Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 2 of 2

Thread: Ultima piesa (de teatru) vazuta

  1. #1 SP
    is the man! trickz's Avatar

    Ultima piesa (de teatru) vazuta

    Am vazut aseara Descult in parc. Foarte draguta piesa. Extrem de amuzanta la final. Stefan Banica Jr a folosit cam mult, dupa parerea mea, accentul lui de rock'n'roll dar a fost si asta amuzant. Merita vazuta!

    + umorul care a venit din romnizarea piesei

    - proasta organizare. De la parcarea operetei in care nu si'au gasit loc decat un Q7 alb si un X5 negru pana la lipsa plasatoarelor si haosul cauzat de clasicul "stai pe locul meu".

  2. #2 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Am vazut acum 2 saptamani la Teatrul ACT (Bucuresti) piesa FLORI, FETE, FILME SAU BAIETI de Mimi Branescu cu: Sorin Poama, Mirela Oprisor, Andrei Mateiu, Simona Cuciurianu.
    Regia: Vlad Massaci.
    Scenografia: Dan Titza.

    + umorul romanesc de zi cu zi
    + interpretarea actorilor tineri si coloana sonora

    - tot de organizare ma iau si eu (foarte putine locuri la Teatrul ACT si trebuie sa faci rezervare cu foarte mult timp inainte, locuri de parcare slabe sanse pe Victoriei)

    “Flori, fete, filme sau baieti e o piesă despre atatia dintre noi care confunda febra sexuala cu iubirea. E o privire ironica asupra adolescentei perpetue �n care traieste omul de azi, care isi impinge varsta maturizarii undeva spre pensie. O abordare comica a cliseizarii existentei noastre de zi cu zi.”

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ultima carte citita By Spike in forum Carti si Comics
    Replies: 267 Last Post: 25-07-2019, 21:06
  2. Piesa cu cea mai mare valoare din colectia ta By ilie11 in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 24-07-2014, 03:06
  3. Replies: 32 Last Post: 12-02-2014, 16:26
  4. Ultima voastra Platina ! By TomaSebi in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 21-12-2010, 18:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts