa zic ? Primele 10 episoade mi s-au parut geniale . Nu am putut sa ma opresc pana nu m-am uitat la toate 10 . Dupaia pana urmatoarele 15 au fost acceptabile , iar de la pe 25 incolo a inceput sa isi piarda farmecul . Cate episoade are Death Note ? sa stiu : pot sa le vad pe toate vara asta ?

  4. #124 SP
    Member sahara's Avatar
    @Tudoran:

    37

  5. #125 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    incercati acest serial... eu nu l-am vazut cap coada dar e super tare... imi aduce de DRAGONBALL anime-ul
    Yu Yu Hakusho

    pentru fanii HALO

  6. #126 SP
    Member zempty's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    cica o sa se inchida site-ul onemanga . unde o sa mai citesc eu numerel e cele mai noi din naruto si bleach ? help please
    Incearca pe Narutobase , eu de 2 ani numai acolo citesc si Naruto si Bleach .

  7. #127 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    mangastream

  8. #128 SP
    Member I-Ray's Avatar

    Arrow

    sau Manga Kong

    pe mangastream nu poti sa citesti episoade din urma, raman stocate doar ultimele 4



    noua mea replica preferata a lui Aizen:
    Attached Images Attached Images abandon-your-arrogance.jpg

  9. #129 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    nu mai poooot . cand baga urmatoru nr din bleach ? in ultimele 3-4 numere numa vorbeau si avea putina actiune (si si aia avea loc in ultimele pagini a fiecarui nr ) . Vreau sa vad odata batalia Ichigo-Aizen (si the final getsuga tenshou is curios cat de bad ass o sa fie)

  10. #130 SP
    Member I-Ray's Avatar
    pe mangastream apare in fiecare joi dimineata
    Bleach 420 - Read Online at Manga Stream

    PS: baga spoilere miercurea aici
    cica dupa arc-ul asta urmeaza unul scurt, si inca unul mult mai lung ca arrancar arc :X

  11. #131 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    am vazut azi dimineata ultimul numar din bleach . A fost unul dintre cele mai interesante din ultimele numere :X . altceva nu o sa mai zic pt ca as risca sa ofer si spoilere . tot ce pot sa spun e : ca abea astept urmatorul numar

  12. #132 SP
    Senior Member Madk91's Avatar

    Ati vazut The Boondocks pe Animax ?
    Now that's what i'm talkin'bout...
    Am vazut ambele sezoane , sunt geniale :X

  13. #133 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Ma uit la Koihime Musou am ajuns acuma la sezonul 3 imi place la nebunie seria asta si a da rar sa-mi placa la un anime si op-ul si ed-ul:





    Superb a devenit una din seriile mele favorite, i love it XD.

  14. #134 SP
    Member I-Ray's Avatar

    Arrow

    funny bits in anime
    Attached Images Attached Images context-500x400.jpg 1155934890432.jpg 1171029684250.jpg 129113011876594116.jpg bitch.jpg japanimation.jpg demotivational-posters-surprise-castration.jpg 94eb38089e9890_full.jpg 129209988805751686.jpg 2e3vkgw.jpg folvti.jpg 14tpxdd.jpg

  15. #135 SP
    Member zempty's Avatar
    Nu stiu daca stiati dar in perioada 23-25 octombrie in Bucuresti se desfasoara cea mai mare conventie a fanilor anime din Romania ( cred ca este cea mai mare ) , am fost in fiecare an si de fiecare data ma facut sa vreau mai mult cred ca intalnirea de anul acesta o sa fie cea mai mare si cea mai distractiva ... mai multe detalii pe siteul Nijikon !

  16. #136 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    acu 2 zile m-am uitat la Hellsing (de pe youtube). Mi se pare super tare si super bogat in Gore . Da am o intrebare : cate episoade sunt ? pt ca am gasit numai 12 ep + ep 13 care cica era un special episode . Sunt mai multe sezoane din Hellsing ? nu de alta da vreau sa vad inca o lupta intre Alucard si Father Anderson (prea ciudat s-a terminat ultima lupta )

  17. #137 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Mai exista Hellsing Ultimate (ova)

    Hellsing Ultimate (OAV) - Anime News Network

  18. #138 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    One of the most epic sword fights in anime ever XD (atentie poate fii spoiler pentru Jubei-Chan):





    O sa-mi lipseasca seria asta vreau S3 .

  19. #139 SP
    Member slabunator's Avatar
    Ce anime recomandati unui neinitiat? Tocmai ce am jucat story-urile din blazblue si spre surprinderea mea, mi-au placut.
    Ceva cu o poveste buna si cat mai putin din cretinitatea specifica japonezilor.

  20. #140 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    nici eu nu sunt expert da din ce am vazut ti-as recomanda : Bleach si Full Metal Alchemist daca vrei lupte la care sa ramai (mai ales la Bleach) dar daca vrei ceva cu mai putin combat da mai multa tema de gandire , atunci cu siguranta trebuie sa te uiti la Death Note . . Si Naruto Shippuden e tare da ar fi indicat sa te uiti sa seria Naruto (normala) ca sa intelegi cine e cine , ce stiu sa faca etc (si prima serie mi s-a parut destul de plcitisitoare ...in schimb shippunden i ireala ).

    Si eu trebuie sa ma mai uit la ceva anime-uri ...One piece nu pot sa zic ca mi-a placut cine stie cat de mult ...o sa intru pe animefreak.tv si mai caut ceva peacolo (recent am terminat Death note si Hellsing ...ambele au fost de nota 10 da din 2 moduri total diferite )

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 25 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 01-04-2014, 13:18
  2. Replies: 0 Last Post: 04-10-2011, 14:50
  3. Dragon Age va fi anime By naz in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 07-06-2010, 21:47
  4. Ghiceste personajul - Anime By Devergo in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 42 Last Post: 05-04-2009, 15:41

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts